39
...Film a rapper életéről.. .
  • Fido4life
    #39
    téged seggbe basztak gyerekkorodban vagy mi ?
  • Jagi
    #38
    #2
    nevörendíngsztóóórííí XD
  • Busz
    #37
    nem én mászok be egy topicba hogy basztassam a népet, meg önmagam ismételjem..
  • Calver
    #36
    nick duplikálás
    hogy te mekkora egy balfasz vagy
  • Busz
    #35
    ismételd meg azzal hogy elhúzol htx
  • Calver
    #34
    #3
    csak ismétlem önmagam
  • Jagi
    #33
    #2
  • Calver
    #32
    a filmnek a zene fórumban, hát igen, igazi kis zseni vagy te.
  • Frosty01
    #31
    aki meg nem ért a golyóból és túléli az a pokolban fog megrohadni annak is a legményén :D [találjátok ki hogy kire céloztam]
  • ugot2know
    #30
    Aki valamirevaló,azt le is lövik...hámör meg él!
  • Jagi
    #29
    Pac-ről talán készül/get/hetett...
    Valamit mondtak a halála után, mintha csinálták volna, de hogy mi lett belőle?...
  • neuro
    #28
    érdekes, az igazi hiphop arcokról miért nem csinálnak filmet? :)
  • bcs78
    #27
    OK, OK, azért kiabálni nem kell. Értek én a szép szóból is. Nekem azzal nincs semmi bajom, hogy csíped MC Hammert, mit bánom én. Felőlem akár Vanilla Ice-t is hallgathatsz napestig. Én csak azon gondolkodtam hangosan, hogy esetleg mitől lehet ez a film jó.
  • ROKICA
    #26
    NEM VONTAM KÉTSÉGBE A FILM TÖRTÉNETÉT VAGY EREDETISÉGÉT ÉS TÉNY HOGY NEM OLVASTAM MC HAMMER ÉLETMŰVÉT DE ATTÓL MÉG LEHET NEKEM NEMTECCIK AZ A ZENE AMIT CSINÁL.. DE FILM MEG JÓ LEHET.
  • bcs78
    #25
    Apám, ez csúcs! És Real Casette Inside! Mi kell még?
  • bcs78
    #24
    Hát ezért egy jó filmhez egy jó történet sem árt. Ami azért MC Hammer életműve alapján nem néz ki túl bíztatónak.
  • ROKICA
    #23
    hát rappernek nemjön be meg a zenéje sem teccik,, de nemis a zenéjének nyitottam topicot hanem a filmnek.. mert azér attól lehet hogy jókis gettós filmet hoztak össze:)
  • Kanál
    #22
    extra hemuveg bal felsoben :DDD
  • Kanál
    #21
  • ugot2know
    #20
    Hammertime

    de hova lett az MC titulus?
  • Jagi
    #19
    így-így :)

    Én meg nem alkotnék véleményt olyanról akit nem is láttam:)
    + a mozgása überfasza volt :D
  • Kanál
    #18
    aaaz :DDDD
  • Aspyrin
    #17
    Szídni lehet, de ettől függetlenül az én korosztályom a "u can't touch this"-re rázta éjjel-nappal :)
  • Metwork
    #16
    biztos eljátsza, hogy nagy gettóharcos volt a pápaszemével :D
  • Kaszi46
    #15
    hehe valahol rappernek hívják?
  • ugot2know
    #14
    klassz nadrág...nem jött divatba :)
  • Jagi
    #13
    House of Pain, Cypress Hill, Dre és 2Pac
    én is az előtt lógtam éjjel nappal... de akkor még kissrác voltam :)
  • bcs78
    #12
    Mc Hammer nem is rapper. Amit csinált inkább nevezzük valami bűn rossz diszkós szarnak. A kilencvenes évek elején valahogyan soha nem láttam Mc Hammert, ahogyan a Yo! MTV Raps-ben rázza magát a buggyos gatyájában. Ott inkább igazi rap ment.
  • CsőKujts
    #11
    Ez nem is irónia, te pénisz. Amúgy télleg gyenge ez az MC gyerek. :)
  • Jagi
    #10
    És attól ár szar?
    a How High-t láttad?
  • Blasta
    #9
    Hát igen. Biztos ROPPANT sok újdonsággal, érdekességekkel és meglepő fordulatokkal szolgálhat MC HAMMER, egy 10-15 éve letűnt, szinte egyszámos (najó kettő) "rapsztár" életéről szóló, csupa "Z" kategóriás színésszel teli film...
    Mozikban sosevolt, ergo ez máris sokat elmond a minőségéről, csak TV-re gyártották. Valszeg azért mert kb. 20 embert érdekelt volna, akik mozijegyet is fizettek volna ennek a ripacsnak (aki kb 50kg. súlyos volt, biztos nagy ganxsta lehetett) az életéről szóló filmért. Na, már ez is sok erről a témáról...
  • Calver
    #8
    nekem pedig van egy olyan érzésem h fogalmad sincs mi az az irónia, és úgy globálban hülyébb vagy mint a csizmám talpa.
  • ROKICA
    #7
    Talán megkéne nézned.. mert nagyon olyan érzésem van hogy úgy mondod ezt hogy közben meg 1et sem láttál XD
  • ROKICA
    #6
    ha neked annyira rossz és bántsa a fehérvérsejtedet hogy nemott van akkor gyorsan szaladj a modikhoz hogy tegyék át:D
  • ROKICA
    #5
    közhely amit beszélsz. vannak olyanok de az h mind1ik olyan az tévhit..
  • Calver
    #4
    sztem egy hasonlót láttál azzal mindet láttad, ejjderossz volt az élete a gettóban, játszotta a keménycsávót, aztán egyszercsak elhitték neki és rapper lett...
  • Calver
    #3
    végülis nehéz döntés, filmről témát vajon a zenék közé nyitunk, vagy Tv, Mozi, DVD fórumba
  • ROKICA
    #2
    Amúgy bocsesz de nemtuttam eldönteni hogy hova nyissam, a Zenébe vagy a Tévébe.. szóval ha valakinek nemteccik hogy ittvan csak szoljon a moderatoroknak hogy rakják át:)
  • ROKICA
    #1
    Szevasztok!

    TV2 CSÜTÖRTÖK 22:50

    MC Hammer igaz története (12)

    Amerikai film, 84' Főszereplők: Romany Malco, Robert Bailey Jr., Jesse Adams, Brent Anderson, Lamon Bentley, Olivia Reed


    Sajnos épp ballagásom lesz és nembirom megnézni:-(
    Pedig szeretem az ilyen rapperek életéről szóló filmeket..

    Azé' jó movie? Valaki biztos láta már az SG-én.