17
  • Grievous
    #17
    Hello ! Nem tudja valaki hogy a Garfield 1,2-ben milyen fajta kutya játsza Odie(Ubul)-t ???
  • szgege
    #16
    Szerintem ez a gyökér Till Attila abszolút nem illik ehhez a szereplőhöz. Totál idegen a Garfieldtől és szerintem itt lett elb.szva ez a film.A rajzfilm régi magyarhangja sokkal jobb volt.
  • Ronny
    #15
    emlékszem régen voltak Garfield rajzfilmek és teljesen nézhetőek voltak.
  • Broafka
    #14
    NEEEE, nem akarok még egy ilyen szánalmas filmet :_(
    ez nem Garfield, hol lustálkodik ez?
    és különben is, hogy lehet egy 3 képkockás újságból filmet csinálni

    miből áll a Garfield?

    1. kocka:
    - John adj kaját!
    2. kocka
    ----
    3. kocka:
    - Nem kapsz Garfield, megint nagy a hasad

    HAHAHA, nem azért de szerintem a képregény is baromi gyönge...
  • johnz
    #13
  • johnz
    #12
    hol a szarba volt itt sikeres első rész???
    kurva szar volt! megjegyezném ez az attila is egy balfasz a xaros megaxárrral eggyütt ilyen másnapos alkoholista feje nincs még egy bemondónak!!!le vele!!!! garfield csak mesébe vagy képregénybe jó és ez tény a falat kapartam mokor a mozifilmet néztem még jó hogy csak 1:10 perc körül volt!! de euzt is elég volt végigülni!!! garfield 2 báááh tuti hogy semmilyen formában nem kelll!!! ja és aki a cikkeket irja az is balfasz nem tud cikket irni menj el pecázni haver majd én megirom helyetted nem az első eset az tuti végignézted te egyáltalán? az elsőt?
  • haxoror
    #11
    így van!
  • SonicBoom
    #10
    Attilával semmi baj, de azt nem tudom elhinni, hogy egy ilyen szemét folytatására pénzt költenek. Inkább adják az éhezőknek...
  • CsőKujts
    #9
    Hú, hogy ezt a palit én is mennyire "utálom".

    Már miért ne "ismernénk" Nehogy már csak azt lehessen utálni meg az lehessen unszimpatikus akit ismersz. Ezt honnan szedted?

    Gyenge dumája van, gyenge humora van, folyamatosan bakizik és mégis "sztár". Plusz annak ellenére, hogy unszimpi sehogy nem tudtam kikerülni, hogy ne lássam. Ettől már bőven lehet "utálni" valakit. Vagy akkor mondjuk úgy, hogy herótom van tőle, rossz érzés fog el amikor meglátom a nyálas fejét. :) Plusz, hogy nem a thetsége miatt került oda ahol van az is teljesen egyértelmű...
  • NEOreg3
    #8
    a humorát csak képregényekben lehet visszaadni:P
  • neoG
    #7
    jajj, nem kocka!négyszög! mielőtt vki beleköt...
  • neoG
    #6
    Garfield abban a 3 kockában jó
  • Mentoloshurkaka
    #5
    Te is sekélyesen hülye vagy!
  • Drawain
    #4
    Sikeres első rész???????????????
  • winnie
    #3
    lol. ismét egy sekélyes ember. nem ismeri a nevezett urat (csak a mádiából) és nem ismeri még a filmet sem, de ítéletet alkot. sekélyes.
  • noss
    #2
    fúújjj...

    azért pontosítanék:

    Ismét Till Attila lesz Garfield 'agyar hangja
  • Mentoloshurkaka
    #1
    Szar ember egy Szar filmhez.
    KIRÁLY!!!