107
A kisautók negyedik eljövetele.
  • mac83
    #107
    bocs, itt a kép:

  • mac83
    #106
    nem tudjátook ez a mód miért unaktí multi módban? vagy ehhez 4 ember kell? de annyian hogy irányítják egyszerre?
    http://img.tar.hu/mac83dani83/img/26888762.jpg
  • Amigoss
    #105
    császtok!
    Akar valami LAN-ozni?
    van hamachi...
    MSN-em:[email protected]
  • Gerisone
    #104
    már mindegy! megoldottam
  • cerebrum
    #103
    Á! ;-P
  • Gerisone
    #102
    nincs valakonek oan mentése ahol sok kredit van? kellene a multiban az összes pálya! léci
  • stevenson1988
    #101
    Esetleg arra nem gondoltál, hogy multiban is kell kreditet szerezni a pályák 'felnyitásához'?
    Haverral 2-en mentünk multiba és így sikerült unlockolni 1-2 pályát, meg kocsit
  • cerebrum
    #100
    Multiban miért csak olyan kevés pályán enged játszani? Már egy csomó pályát végigvittem, de nem látnám, hogy növekednének a hülye kreditjeim, amik a pályák felnyitásához szükségesek... Ráadásul letöltöttem egy savegame fájlt, ami nagy büszkén hírdeti, hogy felnyit minden pályát, ez igaz is, de csak single playerben, multiban a pályák 2/3-án még mindig nem enged így sem játszani. Vagyis ezek szerint tök fölösleges a szemét csaló gép ellen végigvinni a játékot, mert ezek szerint ha beleszakadok sem tudom felnyitni az összes pályát multiban?
  • Zadeus
    #99
    nekem ment:)
  • Lyan Kyj
    #98
    Sok helyre nem enged be engem sem, de csinálj te egyet, hamar becsatlakozik vki
  • donatus13
    #97
    nekem nem megy valami join network error vagy mit ir ki
  • Zadeus
    #96
    Én már multiztam vele :P
    valaki nem tud esetleg egy savet küldeni nekem ?:P zadeusKUKACfreemail:P
  • Zadeus
    #95
    jaja
  • akyyy
    #94
    letőtött játék is megy neten?
  • Lyan Kyj
    #93
    Az autókat direkt nem kaptad meg..multiban lehet csereberélni őket, valamiből többet is kaptál, mint 1. Nekem pl Street Racer szettben mindenből 8 van:P
  • donatus13
    #92
    95%:D
  • donatus13
    #91
    valoszinüleg
  • Gerisone
    #90
    nem! ez a gond?
  • donatus13
    #89
    ?
  • donatus13
    #88
    legnehezebb fokozaton vitted végig
  • Gerisone
    #87
    NEM ÉRTEM! LEPÖRGETTEM! megcsináltam az egész microtournamentet! mégis az autók fele hiányzik! és a multiban a pályák fele is! tuggya valaki mér?
  • Zadeus
    #86
    régi micro machines
  • Zadeus
    #85
    teccik ez a játék csak azt sajnálom h régen még segán a micro machines 3 ba volt vizi járművek is ebbe is lehetek volna :)
  • donatus13
    #84
    amugy bemész optionsba ott camera és classic és jó lessz legalábbis nekem az
  • donatus13
    #83
    szivesen
  • steweee
    #82
    igen, azért nyertem jópár futamot, de akkor is rossz. akkor kiírom és majd ha lesz patch újra felrakom. köszi
  • akyyy
    #81
    am ez igaz, be kell tanulni a pályákat, hogy mikor nem látod mikor jön a a kanyar, akkor is tudj kanyarodni!
  • donatus13
    #80
    lessz patch amit ezt orvosolja demég nics kész
  • steweee
    #79
    az év játéka lehetett volna, annyi jó ötlettel van tele. grafika, hangok szupik, autók feygverek mennyisége bőséges. irányítás jó. kicsit emlékeztet anno c64-eseb vmilyen rally-ra ahol le kellett előzni annyira a másikat hogy ne látszódjon a képernyőn és akkor kapott időpenaltyt. úgyhogy még retro feelingje is van

    ami viszont elbassza az egész játékélményt az a nyomorult kameranézetek. egyik szarabb mint a másik. inkább úgy oldották volna meg hogy játékoscenrikus a kamera, aztán vagy látszik az ai vagy nem, bizonyos távolságra kellene eltávolodni tőle a pontért és nem ilyen ultramocsok módon össze vissza forgatni a kameranézetet hogy benne legyenek. idegbajt kapok mikor már szinte lehagyom őket, én a képernyő egyik oldalán az ai a másikon, de kb ua sebességgel, és akkor jön egy nem belátható szakadék vagy akadály.

    úgyhogy fergeteges élvezet helyett élt nálam 1 órát a gépen. még jó hogy nem vettem meg
  • donatus13
    #78
    még lejön
  • donatus13
    #77
    aha kössz azért me g még idö:D
  • akyyy
    #76
    ha most töltöd a telejst, akkor minek? amugy nincs , mert az demo
  • donatus13
    #75
    hello most töltöm teljest nagyon tetszik játék de sajna kéne egy unlocker az idö miatt nincs valkinek meg vagy nem tud oldalat adni
    köszi
  • stevenson1988
    #74
    hello mindenki
    már egy pár napja én is játszok a gémmel, és nagyon tetszik...
    bár sajnáltam, hogy a grafikai beállítások csak a képernyő felbontására tér ki (poén hogy mindegyikhez kiírja, hogy fullscreen, holott window módban nem is lehet futtatni)
    De hamar rájöttem, hogy lehet azért javítani a minőséget máshogy
    Nekem nVidia kártyám van és egy 'Teljesítmény & Minőség' menüpont a driver menüjében. Ott létrehoztam egy új profilt a játéknak, kikerestem az exe fájlát (MMV4.exe és nem a launch) majd beállítottam úgy ahogy akartam, tehát 4x-es élsimítás, Anizotróp szűrés stb.
    Szerintem próbáljátok ki, és ha jól tudom ezt ellehet érni ati kártyáknál is (ne kérdezzétek hogyan, tőzsgyökeres nVidia-s vagyok).
  • akyyy
    #73
    de előtte végig kell vinni, mert nem sok értelme lesz:D

    igen, gyerekeknek valo, mikor én voltam ugy 11-12 éves, akkor jelent meg tán a 3 vagy a 2, nemtom, hát mintha avlami ovodás játék lene, ug ynézett ki a menüje, kis pisis iskjolások ott szaladgátlak egy uton, és ha rámentél egy "menüre" ami vmi garázs vagy ház, akkro viccesen dudált egyet, és belement.


    nos, ez ennek a folytatása, csak már nem is a kis generációnak szánták, hanem azoknak akik azon nöttek fel, vagyis nekem:P

  • brunnerone
    #72
    oké azért kipróbálom hátha fan leszek
  • Lyan Kyj
    #71
    nem lehet, de itt nem a graf a lényeg, hanem a móka...tény, h nem veszi fel a versenyt a mostani játékokkal, de élményben sztem sokat ver multiban
  • brunnerone
    #70
    De hiszen most jelent meg...
    Nem lehet turbózni a grafikán?
  • Lyan Kyj
    #69
    akár, de sztem öreg rókák is multiznak vele, nekem legalábbis bejött. Nem egy új generációs NFS, de nem is egy kategória...
  • brunnerone
    #68
    De ez ilyen gyerekeknek való?