1124

  • landor00
    #1124
    Ja de lehet hülyeségeket beszélek nemtudom nem vagyok nagy angolos!
  • landor00
    #1123
    Hello!
    Valaki segítene abban hogy van még az elején olyan 10%-nál egy olyan küldi hogy megkell csáklyázni a helikoptert (3-at) de nem tudom hol találok csáklyát :S
    Valaki help pls!
  • newhenry34
    #1122
    Sziasztok!

    Valaki tudja, hogy hogyan lehet működtetni a Mercs2-t Lan-ba? Odáig tudom, hogy hamachi, de hogy hogyan tovább...:S
    Help PLS!
  • steweee
    #1121
    ezres a boltbam. megveszem, mert a warez verzióban nem adja a pda menüben a supportokat vmi bug miatt. így teljesíthetetlenek a küldetések
  • Peakman
    #1120
    Amennyi bug és ésszerűtlenség van benne, plusz a küldetések egyhangúsága miatt nem adnék neki 7-nél többet. Ha lenne hozzá mod kit, akkor már rég 5x jobb lenne :/.
  • Peakman
    #1119
    Helikopter pilótát, pontosan az általad leírt küldetés végén kapsz.
    Szerelőt úgy szerezhetsz, ha megkérded a helipilótát. A szerelő majd ad egy küldetést és utánna csatlakozik a csapatodhoz.
    A szerelőt megkérdezve pedig eljutsz a repülőpilótához, akinek szintén teljesíteni kell egy küldetését. Miután teljesítetted, csatlakozik ő is a csapathoz.
    Hajrá!
  • Peakman
    #1118
    1-es és 2-es gombokkal váltogatsz a különböző légicsapások és supply drop-ok között.
    Ezeket a PDA-n belül a Stockpile fülön tudod cserélgetni, mivel egyszerre csak 3 különböző lehet a listában.
    ----------------------------------------------------------------------------------
    Ennél a küldetésnél a lényeg, hogy 3 megfigyelőrendszert letegyél a megadott pontokra, majd az emberrablót utolérd és elkapd.
    Amikor biztonságos a terep és nincs már légvédelem, odasétálsz a karikához, majd nyomsz egy 1-est, kikeresed a listából a Deliver Listening Post részt, majd balklikkel lerakod a füstöt a karikába. Helikopter jön, ledobja és már mehetsz is a következőhöz.
  • steweee
    #1117
    a kérdésem az lenne, mivel csak most kezdtem el vele játszani, hgoy már a Rubin vezette olajkartell adja az első megbízást, amikor is három ellenséges bázisba kellene vmi megfigyelőeszközt eljuttatni. na arra már rájöttem hogy hogyan harcoljak, de hiába pusztítom végig a bázisokat, nem tudom hogy a sárga körben mit kell csinálni...

    azon kívül hogy tudok fegyverzetet cserélni, de nem felszedegetéssel a földről hanem mondjuk küldetés előtt... pl ha kell távirányítós bomba és gránát az rpg-hez, hogy már azelőtt legyen mielőtt harcba bocsátkozom, ha korábban elfogyott

    + hol és hogyan vehetek fel pilótát meg ilyen légi supportot, mert a gengszter villájában amit mexerzünk az elején a csajjal hiába beszélek, a lehetőségeket már kimerítettem a tréningekkel

  • Shep
    #1116
    Na 2. végigjátszásra is nagyszerű móka volt, és a végén Solano elintézése elsőre sikerült, nem kellett milliószor újrakezdenem a gombnyomkodós részt.
  • veterán
    #1115
    Nem tudnátok elmondani ,hogy lehet normálisan elmenteni És utána visszatölteni a gamet?
  • Dj Tommy
    #1114
    Én nemrég vittem "végig" 39óra játék idő után, szerintem jó játék volt, 1-2 bugtól eltekintve.

    Én is gondolkodom, hogy megvegyem, mert 990 Ft-t megérne, de arra lennék kíváncsi hogy multiban mit kell csinálni?
    Ugyanúgy küldetéseket?

  • BIKA95
    #1113
    Space folyamatosan amíg el nem veszi tőle a granyót.
  • amdopteron
    #1112
    halli vki segítene elakadtam :Smég az elején van vmi faxi a tankba felmászok rá megnyomom az f.et kiszedi de utána mi a tajtékot nyomjak mikor a gránátot rángatja lefele róla vki segítsen köszi hallo
  • BIKA95
    #1111
    Az "R"-et nyomd!
  • Pista báá
    #1110
    Nem tom de nekem nincsnek benne ezeka képek a TESCO-ba vettem valamik nap.
  • lepike
    #1109
    Pontosan le van írva a kézikönyvben hogy melyik ikon mit jelent. Itt a képen amit látsz ez a "reload" tárazó billentyű. Sok ilyen lesz még, úgyhogy jobb lesz ha átnézed őket a kézikönyvben.
  • Pista báá
    #1108
    Itt a kép itt van mit nem tudok itt mit keel nyomni csinálni?
  • Pista báá
    #1107
  • Pista báá
    #1106
    URL]http://kep.ivpicture.hu/265722.jpg[/URL]
  • Pista báá
    #1105
    Hellosztok nem tudom hogy aktiv e a forum de segitség kéne szerintem a harmadik pályán vagyok:D na és ott van 3 hely és oda kell elmeni és megölni az ellneséget hoyg ahelkiopter ledobjon ien kis anetnna szerűt
    Na mind a három helyen megvan és a végén van ien kis auto amit üldözni kell és elopni mit a tankban vagy nem tom Itt akadtam el.Fölmászika csávó és kér valamit hogy nyomjam de MIT? már mindent nyomtam de semmi eredetia játék és a kézikönyvben sincsen semmi infó.LÉCCI HELP
  • rz
    #1104
    Megvan a game feltettem a patchet meg hozzá ugye az 1.1-es cracket és ugyanúgy kéri a kódot mikor el akaorm indítani...
  • Calver
    #1103
    na, már végigtoltam pár napja, gondoltam írok róla pár sort.
    röviden és tömören: 8/10, roppantul élvezetes ha az ember szeret PUSZTÍTANI.

    akár 8.5 is lehetett volna, ha nem lett volna két elképesztően idegesítő küldetés - egyik a Doom Patrol, ahol a Cacharro de Muerte-vel kellett körbemenni, és többek között egy roppantul morcos, instakill tankot túlélni (persze checkpoint nélkül), másik pedig első Solano kergetős küldetés (Get Solano), ahol ha meghaltál, utána nem lehetett semmiféle dropot kérni helikopterrel. ezen kívül szinte minden küldetés jópofa, legjobbat talán a Pirates frakció egyik csempészős mókáján röhögtem - "They are pirates, smuggling parrots... Are you serious?" járművek nagy része móka, bár én egy idő után nagyon az épp kiirtásra váró frakció (hogy ne szedjen le légvédelem) helikopterein kívül mást nem is használtam, viszont azoknak az irányítása nagyon kézreálló, ami öröm a köbön. mit hagytam ki? irányítás jó, bár quick time event-ek szívatósak tudnak lenni - viszont nem idegesítőek, lévén elég szépen beleilleszkednek a játékba és lehet rájuk számítani, hangok és szinkron abszolút de korrektek - főleg Fiona volt nagyon eltalált, tetszett h végre nem akarom kibelezni azt aki épp a fülembe suttog, karakterek dettó, bár elfogadtam volna még egyet valami szép járműhasználattal kapcsolatos képességgel (gyorsabban repül, esetleg szép lassan "gyógyul" a járműve). grafika nekem tökéletesen megfelelt - közel sem vagyok grafikabuzi - viszont azzal h a 16:10-es felbontások használhatatlanok, na az elég égő és kellemetlen hiba.
    szóval summázva: nagyon szórakoztató sandbox móka, még egy kis csiszolással szinte tökéletes is lehetett volna, de így is szvsz a műfaj egy kiemelkedő darabja
  • lepike
    #1102
    Háát nem mondható el, hogy tipikus serverlistával rendelkező multiplayer játék. Jó ha 1-2 server van amihez tudsz csatlakozni. Legjobb ha a barátoddal játszol , amit előre megbeszéltek és mint "search friend" -tal kapcsolódik egyik a másikához. Ajánlom erősen valami csetprogram használatát is a játék alatt, mivel nincs benne "chat" funkció. Pl: én xfire használok. 2000 Ft-ot mindenképpen megér. Én nagyon jót és hosszú órákat tudtam vele játszani a barátommal.
  • CamelX
    #1101
    Arra én is kíváncsi lennék. Single-be már nem látom értelmét, kell valaki a dzsipp géppityu állására :D
  • Maxtreme
    #1100
    Srácok ennek a multija mennyire terjedt el? (Vannak serverek, playerek stb?)
    Mert erősen gondolkozok azon hogy hazafelé beugrok az 576-ba, és megveszem :)
    Csak 2kb-ka kerül.
  • haxoror
    #1099
    olajtartályokat kell lopkodnod, ledobod a jelzőfüstöt és a pilótád hazaviszi a tartályt
  • Hut
    #1098
    vki megtudná nekem mondani hogy az "olajszintmérőt" hogy lehet felvinni előre is kösz
  • steweee
    #1097
    van egy ilyen pálya az elején hogy a fegyvereket kell egy ócska furgonban elvinni egy bandához. és érdekes volt hogy először mikor odamentem a földön voltak ledobva a furgon mellett, és nem lehetett őket bepakolni sehogyan sem. aztán újrakezdtem a pályát és akkor már benne voltak a fegyók, de aztán ki is estek amikör üldöztek a rosszfiúk. érdekes hiba

    am egész jó játék, a total overdose-nak az alapjaira épül sztem
  • steweee
    #1096
    van e különbség a sztoriban ha másik karakterrel játszom, vagy csak a videobetétekben különbözik?
  • steweee
    #1095
    hogy lehet egy járműben ülést váltani? vagy mindenképp előbb ki kell szállni pl egy tankból hogy a vezetőülésből a gunner seatra átkerüljön-?ha igen akkor az elég szar...
  • steweee
    #1094
    pár dolog nem tiszta
    mi az a view switch ? ua csinálja mint a primary switchel, ami a fő fegyvert között választ
    kézifékre call supportra rájöttem
    a tanknál járok az elején a drogbáró palotájánál, és hijackelni kellene. az első a kar ikon ott ütést kell nyomni. utána jön a láb. na az melyik gomb lenne?
    amúgy a sprintmód kapcsolása egyrész idegesítő, másrészt felesleges. zoomolni csak guggolásból lehet, amikor is beleakat a lövedék az előttünk fedezéknek hazsnált tereptárgyba

    egyéb tippeket várok még, most kezdtem vele jáccani. de am tetszik
  • CheeChoo995
    #1093
    Amugy Xp-n szeretnék jáccani igen :D
  • CheeChoo995
    #1092
    Váááááááá Isten vagy köszi
    így elindult.
  • a.carkey
    #1091
    Nem tudom min nyomod, de ha xpn, akkor a compatibilityt práld meg w98ra rakni.
  • CheeChoo995
    #1090
    Hello van egy olyan problémám amikor leinditom a játékot lefagy a logonál. Na most frisitettem mostmár továbbmegy, de csak azért hogy utánna az exe hibát észlel ezért leáll kiirást nyomja a képembe. Elég kínos, mert most vettem meg a gammet. Valaki Help plz
  • haxoror
    #1089
    Vannak saját küldetések is, menj a mansionba és beszélj Fionával.
  • csrolli
    #1088
    üdv
    42%-nál járok, van 4 ismerősöm de egyiknél sincs új küldetés
    hogyan tovább??
  • Maxtreme
    #1087
    nem
  • csrolli
    #1086
    üdv
    magyarítás létezik?
  • balee4
    #1085
    sztem crackelted az alapot és neki az eredeti exe kell...