F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
jövünk fel:
Legnépszerûbb témák
1. SilkRoad Online
2. Battlefield 1942
3. '80 as évek zenéi
4. Nagykorúság csak 21 felett?
5. 18 Wheels of Steel Haulin
6. Battlefield 2
7. Unione Sportiva Città di Palermo
8. F1CHL - Retro
9. A Pc-s játékoknak leáldozott
10. GTR 2 - FIA GT Racing Game
Legnépszerûbb témák
1. SilkRoad Online
2. Battlefield 1942
3. '80 as évek zenéi
4. Nagykorúság csak 21 felett?
5. 18 Wheels of Steel Haulin
6. Battlefield 2
7. Unione Sportiva Città di Palermo
8. F1CHL - Retro
9. A Pc-s játékoknak leáldozott
10. GTR 2 - FIA GT Racing Game
The only speedometer is in your head.
itt meg Freedom érkezik a szerelöihez, a 2003as szezonban😊


The only speedometer is in your head.
húúúh. most találtam egy képet ami rólam készült a Bahrein GPn, a neten volt, elég jól sikerült 😄😄


The only speedometer is in your head.
-Najóvan!Húzzá vissza az Endorra,büdös vuki!
-A vukik nem is ott élnek!
-nyányányánánnyá!!
-A vukik nem is ott élnek!
-nyányányánánnyá!!
ups and downs
az biztos😄
egyébként itt az elsö kanyart el kell egy kicsit rontani, úgyértem túl kell fékezni mert az idöben jobb, megpróbáltam rendes iven is de akkor hátrányban voltam:S
egyébként itt az elsö kanyart el kell egy kicsit rontani, úgyértem túl kell fékezni mert az idöben jobb, megpróbáltam rendes iven is de akkor hátrányban voltam:S
The only speedometer is in your head.
aza baj hogy nemtudni ki kicsoda mert mindketten Ralfal mentünk😄
egyébként utolsó kör utolsó kanyarjában azthittem visszajöhetek, de nem sikerült😄
ott a jobb-bal kanyarnál voltak nagy kormányzási gondjaim:S
egyébként utolsó kör utolsó kanyarjában azthittem visszajöhetek, de nem sikerült😄
ott a jobb-bal kanyarnál voltak nagy kormányzási gondjaim:S
The only speedometer is in your head.
Nem kell kikapcsolni, csak asszem engedélyeztetni, meg az is fontos hogy otthon Te vagy a szerver gép vagy másé...
T.T.

