44994
F1CHL - Retro
  • Jeff Gordon
    #21632
    helyes:) vhogy sejtettem,nahát Zsófy nem volt fáradt:D?
  • Freedom88
    #21631
    hát kb igy lesz:)))

    Ha elegen leszünk talán ja, megcsináljuk a talit, ha nem akkor nem

    Tényleg mekin gondolkoztál?
  • Freedom88
    #21630
    hehe. volt ilyen is ja:)
  • Jeff Gordon
    #21629
    elképzelem,várj,lementek oda hozzá,meghivott,és akkor igy köszönnétek,hogy:"szia te gyökér" :DDDD hát ezt elmennék megnézni,mekkora lenne:)))

    sorry,de ha többieknek megfelelö,akkor tartsátok meg;)
  • Jeff Gordon
    #21628
    értem,szóval,ha 5k feküdtetek,akkor gondolom ti is szeretitek ezt:P
  • Freedom88
    #21627
    legalább megismerjük azt a gyökeret is:)))

    :((((
  • Jeff Gordon
    #21626
    értem,na mind1 végülis,én sztem igy-se úgyse megyek,minek? jópofizni? a lósz*rt értelme nemsok van,nem is ismerem az ürgét,de ha ti mentek,akkor have fun.

    pfuu én tuti nemtudok menni,egyetemi évfolyamtársaimmal találkozok,meg intézzük a gólyatábort,úgyhogy bocsika zsófy:S
  • Freedom88
    #21625
    engem is msnnen keresztül kérdezett meg ma, mondjuk nekem fel sincs véve a partner listára ( :)) ), aztán mondtam h irjon egy e-mail róla nekem, mert úgy nem felejtem el:) de sztem csak szombaton jönnénk haza.

    Zsófy kérdezi h mit szólnátok egy aug 19 ( vasárnap ) érdi szalonnasütéshez, ha már múltkor elmaradt?
  • Jeff Gordon
    #21624
    hát jó szórakozást,sztem ez nekem kihagyósnak tünik,bár nem is hivtak,gondolom én nem tartozok bele,a macroy által felállitott "jó arcok" közé,de nem is érdekel,mégha igy is van.ám ha meghív majd meggondolom...

    és aznap vissza is jöttök?
  • Freedom88
    #21623
    szept 20án asszem Pakson. Jön Remi is, Karesz is, elvileg én is lenézek:) Péntek estéről van szó
  • Jeff Gordon
    #21622
    jah értem:)

    ez milyen party lenne,semmitse tudok róla,de látatlanban is tudom rá a választ,de azért ha van vmi infod szivesen elolvasom:)
  • Freedom88
    #21621
    eddig nem!:DDD Na jó kicsit! most meg már mégjobban

    MacRoy meghivott téged a partyjára?
  • Jeff Gordon
    #21620
    hazafele volt egy lol jelenet,jövök nagy nyugodtan a körúton erre átérek asszem az oktogonnál és látom,hogy egy széles fekete jármü áll a "leállósávban" de gondoltam hát de vazzeg ez olyan széles,hogy nem férünk el lassitani kell,és meg kell várni mire nem jön senki a belsö sávban,nézem milyen kocsi,hát nem egy Ferrari? hát gondoltam, b+ nekem lenne egy ilyen kocsim,tuti nem hoznám be a belvárosba:P
  • Jeff Gordon
    #21619
    köszönöm.

    eddig is hajtottá rá,nem?:D
  • Freedom88
    #21618
    Peet: jó hsz fórumon, én is igy gondolom. Akkor hajtok a VB cimre h tuti ne kelljen festés:)
  • Jeff Gordon
    #21617
    szia zsófy,kellemes reggelt, ill már estét,gondolom jól aludtál:)
  • DranzerF1
    #21616
    hát izé...már egy hónapja nem mentem sehová :) szal jól gondolod :)
  • Zsófy
    #21615
    Jóreggelt!:)
  • Freedom88
    #21614
    Neked is szia! De gondolom nem 3 körül értél haza vagy mikor:) Már az se tudom mikor értünk haza, de azt tudom h csak 5kor aludtunk el:))
  • Freedom88
    #21613
    Szia:) Nem aludt...egyszerre jött szinte a busz mindkét irányba, Ő ment haza meg mi is.
  • DranzerF1
    #21612
    á jóreggelt... Peet kb én is akkor keltem mikor te, csak próbálltam visszaaludni, persze nem sikerült anyum fölébresztett... na és miért?
    igen mert megyünk el rokonokhoz... hát pfff... na mindegy elvieg 4kor jövünk haza, de sztem abból még 8 óra is lesz, mint mindig :S
    na én is elköszönök... $ziasztok :)
  • Jeff Gordon
    #21611
    re.

    szép jó reggelt,én szimplán olyan vagyok mint a mosott szar,tehát marhára örülök h mehetek a balatonra,na mind1,inkább aludnék az ágyikomba:S aki ezt kitalálta... na mind1,szép napot nektek,este jövök.

    más,jó volt a koncert:D

    ti még alszotok gondolom,tehát jó alvást,mázlisták:D Karesz hazament,vagy ott aludt nálatok?
  • Zsófy
    #21610
    Szépjóéjszakát!:)
  • Freedom88
    #21609
    re

    jó éjt:)
  • Jeff Gordon
    #21608
    away
  • Jeff Gordon
    #21607
    re
  • Freedom88
    #21606
    re
  • DranzerF1
    #21605
    indulunk? :DD nyerjük meg megint :D bár mondjuk arra lennék nagyon kíváncsi, hogy mien nevet fog adni a ligának... :D
  • Freedom88
    #21604
    jó éjszakát! Kiküld ez a korai kelés rendesen! holnap akkor ütközünk! cs
  • Freedom88
    #21603
    oks! Sztem úgy lesz h találkozunk a Ferenciek terén vele...veled meg sztem újpest-központ. Buller azt mondja h 20:00kor kezdődik, akkor olyan 18:00 körül találkozunk
  • Jeff Gordon
    #21602
    hát szülöknek kell sajna igy biztos nem,meg én szivesebben megyek bkvel:) az feelingesebb ilyenkor,szórakozóhelyekre nem szeretek kocsival menni.
    ok,hát felölem felvehetjük vhol,hol találkozzunk vele?:D
  • Freedom88
    #21601
    vagyis akkor no autó! csak azért kérdem mert Karesszal is igy beszélem meg a holnapot...mert azt a hülyét vhol fel kell venni
  • Jeff Gordon
    #21600
    olvasom hát,bár válasz egyértelmü azért nem is reagáltam.nemtom meddig tart,majd hazajövök vhogy:)
  • Jeff Gordon
    #21599
    hát az nem lenne vmi jó.

    tegnap beszéltem gerivel,aug végén kezdi szervezni az új ligáját:D
  • Freedom88
    #21598
    Peet, te olvasod amit irok, vagy nem tudom:)
  • DranzerF1
    #21597
    startandgónak is tudok egy E-mai címet.... www.startandbumm.totalcar.hu
  • DranzerF1
    #21596
    hát sztem Gerrard a többi 100 ligájával van elfoglalva, meg azoknak a funligáikkal, szal akkor marad Tomiboy... róla nemtook semmit... annyira inaktív hogy a startandbummot idézi föl bennem :D
  • Jeff Gordon
    #21595
    jaja,lassan elkéne kezdeni kilátogatni silverstonera:P
    sztem olyan 15körül meglesz,5.helyre jó lehet.lényeg,hogy több pontot szerezzünk mint a Meki:P
  • Freedom88
    #21594
    hajrá guys!!!

    Peet: holnapra nem tudnál kocsit szerválni?:))
  • DranzerF1
    #21593
    lool tényleg... tpf1et el is felejtettem... hihi :) mondjuk arra van setupom :P elég jó :) asszem 1.13.vmennyit mentem a seth moddal angolban. de Tomiboy és Fodry is tudnak 13at. ráadásul ők sztem már 1.12nél tarthatnak, ha gyúrtak eddig... bár sztem nem gyúrtak mert skypen sincsenek. meg sehol, szal mintha eltűntek volna :D