37
2006.06.16. 01:34-3:40 volt a TV2-n Martin Lawrence
  • Dexantreal
    #37
  • Fido4life
    #36
    Nekem 8 :P
  • Dexantreal
    #35
    Yo, akko bocs. Nekem mindegyik bejön, amiket láttam belőle..Gagyi Lovag, Gagyi mami2,Állj vagy jövök!...többi nem nagyon rémlik :S:.lenne mit bepótolnom nála..de amiket néztem az mind tetszett
  • Fido4life
    #34
    Jóvan, csak néha röhögök az embereken.. :) Amúgy szted emlyik a legjobb filme ?
  • Dexantreal
    #33
    ...csak értelmes hsz-t...
  • Fido4life
    #32
  • Dexantreal
    #31
    ja, a műsorral.... akkor ok. nincs harag, de amúgyse volt.
  • Matthew Prosac
    #30
    ok, ok nem kötekedésből írtam, de ez most kimondottan a műsorral kapcsolatban lett nyitva ha jól sejtem
    amúgy nekem is egyik kedvenc színészem szóval elfér a topic :P
  • Dexantreal
    #29
    yolvan boc, gőzöm se volt,hogy gy keressek rá..meg aztán: Martin Lawrence-nek miért ne legyen saját topikja?
  • Matthew Prosac
    #28
    ez egyébként elfért volna a stand-up comedy topicomba...
  • Sadist
    #27
    Én is unatkoztam aznap éjszaka és véletlen odakapcsoltam. Nem volt valami nagy durranás. Ilyen standupcomedyben pl. a Bödőcs Tibor szerintem sokkal jobb. Azon lehet röhögni. Bad Boys 2-ben jó ez a duma, de kiállva a színpadra nem túl szalonképes.
  • Csoder
    #26
    Vannak jó filmjei a csávónak, de ez a showja nem igazán tetszett, igaz volt néhány rész, mikor mosolyra húztam a szám.
    Ha nem káromkodott volna, félperc alatt lerendezhette volna a műsort. :)
  • Fido4life
    #25
    Jaja, nah arra gondoltam
  • DJ Skyline
    #24
    Állj, vagy jövök! a címe! a A Nemzetbiztonság Bt is jó film szerintem!
  • Fido4life
    #23
    Ööö, volt nem egyszer a TV-ben, az a film amikor egy gyémánto üldözött, megbeépült a rendőrségbe, csak a címére nem emlékszek, na az egész yo filmje volt, csak néhol naggyon túl volt jáccva pl.: a pizzás jelenetnél.. A Nemzetbiztonság Bt mien ?
  • Matthew Prosac
    #22
    osztom. én sem bírtam sokáig nézni. lovagolt egy témán perceket és nagyon erőltette a dolgot. a témái is eléggé.. hmm. szűkös.
  • DJ Skyline
    #21
    mondjuk én nem láttam túl sok filmjét,de amiket láttam (Bad Boys,Nekem8,Állj vagy jövök,Gagyi mami,Gagyi lovag,Nemzetbiztonság Bt.) azokban elég jól szerepelt! gondoltátok volna,hogy már 41 éves? legalábbis a port.hu szerint annyi! és az imdb szerint is! kinem néztem volna belőle!
  • moralosan
    #20
    Amúgy jó film, még régebben láttam. Láurensszel meg nincs semmi bajom :P.
  • Dexantreal
    #19
    sry:P...ha tudsz admint,vagy ilyesmit és ők kitudják javítani a címet,hogy a Dumagép...akkor felőlem..bár mintha láttam volna1filmjét,aminek ez volt a címe:P..de ez most itt kérlek szépen jelző és egy humorzsákkal álltunk szemben,nem pedig színésszel
  • moralosan
    #18
    Dumagép... - így egyben.
  • Dexantreal
    #17
    nekem bejött.ízlések és pofonok
  • RIZLA
    #16
    mint színész jo sztem, de tegnap véletlenül belecsúsztam a showjába... hát siralmasan eröltetettnek tünt ... :/
  • Dexantreal
    #15
    Örülök,hogy ennyire komálják sokan..akik meg nem, azok ne olvassák a topikot. Találtam neten port.hu-n valahol..:


    Lawrence népszerű komikus színész, aki egyedülálló vígjátéki stílusával és fizikai képességeivel szerzett nevet magának a film és a televíziózás világában.

    A Maryland állambeli Landoverben született Lawrence hiperaktív gyerek volt. Már az általános iskolában is komédiázott; az iskolai folyosón állva mindenkit kiparodizált, aki elhaladt mellette. A bokszolásban is jeleskedő Lawrence akkor döbbent rá, hogy mennyire fontos számára az emberek szórakoztatása, amikor egy tanára tanácsát követve egy amatőr komédiaesten fellépett. Attól a pillanattól fogva a komédiázás a vérévé vált.

    New Yorkba költözött, és eljutott a legendás Improv nevű klubba. Hamarosan a "Star Search" nevű tehetségkutató műsor döntőjében találta magát. A Columbia Television vezetői, miután látták ezt a szereplését, felajánlották neki élete első hollywoodi munkáját, egy szerepet a "What's Happening Now!" című sorozatban.

    Ekkor figyelt fel rá Russell Simons, a zenei (rap) körökben ismert szakember, és kérte fel az HBO televízió csatornán közvetített "Def Comedy Jam" nevű műsorra. A műsorban felfele törő komikusok adhatják elő műsorszámaikat. Lawrence két szezonon át vezette sikeresen a műsort, és az ő nevéhez fűződik olyan tehetségek bemutatkozása, mint Chris Tucker, Damon Wayans és Steve Harvey.

    1992 és 1997 között Lawrence a Fox TV által vetített "Martin" című sorozat ügyvezető producere volt. A sorozatot több díjjal tüntették ki, és sokak szerint az akkor a szárnyait bontogató csatorna erre a műsorra alapozta későbbi sikereit.

    Lawrence több koncertalbumot is megjelentetett, a "You So Crazy"-t a "Talkin' Shit" és a "Funk It" követte. Utóbbit Grammy-díjra is jelölték.

    2001-ben nagy elismerés érte a színészt: betonban megörökített kéz- és lábfejlenyomatát elhelyezték Hollywoodban a világhírű Grauman Kínai Színháza előtt.

  • Mr_no_NaMe
    #14
    Négybalkézben meg az Életfogytigban nagyon jó volt szeressük!
  • donoki
    #13
    szeresssük :P
  • Bucser
    #12
    Nekem a Bad Boys első részében és az Életfogytigban tetszett igazán a szereplése.. a többi nagyon túl van már játszva. (Nemzetbiztonság BT-n és Gagyusz mamin csak neha mosolyogtam..)
  • artschiatwork
    #11
    a Nekem 8-ban szerinte jó volt, meg az Állj, vagy jövökben is, és a Bad Boys-ban is :D
  • tigeroo
    #10
    nah, megjött az ügyeletes morcoshaver
  • G1nic
    #9
    nekem ő a kedvenc színészem de csak azért mert a Nemzetbiztánság BT. naon tutkó film volt.Na abban van egy pár vicces rész
  • Seth
    #8
    Ja hát azon én is megrémültem kicsit, amikor azt magyarázta hogy kell a gyereknek megtanítani hogy tisztelje az apját.. ^^
  • Strahd_
    #7
    Mégis, te is nézted azaz.... :)
  • Sephi
    #6
    ENNYIRE SZANALMAS GUSZTUSTALAN BAROMSAGOT EN MEG AZ ELETEMBE NEM LATTAM!

    Ez humor bazd+? Ez a humor nektek? Aki ezen rohog az egy degeneralt hulye. Csak neztem a kozonseget ahogy rohog es megremultem.

    BAZE
  • Jagi
    #5
    Jó arc, szeressük! :)
  • Seth
    #4
    Én is néztem, kb fél 3-ig, de elaludtam. Jófej csávó.... tud beszélni ^^
  • Dexantreal
    #3
    ...csak értelmes hsz-kat pls. Nem hívtalak ide,hogy írjál, íha nem tetszik, csend:P
  • mod
    #2
  • Dexantreal
    #1
    Ma hajnalba szokásomhoz híven nem tudtam hamar elaludni. Volt is NBA mecs, azt is vártam, aztán unalmamban kapcsolgattam ide-oda. TV-2nél leragadtam, ugyanis már megint kit láttam? A yo öreg Martin Lawrence csávót. Ott állt a színpadon és lökte a dumát, poénjait, a közönség meg dőlt a röhögéstől. Mondanom sem kell, a csávó elintézte, hogy csak fél3felé dőljek ágyba, mer sajna így sem bírtam végig nézni(francért kell nekik ezt későre tenni).

    Olyan témákat hozott fel - míg néztem - amik mindennapos életünkbe előfordulnak. Szülés, öregedés, a rossz gyerekek, valamint a jók... ez alatt én nem unatkoztam, cserepesre röhögtem a szám.

    Nem semmi a csávó


    Szerintetek?

    Martin Lawrence

    A hajnali humor szórásba így nézett ki


    Neten találtam:


    Filmjei
    szereplő
    1. Gagyi mami 2 (2006)
    2. Nemzetbiztonság Bt. (2003)
    3. Bad Boys II - Már megint a rosszfiúk (2003)
    4. Gagyi lovag (2001)
    5. Négybalkéz (2001)
    6. Gagyi mami (2000)
    7. Állj, vagy jövök! (1999)
    8. Életfogytig (1999)
    9. Nekem 8 (1997)
    10. Hajszál híján szeretem (1996)
    11. Bad Boys - Mire jók a rosszfiúk? (1995)
    12. Bumeráng (1992)
    13. Viszonyok és iszonyok (1991)
    rendező
    1. Hajszál híján szeretem (1996)