44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #44754
    jólvan, akkor hasogasd csak a szőrszálakat
  • Freedom88
    #44753
    Annyiban igen, h felsőoktatás.
    Középiskola\gimnázium se mindegy, pedig mindkettő középoktatás
  • antijuve
    #44752
    az tök mindegy ilyen szempontból
  • Freedom88
    #44751
    háver...nem egyetemre megyek. FŐISKOLA :))
    nem ugyanaz!:)
  • Freedom88
    #44750
    Gondolt egyet, megunta az itteni életet és lépett egy óriásit.
    Tegnap ment, reggel 6:25kor indult Bpről és 23:20körül landolt Orlandóban, 4 órás várakozás volt Frankfurtban. Hajóra megy dolgozni, felszolgáló lesz, hát remélem bejön neki az élet! Azért ez nem kis lépés

    Otthon megvagyunk köszönjük. A legnagyobb csaj szenved már nagyon a legkisebbtől, pár nap van már csak hátra, megy a szenvedés bőszen.
  • antijuve
    #44749
    és gondoltad volna h egyszer mégis fogsz? :))
  • Engösz
    #44748
    Na mi a fene? Mi lett vele? Hogy jött neki az egész és miért pont Orlando?

    Otthon a csajok hogy vannak? Továbbra is minden rendben zajlik? :)
  • Engösz
    #44747
    Hehe :D A "hölgyeknek" szóló rész tetszett. Korrekt :))
  • Freedom88
    #44746
    Hm, Roland lelépett Orlandoba...Durva.
  • Freedom88
    #44745
    Olvasgattam picit össze vissza Facebookon és ilyet találtam:

    "Hölgyeknek: "A hóesés olyan, mint új férfi az ágyban. Nem tudod meddig tart és hány centis lesz!"
    ----------------------------
    "Peter Barta: rosszul írtad Norbi, a második mondatrészt valahogy így kellett volna: searchingeltem 630 Forintot too. :D
    True, este cidri was, de gyorsan walkingoltunk a kocsihoz, aztán viszonylag hamar haza travellingeztünk.

    :)))
  • Zsófy
    #44744
    Úúúúristen... szegény Bodri :D
  • Zsófy
    #44743
    Köszönöm :) És jeles lett! :)
  • antijuve
    #44742
    jesszus :D
    kicsit beteges
  • Freedom88
    #44741
    na ez így nem jött össze....íme akkor a szöveg:

    "Gyerekkorom óta nagy kedvelője vagyok az autóversenyeknek, és néhány éve – amióta rátaláltam – a számítógépes versenyszimulátoroknak is. Nagyon örülök, hogy felfedeztem online ligákat, ahová lehet csatlakozni, így az interneten keresztül egymással vívhatunk izgalmas versenyeket.
    A szimulációs élmények korlátozottak a számítógépen. Csak audió és vizuális hatások vannak, helyenként egy kis FF-kel fűszerezve. Ezért a versenyzői évek alatt kifejlesztettem hogyan lehet kiterjeszteni ezeket a további érzékszerveinkre.
    Ha nem bánjátok, ezt megosztanám veletek pár sorban.

    Te$co gazdaságos RaceWheel FF az irányító eszközöm.
    Anyám vett a kínaiban egy síoverált, amiben kertészkedni szokott a zimankósabb időkben. Ezt használom a versenyekre. És mivel piros, így a Ferrari színeiben ülhetek rajthoz.
    A pilótakesztyű beszerzése sem okoz különösebb gondot, bármelyik háztartási boltban kaphatunk számunkra megfelelőt.
    Természetesen sisakom is van. Fater kőrösi bukóját lízingelem a versenyekre, amit Neolux festékkel átpingáltam F-1-es designra. (Azóta a Komár mocija is gyorsabban húz, ha megy vele pecázni hajnalban.)
    A hangkártya kimenete a házimozi erőlködőjére van kötve és a decibelekkel sem spórolok. Így a szomszédok is élvezhetik, ha otthon versenyzem.
    A menetszelet egy ventillátor biztosítja, amit a monitor fölé rögzítettem néhány gumipókkal. A székem támlája mögött egy hősugárzó van, ami a motorhőt hivatott közvetíteni. Az illatokról sem feledkeztem meg. Egy Petri-csészében sebbenzint párologtatok. Mellette egy kicsit távolabb egy hamutartóban gumikesztyűt pörkölök füstölő pálcák segítségével. Ez adja az égett abroncsok illatát – és a keleti futamok feelingjét.
    A verseny alatt a folyadékbevitelre is ügyelni kell. Borfejtő gumicsövön keresztül szívom be a vizet. A cső másik vége a közeli akváriumban van, így nem kell külön tartályt beiktatni a projectbe. (A múltkor a célegyenesben egy guppi is beleúszott a csőbe.)
    A kerékcserék alkalmával szüleimnek van pár másodpercük, hogy megtöröljék a sisak plexijét, dobjanak egy újabb kesztyűt a hamutartóba és megetessék a halakat.
    Pepita-kockás zászló hiányában nálunk a versenyt árpádsávos zászlóval intik le, amit egy-egy futamra a sarki kocsmában kölcsönzök az ivócimbiktől.
    Amit még nem sikerült megoldani, azok a G-erő hatások.
    Terveim már vannak. Bodri pórázához veszek még hármat. Ezeket tenném a nyakamba a négy irányból. A pórázok másik végei pedig egy speckó, rugós, 'hidralikus' szerkezet karjaihoz kapcsolódnának, amik húznák a fejemet a megfelelő irányba, attól függően, hogy gyorsítok, fékezek, vagy kanyarban vagyok.
    Ha ezen házi praktikák felkeltették az érdeklődéseteket, próbáljátok ki bátran, nem fogjátok megbánni!

    És mielőtt még megkérdeznétek… Igen, a futamok után overálmosás van.

    Jó versenyeket kívánok! A tapadás legyen veletek, meg ilyenek…!"
  • Freedom88
    #44740
    Ekkora marhát
  • antijuve
    #44739
    +1
  • Freedom88
    #44738
    Gratula Zsóf!
  • Freedom88
    #44737
    Köszönöm
  • Freedom88
    #44736
    Köszönöm
  • Engösz
    #44735
    Isten éltessen Norbi, jó egészséget és sok boldogságot a kis családhoz! :)
  • antijuve
    #44734
    óó az eltűnt személy is megjelent :)
  • Jeff Gordon
    #44733
    Isten éltessen Free! :)
  • Freedom88
    #44732
    Kösziiii
  • Zsófy
    #44731
    Boldog születésnapot Norbi! :)
  • antijuve
    #44730
    Hűha, ezek akkor komoly célok.
  • Freedom88
    #44729
    idővel majd valami más fajta munka, meg azzal nincs baj ha több papír van a kezemben. Főleg a mai világban nem.
    Be kell látni, hogy amit csinálok büntetlenül orvosilag nem lehet és nem szeretnék annyira idő előtt kinyiffanni. Tegnap is egy kollégánk 50 körüli a mozdonyon halt meg. Pár nappal ezelőtt pedig Fehérváron kért mentőt az egyik kollega, mert mellkasi fájdalmakra panaszkodott és így látta biztonságosabbnak. Azért ezek intő jelek!

    Meg hát itt van a család, jobb lenne picivel több lóvét keresni egy munkával és nem maszekolni a normális állás mellett.
  • antijuve
    #44728
    ahaa. az is rokon területed.
    van vmi konkrét célod vele, vagy csak úgy?
  • Freedom88
    #44727
    Inkább vmi közlekedéssel kapcsolatos, Győrben. Levelezőn...
  • antijuve
    #44726
    mióta én felvételiztem, azóta nemtom hányszor változtattak már ezen. Egyszer biztosan.De itt van egy pontszámító hiteles forrásból.. Meg a felvi.hu-t érdemes olvasgatni.

    Noo és milyen fősulin? Gondolom vmi műszaki.
  • Freedom88
    #44725
    Ja, mivel belőlem is van, csak jó adottságai lehetnek :))

    Akartam kérdezni, hogy most miként számolnak felvételi pontokat? Mégis csak jobban jártas vagy benne. Gondolkozok fősulin és azért szeretném megtudni mégis mennyi pontom van.
  • antijuve
    #44724
    hűha, másfél hónap és itt is van.
    örülj neki h jók lesznek az adottságai és nem kell Pacsirtának hívni :))
  • Freedom88
    #44723
    2075g a bébi 32. héten és még csak most fog nőni:)
    6cm hosszú a combcsontja...hosszú combú. Lesz bajom a kretén csávókkal majd:]
  • Freedom88
    #44722
    más a leányzó fekvése, ahogy mondani szokás!
  • Zsófy
    #44721
    Basszus, én szeretek utazni :$
    Jó, pl suliba pont nem, de pl mikor Ricsihez kellett hazamennem Bcsabára, akkor is örömmel tettem, mert tudtam, h vár :)
    Nyilván, ha ezt heti rendszerességgel kellene megtennem, nekem is tele lenne mindenem vele...
  • Freedom88
    #44720
    Nem tudom.
    Azt se tudom én miként bírtam ki, mikor Bp-Putnok között ingáztam péntek-vasárnap ritmusban. De vhogy csak sikerált...
    Legtöbbször, ahogy mondani szokás, nemiszervem bőrének ritmikus mozgatásával vagyis semittevéssel, zenehallgatás, filmnézés.
  • antijuve
    #44719
    hmm, egy évfolyamtársam is hasonló őrült volt, csak ő buszozott...
    hogy bírják ki?én már azt a fél órát baromira unom, amit a metrón kell(ett) utaznom a suliba.
  • Freedom88
    #44718
    Vonattal 2 átszállás, 3 óra pár perc menetidővel....kellemes!
  • Zsófy
    #44717
    De még mennyire :D
    Igen, hazajár, bár nem csak hétvégére, mert heti 1-2 napot van csak benn suliban :D
  • Freedom88
    #44716
    azta, kicsi a világ....
    Kollégista hetvégén hazajárós?
  • Zsófy
    #44715
    Bende Boglárka a csaj. Vázolta Katusnak, hogy Hét-en lakik, és hogy az közel van Putnokhoz. Én meg modntam, hogy régen voltam ott, és megkérdezte, hogy kinél. Én meg mondtam, h T. Norbert nagymamájánál, és mondta, hogy általánosban egy általánosba jártatok, és az anyud volt a német tanára. Serényi László ált iské