44994
F1CHL - Retro
  • Jeff Gordon
    #7794
    na én elköszönök mára.
    holnap edzés
    vasárnap futam
    Go Schumi.
    jó8
  • Jeff Gordon
    #7793
    mondjuk attól h Mac csinálta ezt a modot, a véleményem nem változott meg, sőt erösödött, hogy egy hülye idióta bunkó. lófaxért kell ki és belépkedni egymás után, ezzel megölve mások gyakorlását, meg mi a faxért kell szembe menni a többiekkel????? ááh, idióta óvodás. mind1.
  • Jeff Gordon
    #7792
    nekem is megvan még.
  • antijuve
    #7791
    nekem még megvan.:).hát igen,vannak benne összevisszaságok:D
  • Jeff Gordon
    #7790
    itt egy shot:

  • Jeff Gordon
    #7789
    konkrétan csak annyi hogy kéne hozzá egy trackpack.de sztem tehetünk mi bele pályákat, és oda is tudjuk adni a többieknek, szóval nemtom. nekem is jobban bejön az talán. meglátjuk.
  • antijuve
    #7788
    Meg ragad.Jó,a tükör meg ezeket még lehet változtatni,de ha azt akarjuk h olyan moddal menjünk ami nem annyira ragad,akkor ez nem éppen a legmegfelelőbb.sztem az ADI féle mod jó lenne,az nem ragad és jól is néz ki,csakhát vannak vele problémák
  • Jeff Gordon
    #7787
    csatlakozom. engem speciel kurvára idegesit az a bmw jel a kormányon. nemtom mér, de nagyon.
    másik, hogy a kamera nézet mintha kicsit balra lett volna tolva, ás igy mintha megbomlott volna az egyensúly a nézetben, nemtom nekem ez volt az érzésem.
    harmadik, az istennek sem volt visszapillantó tükröm, ami engem nagyon idegesitett, én nemtok úgy normálisan menni, h nemtom mi van mögöttem:S

    asszem elöljáróban ennyit.
    alapmod kéne, azhogy nem aktuális autók az nembaj, sztem:S
  • antijuve
    #7786
    Hát ez a Macmod:D.Free,sztem neked nagyon nem fog bejönni.Sztem ragad mint a franc.Jeff,bővebb vélemény?
  • Jeff Gordon
    #7785
    fun lesz. gyere.
  • Jeff Gordon
    #7784
    come to mIRC
  • Jeff Gordon
    #7783
    remélem a Nascar topicé lesz:D
  • antijuve
    #7782
    a 7.5ös se megy.nem talál vmi komponenst...
  • antijuve
    #7781
    minek a bannere?
  • Jeff Gordon
    #7780
    na ilyen lett a banner:

  • Jeff Gordon
    #7779
    jó reggelt:DD
    hát pech. kár.
  • antijuve
    #7778
    nah,de jót aludtam.te is szólhatsz neki.ááh de msn...franc
  • Jeff Gordon
    #7777
    hát lehet csinálok majd én is,mondmeg neki h én is tok küldeni majd, csak most nagyon komolyan készül a banner, majd lehet berakom ide is és aztán majd mondjatok róla véleményt, sztem nagyon jó lesz.
  • antijuve
    #7776
    csináltam pár képet is,majd bullnak odaadom és felteszi a honlapjára.sztem annyira nem lettek jók:S
  • antijuve
    #7775
    mentem nézni a replayt,jah és msn-em még továbbra sincs...
  • antijuve
    #7774
    sztem biztos.emlékezz mondjuk bahreinre...
  • Jeff Gordon
    #7773
    hát lehetséges, emlékszem még billel mentünk egy pár szoros funt...
  • antijuve
    #7772
    de ennyivel nem vagyok jobb,ha egyáltalán jobb vagyok.

    szép napot
  • Jeff Gordon
    #7771
    nahát ez kurva jól nézne ki:
    tudjátok, jövöre ING lesz a renó főpénzelője:D

  • Jeff Gordon
    #7770
    húúh, találtam még jó képeket, ezek azért gyorsban még megosztom veletek:

    látszik h a buzit senkise szereti:

  • Jeff Gordon
    #7769
    jaja. megyek én is. sziasztok srácok, jó8

    ezekkel búcsúzom:
    az új csapat logonk:


    asszem egyértelmü, önmagáért beszél. a felirat a lényeg:
  • Jeff Gordon
    #7768
    jaja. mielött még vki félreértené, versenyben esélyem nem lett volna megverni Briant, csak az elején picit úgyéreztem mintha gyorsabb lennék, ez lehet h a soft guminak és a kevés benzinnek volt köszönhetö, söt biztos. nemtom sztem soha az életben nem fogom Briant versenyben megverni, jobb pilóta mint én, be kell ismerni és én meg is teszem:)
  • antijuve
    #7767
    lol éjt
  • antijuve
    #7766
    nálam úgy volt h 19 körre először(vagyis 17 körben jöttem ki),utána megint 17 körre,de vmit elszámolt mert a végén csak 13 körre kellett tankolnom.a boxnak hála jól elvertem a renókat,tudtam h megelőzöm őket még ha mögéjük jövök is vissza.

    jó Jeff,de akkor nagy volt a tumultus

    mekkora lett volna már h Eagle-t megint az uccsó körben előztem volna meg mint a funracen nyáron:D-de erre sanszom se volt:)
  • Jeff Gordon
    #7765
    elsö rajt marha jól nézett ki, két Williams két oldalról, nagyon szépen jött fel, kurva jól nézett volna ki a videoban... nem az lesz benne, sebaj:)
  • Jeff Gordon
    #7764
    Brian! szerintem én gyorsabb lettem volna nálad, csak 13körre tankoltam az elején, nagyon könnyen és jól ment az autó, igazán elégedett voltam a taktikámmal amit kitaláltam, de nem ért semmitse.
    Ö, te mennyivel kezdtél?
  • Jeff Gordon
    #7763
    szintén.
  • antijuve
    #7762
    annyi:).direkt néztem.én 47 mp hátránnyal értem be.nagyon sajnálom ezt a versenyt....
  • Freedom88
    #7761
    rendben:) akkor annyi! De végén már félgázzal mentem
  • antijuve
    #7760
    540 ezred!pontosan annyi
    versenyidőd:1 óra 38 mp 540 ezred
  • Freedom88
    #7759
    MacRoy-t én se birom, ez van! Jövőre ilyen hozzáállással nem fog sokat elérni, sőt indulása is korlátozott.
  • Freedom88
    #7758
    1 mp
  • antijuve
    #7757
    hát azt én is néztem h mit csinál a felv körben,azért nem is siettem ott hátul:D:D
    nekem se túl szimpi,de azért nem skatulyázom be.szegény Bull,nagyon sajnálom...
  • Jeff Gordon
    #7756
    hát kiv leszek a replayre.
    Free! meg lehet kapni msnen?
  • Jeff Gordon
    #7755
    mert egy balfasz. komolyan nekem unszimpi az ember, teszi az agyát ezzel a moddal, a másik be h felvezetö körben össze-vissza rángatja az autóját, mintha tudná irányítani, majd kicsúszik vagy négyszer... No Comment...