15
  • gz8
    #15
    Ha lehet, ilyet inkább privátban...
  • bo1nyo3
    #14
    Neharagudj, a Gmailt említetted, hiába próbálok meghívót szerezni, hogy legyen Gmailos fiókom, sehogy sem sikerül. Tudnál nekem küldeni, vagy tudna valaki küldeni? Nagyon megköszönném!
    [email protected]
  • Chriss745
    #13
    De miért nem hívják Gaybuy-bak? Nem sok különség van.
  • sajtos
    #12
    A: OTP hahaha alapbol :>
    B: ha kartyat adsz meg Paypalon akkor USD/EUR kerul levonasra a szamladrol mit foglalkozol vele?:)

    kivancsian varom a szolgaltatast reszemrol

  • Garfield
    #11
    a) OTP-n kívül azért még van pár bank Magyarországon...
    b) az Amazon.com sem forintban számol, mikor rendelek tőlük. Lásd még #9.
  • wbtist
    #10
    Nem biztos, hogy rossz lesz a szolgáltatás. Nekem személy szerint a Gmaillel sincs semmi bajom, sőt!
  • TeszteloPontHu
    #9
    A B. verzió biztosan nem. A Ft konvertibilis.
  • rlph
    #8
    sztem a b eshetőséget elég könnyen ki lehet küszöbölni, pl. a számlára csak mondjuk dollárt vagy eurót lehetne átutalni.
    A másik megoldás, eléggé trivi sztem: az ember abban a valutában szokott fizetni, amiben az eladó kínálja a portékáját. Szal a ez csak a vevő tranzakciós költségét növelné meg. Sőt az a pénzintézet is jól járna amelyik átváltaná a valutát....
  • mousee
    #7
    Az nem hiba, hanem a beállításokba bement a profil beállításokba :)) Nekem angolul van, ott settings, accounts, Google Account settings a general settings menüben :)) Fordítsd le magyarra, nem nehéz :P
  • k0zi
    #6
    Paypal 2 okból nincs nálunk normális formában, úgy tudom félig meddig működik.
    A: az OTP közölte, hogy ők nem akarják engedni az átutalásokat mert egy saját rendszeren dolgoznak (hahaha)
    B: csodás nemzeti fizetőeszközünk a forint nem kell a kutyának sem.
    Valószínűleg ha átállunk eurora akkor majd lesz normális paypal :)
  • Artus58
    #5
    én örülök ennek, hátha hamarabb eljut magyarországra mint a paypal.. az is jólenne ha itt is teljesen elérhető lenne.. remélem a google nem esik ugyan ebbe a hibába
  • devred
    #4
    En màr làtom a "Googlegyorsétteremlàncot"
  • Feriboy
    #3
    Nem csodálkoznék azon ha a google elindítaná a saját aukciós oldalát :)
  • Inquisitor
    #2
    AZért a PayPal forgalmának jelentős részét teszi ki az eBay, amivel szorosan összefonódott, ezért pl. nem hiszem, hogy lesz Gbuy-os eBay vásárlási lehetőség ;)
    Ezt a Gbuy-t régen nem Gwallet-nek hívták, vagy az megint más?
  • Inquisitor
    #1
    Nálunk 6-8 hete asszony meg akarta nézni a Gmail-ját, erre bejött egy oldal magyarul(!!!), ahol ilyen menük voltak, hogy "Az ön egyenlege", meg hasonlóak, kb. mint a PayPal menüi. Ki se bírtunk belőle lépni, vagy 10 percig akármit csináltunk, nem tudtunk belépni a postafiókjába :)
    Utána viszont sose láttam többet azt az oldalt. Biztos valami félrecsúszott béta volt.