44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #7834
    ki az a Melinda??

    és mit mentél?:)))
  • antijuve
    #7833
    hát nemtom.lehet én is.de ilyet...
  • Jeff Gordon
    #7832
    nemtom, de én megnézem. te?
  • Jeff Gordon
    #7831
    sajna semmit, nekem is el kellett mennem-->Melindával találkoztam:)
    utána gyakorltam kicsit, egyébként manuális váltásra gyúrok, eléggé jól megy:S
  • antijuve
    #7830
    Schumi csak 10.:( még a győzelem se lesz meg.mi történt vele??
  • Jeff Gordon
    #7829
    hát sztem is jó lenne, Karesszal lebeszélnénk. TSen azt mondta nekem, h maradna a Minardinál ha lenne a köv szezonban is Minardi, CTDP 05ben van...
  • antijuve
    #7828
    jó.
    tényleg,Dranzerrel mit mentetek?
  • Jeff Gordon
    #7827
    érdekesen néz ki ezaz overál:

  • antijuve
    #7826
    jaaa,értem...hát jó lenne.
  • Jeff Gordon
    #7825
    Holnap felteszem azt a modot és kipróbálom, sztem.
  • Jeff Gordon
    #7824
    hát, ma már bizta nem jön le.
  • Jeff Gordon
    #7823
    hát mert 2005ben van Minardi Team, és gondolom akkor maradnának Ök is ott... legalábbis Karesz ezt mondta.
  • antijuve
    #7822
    hány nap?
  • Jeff Gordon
    #7821
    Harmadik Műszak elsö évadját töltöm dvdripes xvidben, rohadt jó a minösége, jó lesz:P csak nagyon lassú ezaz ftps töltés:S
  • antijuve
    #7820
    ezt mire alapozod?
  • Jeff Gordon
    #7819
    aha. jaja. sztem jó lenne, maradnánk a Williams Teamnél:D
  • antijuve
    #7818
    hát én a legutóbbi versenyemet ilyen szempontból elcsesztem.Eaglellel és Bullal kellett volna csatáznom,de én és Bull is hátul voltunk az elején.Utána meg már csak egyszerű előzések voltak....
  • antijuve
    #7817
    hallottad??jövőre nagy esély van h CTDP 2005-tel menjünk...
  • antijuve
    #7816
    re.érdekes volt a koncert.:)

    ezaz szórakozás:)) de Am Ende steht der Sieg!!
  • Jeff Gordon
    #7815
    sztem is.
  • gordon 24
    #7814
    Jó az a szorakozás a lényeg.
  • Jeff Gordon
    #7813
    hát Brian sokkal jobb tölem, de legalább USAban volt egy nagyon jó versenyem, ahol az utolsó körben szereztem meg a 6.helyet. nagyon jó volt, élvezetes finishel, marhára élveztem.
    egyébként 8 pontom van:S Briannek pedig 24, de nembaj, élvezem és ez a lényeg sztem:)
  • gordon 24
    #7812
    Még nem mentem. De szerintem lassan eljön ez az idő. De lehet csak jövőre.És hogy megy a Liga?
  • Jeff Gordon
    #7811
    hát mostanában sajnos nem nagyon jut rá idö, hisz f1 ligában vagyok. de egyszer összehozhatunk vmi közös tesztet/versenyt. télleg te mentél abba a nascar ligába, tudod amit meséltél.

    egyébként szép darab az autó:)
  • gordon 24
    #7810
    Szevasztok!!!


    Csinltam egy uj gépet magamnak: Ime: (hogy legyen szó kicsit a NR 2003 gaméről is. Tényleg Petya Játszól vele?

  • Jeff Gordon
    #7809
    eléggé érdekesen vezet, funon is miért vágta be a durcát??? mert vezetett vagy 10kört Talladegaban, aztán nem Ö nyert... NC.
  • antijuve
    #7808
    ott csob meglökött,pedig tisztán megelőztem és utána nem állt meg
  • Jeff Gordon
    #7807
    ebböl az uhh, és a kétwilliams kétsauber tetszik legjobban, nagyon jól elkpatad grt:D
  • antijuve
    #7806
    Eagle,Kovi,Brian


    A befutó


    nagyjából ennyi
  • antijuve
    #7805
    premier előtt tizenvalahány kép a futamról:

    2 Williams,2 Sauber.


    Jeff vs Brian


    Rajt


    Rajt után


    Uhh


    Remi szlalomja


    Hármas harc


    Hármas harc 2


    Free és Karesz


    Free és Karesz 2


  • Jeff Gordon
    #7804
    10 kép következik:

    eag szemszögéböl a két williams:


    csobot toljuk le a pályáról:


    csob hátsó nézetéböl, eag vs jeff:


    Williams pilots leads the field:


    a mezöny:


    Csobi szemszögéböl a többiek:


    ready to finish, eag vs jeff:


    eag 1,jeff 2,brian 3,csob 4:


    two williams battle for second place:


    mezöny 2:



    Free! ez rohadt jó futam volt, te is élvezted volna, bár ez már a második verseny volt. az elsö hosszabb volt, 20körös, azért az picit zavart h csob elkezdett rinyálni mint egy fürdös k*rva, mert eag megpöckölte egy kicsit és igy csak harmadik lett, igazából sztem ezeken a versenyeken télleg a fun a lényeg...


    Ui.: jó kis futam volt. Ha lehet hinni a hireknek, és ezek valóban igazak, és télleg megkapjuk a nagyszervert, akkor itt mehetnénk egy funt, mittomén majdnem teljes mezönnyel, sztem jönne mindenki, mekkora lenne, és lehetne késziteni arról egy vidit, áááh fasza lenne. mindegy, majd megkérdem freet h mi ezzel kapcsolatban a helyzet.

    Ui2.: a képre kattintva elérhetö az eredeti méret.
  • Jeff Gordon
    #7803
    na megyek képeket késziteni, tegnapi Talladegai five hundredról:) majd teszek be ide is sztem-->Bullnak lesz miböl válogatnia, már van 8db és rohadt jók, mondjuk a futam is rohadt jó volt:)
  • Jeff Gordon
    #7802
    már felébredtem:D
  • Jeff Gordon
    #7801
    pech, sajnálom. nekem is voltak ilyen gondjaim, és egy windows reinstallal oldódtak meg:S

    7800
  • antijuve
    #7800
    a kurva anyját ennek a rohadt gépnek!!!!mindjárt hozok egy baltát,és belévágom!!kibaszott msn 7.5 és live nem működök, a 4.7-es meg igen....de nem is lehet visszaállítani a rendszert,de mi a faszért nem????a kurva életbe!!!!!!!!!!!!!
  • antijuve
    #7799
    jó éjt!:D:D
  • Jeff Gordon
    #7798
    jaja. jó reggelt!

    hát ömagáért beszél...
  • antijuve
    #7797
    szépjóreggelt!

    jó kép
  • Jeff Gordon
    #7796
  • antijuve
    #7795
    igen,most engem is nagyon felhúzott.még egy ilyet csinált volna otthagyom a picsába inkább megyek tesztelek versenyre márha egyáltalán teszteltem volna.