59
Pro Cycling Manager 2006
  • peter0
    #59
    Mi van emberek??? A 2009-es játék most jelent meg!
    Csak nem megy...akinek megvan és megy írja le, hogy hogyan !!!
  • levi8
    #58
    itt kihalt az élet:S
  • mtkreal
    #57
    hello! légyszi küldjetek egy linket, ahonnan leszedtétek a mini image-t!
  • deco88
    #56
  • deco88
    #55
    Megtudná valaki mondani, hogy kell a pro cycling manager 2005-ben multiplayerben játszani?
  • atomanty
    #54
    nekem ez az első ilyen tipusú gém, de nagyon megfogott. Eléggé összetett,meg szívesen néztem a tvben is ha cycling ment,de mostmár szinte az összes jó versenyző nevét ismerem :D
    amugy én még csak easy-n nyomom CSC-vel ez az első szezonom,de a 3 hetes körversenyeknél nem nagyon sikerül a győzelem, most van a Giro -Basso sérült, Schleck formán kivül :(- ugyhogy kilátástalanak az esélyeim
  • Etelkozi Vata
    #53
    Én jáccok vele, elég sokat. Nagyon jó sport manager, szimulációs játék, imádom. Minden része megvan, többnyire eredetiben. (2-3 nem, onnantól mind eredeti (4, 2005, 2006).
  • atomanty
    #52
    jah! és magyarítás is készült hozzá itt bár mégcsak béta asszem
  • atomanty
    #51
    sziasztok! akinek nem sikerült volna még elindítani a játékot az akkor próbálja az új daemonnal, mert így müködik :)
    amugy nagyon jó kis játék! játszik valaki vele?
  • Zoli06
    #50
    LÉGYSZI!!!!!
    SEGÍTSEN VALAKI!!!!!
    LÉGYSZI!!!!!LÉGYSZI!!!!!!LÉGYSZI!!!!!!
  • Zoli06
    #49
    SZIASZTOK!!
    TUDJA VALAKI, HOGY HONNAN LEHET LETÖLTENI A PRO CYCLING MANAGERT?
    NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM NEKI, HA IDEÍRNÁ A FÓRUMBA.
  • slemo
    #48
    Valaki tudna segíteni? Nem indul a game és a cyclingmanager.dox.hu oldal nem müxik. A multkor még jó volt de nem volt cd-m. Valaki eltudná küldeni az ott leírtakat. Előre is köszi!
  • morfeusss
    #47
    van hozzá magyarítás?
  • Etelkozi Vata
    #46
    tapasztalatból. 100 %-on kb. egy training pontot kap a bringás naponta.
  • Shotogan
    #45
    értem,de azt honnan tudod h mennyi idő alatt jönnek csúcsformába?
    a Discovery-vel megbuktam sajnos de a végén már nem is érdekelt.most a CSC-vel azért lényegesen jobban megy.
  • Etelkozi Vata
    #44
    30 bringásra gondoltam, nem 3-ra
  • Etelkozi Vata
    #43
    az edzés rész csak azért bonyolult, mert 3 bringást a megfelelő időben csúcsformába hozni nem egyszerű, ráadásul 12 kerekesemnek van egyéni versenyprogramja, amit ugye a morál miatt illik figyelembe venni.
    én manuálisan edzek, és a versenyprogramoknak, illetve a teljesítendő céloknak a függvényében beállítottam a kerekeseknek (egy excel táblában, mert a programban nem lehetséges) egy fittness csúcsot, mikor legyenek csúcsformában és ahhoz mikor kell elkezdeni edzeni, illetve egy második csúcsformához, ha belefér, akkor mikor kell elkezdeni pihenni, mikor újra edzeni és mikor megint csúcsformában lenni.
    4 trénerem van, de ők a képességek fejlesztéséhez kellenek.
  • Shotogan
    #42
    ja én várom az év végét mert a girot meg kéne nyernem de hát Savoldellivel támadni sem tudok nem hogy megverni Basso-t...
    Basso durván jó ebben a játékben na meg Cunego.utóbbi sztem életben nem ennyire jó
    most valahogy kiböjtölöm ezt az évet és próbálok fiatalokat meg pár hegyimenőt hozni akkor több esélyem lesz.leginkább Valverde-re fáj a fogam de ő nem hiszem h eljön
    az edzéses részt még nem értem igazán azt te variáltad vagy hagytad ugyanúgy?mert én igazoltam még egy edzőt de nem igazán veszi tudomásul a gép
    amúgy télleg óriási a játék!
  • Etelkozi Vata
    #41
    végtelen számú évet
    nekem volt egy karrierem a wiesenhoffal, 4 éves. de a patch miatt újrakezdtem. anno sikerült ullrichot a wiesenhofba csábítani, most miatta a t mobillal kezdtem egy újat.
    kemény, mert a szponzori feladatok: nyerd meg a paris roubaix-t, a tour de france-t, a sváji körversenyt és a vattenfall cyclassics-ot, plus top 5 a giron.
    a roubaix nem sikerült, mert a felkészülési időszakban előbb wesemann, aztán klier is megsérült.
    most a gironál tartok, klöden összetett 4., szerintem meglesz a top 5.
    ullrih meg már keményen készül a tour-ra.

    baromi jó ez a játék
  • Shotogan
    #40
    nekem csak tegnap indult el,ma kezdtem a Discoveryvel de csalódtam mert Armstrong nélkül harmatgyengék sajnos.az időfutamot idén nagyon jól megcsinálták!
    lehet h inkább a CSC-vel állok neki, az előbb egy hegyi szakaszon 3 és fél percet vertem Basso-val a mezőnyre :P
    egy karrier hány évet takar?
  • Djemba
    #39
    végignyomtam
  • Peloton
    #38
    Karrierben, hogy álltok???
  • Djemba
    #37
    Valaki adjon egy linket ahonnana letudom tölteni de ha nem lehet belinekelni a forumba akkor a icemankimivcitromail.hu küldje el valaki
  • morfeusss
    #36
    felvettelek
  • mourinho
    #35
    nekem sikerült. ha te akarod a játékot vegyél fel te. [email protected]
  • morfeusss
    #34
    Vki akinek nem eredetiben van meg és sikerült elindítania az vegyen fel msn-re: [email protected]
  • mourinho
    #33
    nekem is bin-es volt először és ahonnan máskor letöltöttem az számomra ingyen volt mert van egy ismerősöm de az nem publikus tehát azt nem adhatom itt meg.
  • Shotogan
    #32
    Hali!
    Te honnan töltötted le?mert nekem a bin-es verzió van meg és azzal biztos h nem megy.sz'al lécc egy oldalcímet ha tudná adni mert már nagyon érdekel a játék
  • mourinho
    #31
    Nah most már nekem is indul. nem vettem meg az eredetit csak a cyclingmanager.dox.hu -n lévő infók szerint sikerült.


    Tegnap este játszottam vele nagyon tetszik nekem is.
  • Etelkozi Vata
    #30
    egyébként a pcm2006 brutál jó, már van egy peccs is hozzá, de anélkül is játszható volt, még a karrier is, szóval a cyanide most nagyot alkotott. ez a korábbi verziókra nem volt igaz, a pcm2005-el például szinte egyáltalán nem játszottam, mert még az utolsó pecs után is számomra a karrier játszhatatlan volt.
    az idei verzió előtt le a kalappal, nagyon jó.
  • Etelkozi Vata
    #29
    nem sok hely van, ahol magyarországra is szállítanak de ők igen. nekem 3 nap alatt megjött a cucc, tehát azt kell mondjam, megbízható.
  • Etelkozi Vata
    #28
    freereord shop
  • mourinho
    #27
    Aha. és melyik internetes oldal volt az?
  • Etelkozi Vata
    #26
    már nem nagyon pesezem, mióta megvan a pcm2006.

    egy internetes oldalon rendeltem meg, 3 nap alatt megjött. a gyenge forint árfolyam miatt olyan 12000 körül van most.
  • mourinho
    #25
    Hello!


    Mennyiért vetted és hogyan??

    Egyébként te pes5-özöl isd online-ban nem??
  • kalimpa
    #24
    Úgy könnyű! :)
  • Etelkozi Vata
    #23
    Én csak egyszerűen betettem a lemezt, installáltam, aztán elindítottam. A starforce leellenőrizte a lemezt, aztán már ment is.
    igaz, nekem eredeti van! :)
  • kalimpa
    #22
    cyclingmanager.dox.hu

    fórumban olvasgassatok.

    Nekem megy, én is onnan szedtem az okosságot.
  • mourinho
    #21
    Sziasztok.

    Én letöltöttem a játékot egy internetes oldalról fel is raktam, de amikor indítanám az ikonján keresztül kéri a Disc Keyt/CD Keyt.

    Valaki tudna adni egyet? Vagy ilyenkor mi a teenedő? PLS HELP
  • andris7
    #20
    bocs igazad van, most nézem hogy nekem a sima PCM van meg