F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Independence! nyugodtan felhivhattál volna ha igy hiányoztam😄
The only speedometer is in your head.
jó volt ez a tábor. kihagyhatatlan. remélem jövöre megyünk a növéreddel csoportvezetönek😊
The only speedometer is in your head.
Norbert névböl egy picit elegem lett szerdán, elég fax volt, de a többi nap jó volt úgyhogy hogy Vidovszky Norbert rlz, remélem jövöre is Ö tartja😄
The only speedometer is in your head.
ezt szomorúan hallom,ha most taktikailag nem is tudnál segíteni,lelki támaszt nyújthatnál😄😄😄
ups and downs
üdv skacok! itt vagyok csak még nem fixen úgyhogy inkább smsben keressetek ha vmi fontos van, egyenlöre még nincs gépem, nemtudni mikor lesz elképzelhetö hogy ki kell hagynom a Brit GP-t.
de evvan
majd lesz vmi csak mondom hogy van egy ilyen eshetöség is.
FREE!! Miért keresnél?
de evvan
majd lesz vmi csak mondom hogy van egy ilyen eshetöség is.
FREE!! Miért keresnél?
The only speedometer is in your head.

