F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
látom új a dizájn a honlapon😄-jobb lett,bár ez nem volt nehéz,mert sztem eddig ez volt a legszarabb honlap:S
ups and downs
hmmm, hát igen, mondjuk Alonso kiesik és akkor megoldható a VB cim, Massának egyszer vétlen rossz féktávot néz😄
T.T.
hát ha Monzában kettõs Ferrari siker születik(és Schumi lesz az elsõ),akkor az még nagy esély lenne.Csak az a baj,hogy a többiek sehol sem vannak,még a McLarenek sem,meg a Hondák sem
ups and downs



