F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mintha ezeket már láttam volna, de lehet rosszul emlékszem😄😄😄
az a baj hogy vizsgán nemvoltak ilyen lehetöségek a táblákra, de ezt tanuld meg Free ez a jó😄😄😄😄😄
az a baj hogy vizsgán nemvoltak ilyen lehetöségek a táblákra, de ezt tanuld meg Free ez a jó😄😄😄😄😄
The only speedometer is in your head.
dehonnem: ime a fénysugár az éjszakában😄😄
The only speedometer is in your head.
Az a bay, az oké, hogy csinálok shotot, csak nem tudom belinkelni, mert igaz nincs hova ahova feltöltsem, majd onnan linkelni
T.T.
akkor két egér katt és go😄
shotot csinálsz, elég egy vagy kettö, csak hogy milyen.
persze ha nem akarsz akkor nem kell😊
shotot csinálsz, elég egy vagy kettö, csak hogy milyen.
persze ha nem akarsz akkor nem kell😊
The only speedometer is in your head.
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Szia Zsófy. boldog névnapot😊
Szia Zsófy. boldog névnapot😊
The only speedometer is in your head.
kiváncsi vagyok hány teammel lehet lenni a demoban???
remélem a JUVE már MÁSODosztályú benne😄
remélem a JUVE már MÁSODosztályú benne😄
The only speedometer is in your head.
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
én a CM alatt nem a Colint értettem, hanem a Championship Managert😊 foci menedzserben a legjobb😊
én a CM alatt nem a Colint értettem, hanem a Championship Managert😊 foci menedzserben a legjobb😊
The only speedometer is in your head.


