25
  • Caro
    #25
    http://earth.google.com
  • kfnorbi
    #24
    Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni
  • Dj Faustus #23
    "a Local Live!-t miért nem említi senki? mert Microsoft munka?"

    1. Volt róla szó
    2. A Google most adta ki a 4.0-ás változatát Google Earth nevű szoftverének. A Microsoft nem adott ki hasonló stand alone terméket a közelmúltban.
    3. A cikket valószínűleg valahonnan átvették (például innen) ami a Nielsen/Netratings méréseit alapul véve nem tesz említést a Windows Local Live-ról.
  • Caro
    #22
    Hát ez elég baj. Annyival bonyolultabb lenne odatenni a sysreq.-be?
    Bár nekem mindegy. Még mindig jobb, mint ha motif-ot használtak volna :D
  • Caro
    #21
    A local "ellenfele" a maps.google.com, de az valóban kicsit hiányosabb.
  • Caro
    #20
    Így születnek a jó ötletek!
    Bár az earth-be szerintem nehéz lenne implementálni a celestiát, de fordítva működhetne, a celestia szedhetné a textúrákat a google-től.
  • turul16
    #19
    celestia -val összekombozva lenne ez igazán nagy, googlinak ugy is meg van a mars felszine is :)
  • Mberke
    #18
    Ezt én sem értem de szeritnem statikusan nyomták hozzá a QT-t, lés ezt a kis saját csomagját használja, ezért nem is kell hogy a qt csomag fennt legyen.
  • RoliSoft
    #17
    a Local Live!-t miért nem említi senki? mert Microsoft munka?

    pedig ő az egyetlen aki Erdélyben megkapja a városokat mind magyar/angol/román nevük szerint. (a Google Earth nem is tud a szülővárosomról, hol a Local Live még akkor is megmutatja ha hibásan/elírom/ékezettel/ékezet nélkül írom. a Google Earth map üres képet ad vissza, míg a Local Live az utcák nevét ;) )
  • toyotakacsa01
    #16
    Nyíregyháza meggyógyult. Eddig randa paca volt.
  • Caro
    #15
    Azt én is látom, hogy natívan fut, csak a picasa miatt gondoltam a wine-re, mert ott úgy csinálták.
    Az egérkurzor tényleg a QT-sre vált, amikor behúzom az ablakba, de a menüsor nem egyezik a kde beállításaival.
    Meg a többi elem se.
  • jzombi
    #14
    Sajnos kell neki hardware rendesen, szoftveresen Mesa-val kicsit lassú...
  • Mberke
    #13
    Nem, hanem natívan fut, de tényleg nem gtk-t használnak hanem qt/opengl-t!
  • Caro
    #12
    De rossz neked :D
    Nem az a baj vele, hanem az, hogy még mindig nem voltak képesek GTK-t használni.
    Gondolom winelibbel fordíthatták.
  • 1hengeresVmotor
    #11
    New York ot figyeltem eszméletlen részletes képek lassan már az autók rendszámát is le lehet majd olvasni :)
    frankó program
  • Caro
    #10
    Az nem a programtól függ, hanem attól, hogy a szerverekn mi van.
  • Sanyix
    #9
    én 80 megán vagyok el vele...
  • HuMarci
    #8
    Na most néztem, Magyaroknál semmit se változtattak.
  • waterman
    #7
    2 giga ahhoz kell, hogy le is tudja tölteni, amit meg akarsz nézni:) így gyorsabb lesz, ha már letöltött térképrészleteket nézel később..
  • HuMarci
    #6
    Magyarországon Budapest, Veszprém, meg Debrecen az ha jól emléxem akkor benne volt. Kiváncsi vagyok hogy Fejér megye is megvan-e már rendesen.
  • turul16
    #5
    De jó van linuxra is, máris töltöm. De gondolom 64bittes változat még nincs... :(
  • NitroX
    #4
    magyarország jó elnagyolt még sajnos, 8000 láb alá nem tudtam zoomoltatni, de new york belvárosában még az autók, emberek is látszanak
  • NitroX
    #3
    milyen 2 giga? baromság
    a program egyébként döbbenet..
  • Caro
    #2
    Azt írja 2 giga hely kell neki.
    Kezd kicsi lenni a 40-es vinyó. :(