44994
F1CHL - Retro
  • Freedom88
    #22752
    le te kis korcs:)))
  • Zsófy
    #22751
    Szijjamijja:)
  • MrElf
    #22750
    Piitör mAJD lécci nekem is azt FTp add meg én is megszeretném nézni:)
    Majd este ha leszel olyan 23 környékén msn en rádirok mert most munkába vok-.9 köszi elöre is-.p -jahh és ZSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAA ZSÓÓÓÓÓÓÓFIIIIIKAAAAAA:)
  • Zsófy
    #22749
    ugy érzem, ezt el kell monanom: kettő, ismétlem KETTŐ hibapontom lett a most kitöltött kresz-tesztben:DDDD
  • Zsófy
    #22748
    a délutáni alvás olyan jó, de olyan ovis:)

    Amugy meg utálom ezt a billentyűzetet, mert nem ott vannak a betűk, ahol én megszoktam...
  • Zsófy
    #22747
    semmi gond, igy is köszönöm szépen! Papirhuszár, letöltöd???:D
  • Freedom88
    #22746
    ok, akkor szevasz végre!

    Köszi a dicséretet az officialon...mentem WTCC
  • Jeff Gordon
    #22745
    fent van ftp-n zsófya,egy hiba van benne kb 4secig nincs kép:S az nemtudom miért van,de sztem alapjában véve nem zavaró:)
  • antijuve
    #22744
    hüje.múltidőben mondtam!!!:)))
  • Jeff Gordon
    #22743
    lol:)))
  • Freedom88
    #22742
    hello, jó éjt, szia
  • antijuve
    #22741
    megjöttem,aludtam és most ittvok!!
  • Zsófy
    #22740
    ... meg pénzt... :)
  • Jeff Gordon
    #22739
    jah értem,oks,soksikert
  • Freedom88
    #22738
    ja lehet lesz akvárium...na , away
  • Jeff Gordon
    #22737
    halat?
  • Jeff Gordon
    #22736
    töltöm fel,kb egy óra:)
  • Freedom88
    #22735
    mentem fürdeni, aztán megyünk nézni halat!
  • Jeff Gordon
    #22734
    köszöntem:)
  • Zsófy
    #22733
    Jahham! Köszönöm széééépen!
  • Freedom88
    #22732
    ott van FTPn Julis
  • Freedom88
    #22731
    oks, máris teszem
  • Jeff Gordon
    #22730
    feltudod rakni ftpre?:)
    fájlcserélön nem találom,köszi szépen
  • Jeff Gordon
    #22729
    amúgy Zsófietta akkor kell a Third Watch utsó része?:) mert ha még nem láttad akkor feltöltöm:)
  • Freedom88
    #22728
    halakat kéne venni!!!!! HEEE!!!!:))
  • Zsófy
    #22727
    szia papirhuszár! Menj a g*cibe... :DDD
  • Zsófy
    #22726
    Jap, méztem ezeket a lol vidiket:) Komolyan, már csak az hiényzik innen, mikor engem izombol puncinrugott az egyik srác röplabdával edzésen...
  • Freedom88
    #22725
    cs, te korcs mama:D
  • Zsófy
    #22724
    Sziasztok!
  • Freedom88
    #22723
    Lange-Follow me
  • Freedom88
    #22722
    ja! megutáltalak:D
  • Jeff Gordon
    #22721
    amúgy free mi az utolsó szám cime a vidiben?:)
  • Jeff Gordon
    #22720
    elég kisstirü ajánlattal áltál elö karcsika:))
  • MrElf
    #22719
    LOL már:D:D:
  • Jeff Gordon
    #22718
    nem rossz az:)
  • DranzerF1
    #22717
    "- Mi a kedvenc alkohol tartalmú italod?
    - Bacardi Breezer(lehet nem így kell írni)"
    OOOOLLLLLLLLLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ :DD
  • Jeff Gordon
    #22716
    Interjú Karesszal a Minardi csapat pilótájával!

    - Első kérdést Freedom teszi fel. Mikor akarunk már talizni????
    - Elvileg 5.-től 15-ig szabin vagyok szóval akkor összefuthatunk.
    - Az F1CHL megkezdte az első szezonját. Hogy érzed magad, vártad már a szezonkezdést?
    - Isten igazán még én se voltam biztos hogy itt tudok majd lenni veletek. Nagyon jól érzem magam jó kis banda rázódott össze és nagyon hangsúlyozom NAGYON örülök hogy ilyen csapattársat kaptam.
    - Mióta játszol az F1 Challange-vel?
    - Hát IZÉÉÉÉÉÉÉÉÉ....kb. mikor megjelent nekem azóta megvan .nahh azóta .Mikor is volt? 
    - Mit szeretsz jobban, az igazi F1-et, vagy a játékot?
    - A játékot egyértelmű.
    - Nagy kihívás számodra az F1CHL liga?
    - Igen nagyon!
    - Miért pont a Minardi csapatot választottad, fontos neked, hogy melyik csapatban vagy?
    - Azért a Minardi mert a Williams foglalt volt. Szerintem így hogy Minardival megyünk és foglyuk rá, hogy a mezőny legjobb csapata vagyunk.- ha egyéniben nem is- azért nagyobb sikernek látszik, hogy miket tudunk egy "Minardival"
    - Szerinted idén ki lesz a bajnok az F1CHL-ben?
    - Hát ez jó kérdés. Szerintem Freedom és Gzsolt a legesélyesebb, de ha Én és Remi kicsit több önbizalmat szednénk össze, akkor mi is ott lehetnénk. Meg talán Eagleheart.....bár mostanában sokat hibázik.
    - Mire szoktál gondolni, mielőtt kialszanak lámpák a rajtnál?
    - Ohhh a RAJT! Kb. arra szoktam gondolni, hogy 3 körön keresztül tudom e tartani a lépést elöl vagy nem. Szóval nagyon elizgulom az első 3-4 kört + a rajtot és talán itt úszik el mindig a versenyem
    - Mi a véleményed a csapattársadról?
    - IMÁDOM!(nah nem úgy) de akkor is IMÁDOM! Nagyon egy hullámhosszon vagyunk és a vezetési stílusunkba is sok közös pont van. Köszönöm hogy vele lehetek!
    - Melyik a kedvenc pályád?
    - Sepang
    Most pedig 10 kérdezz-felelek következik.
    - Melyik a kedvenc filmed?
    - Horrora akadva filmek ,Top Secret 1-2 és Airplane 1-2.
    - Mi a kedvenc ételed?
    - Káposztástészta, tojásos lecsó.
    - Mi a kedvenc innivalód?
    - Anyu féle TEA.
    - Mi a kedvenc alkohol tartalmú italod?
    - Bacardi Breezer(lehet nem így kell írni)
    -Hol voltál nyaralni tavaly?-
    Sehol. Talán legjobb haveromhoz lementem Balatonakaliba ha azt lehet nyaralásnak nevezni
    -Mit ettél legutóbb?
    - Az új fagyiját a Mekinek azt a Frappés bigyót.
    - Mit néztél moziban legutóbb?
    - Az X-Men 3-mat.
    - Mikor keltél ma fel?
    - 7:50 körül
    - -Egyedül vagy otthon?
    - Nem. Anyukám,apukám.nővérem és kislánya és a bátyám lánya aztán AIDA a kutyám és Lénárd,Lujza a macskáim
    - Mit fogsz csinálni, ha vége az exluzívnak?
    - Valószínű elmegyek Lineage2 zni és még ma meglépem az 56-os szintet...
    - El akarsz mondani még valamit?
    - Víziszonyom van. Most jöhet a kérdés, hogy akkor hogy fürdök? Azt már megszoktam.
    - Most pedig az következik, hogy kijelölöd következő interjú alanyomat, és felteheted neki az első kérdést!-
    Nos, Jefftől és Briantől a Williams párosát szeretnénk egy fogadásra invitálni! Arról lenne szó hogy ha a Minardi Team minimum 2. lesz a konstruktőri versenyben akkor át-e adják a Williams pilóta üléseit, ugyan is oda szeretnénk igazolni Remivel. Ha még se történne meg hogy minimum 2. ak vagyunk akkor ti mondhatok valamit amit mi semmi feltevés nélkül elfogadunk és teljesitünk! kérdés:áll az ALKU
    Mivel már Jeff Gordon adott interjút, így Brian lesz következő alanyom.
    - Kérdésre Brain majd válaszol, köszönöm az interjút!
    Én köszönöm .További szép napot mindenkinek.
  • Jeff Gordon
    #22715
    nekem megvan mind,az összes ilyen freedom interjú,amiket készitett,néha beleolvasok,na várj,mindjárt bemásolom a karcsika félét:D
  • MrElf
    #22714
    Lol:D ez tök jo:P azota kcisit már máshogy van a helyzet:P Fricske heti 1 szer azért megvan:D Meg hát már midneki szeret itten midnenkit:P
    Jo volt vissza olvasni azért:)
  • Jeff Gordon
    #22713
    egy kis beszámoló:

    Jeff: Mivan Veled öregharcos? Hát róla sorokat tudnék irni, sőt regényeket hogy hogyan is ismerem. Inkább kihagyom, rendben???  Remek srác, igazi Liga tag, ilyenek kellenek. Mindent megtesz a Ligáért. Ő volt az egyetlen olyan személy eddig az F1CHL-ben akivel találkoztam a Liga indulás óta és új tag volt.

    Brian: Na a másik rossz srác, Jeffel egyetemben. Nagyon birlak, nagyon jól elvagyunk sztem. Ha igy folytatjuk akkor jó kis barátság szövődhet ebből sztem.
    Nem tudok Rád se sok mindent mondani, király vagy Jeffel és hogy ennyire élitek a Liga életet. Vezetéseden meglátszik a billentyüzet, de kormánnyal másképp lesz.

    Karesz: Mit mondjak rólad répafej? Nem mondok semmit. IMÁDLAK  De nem úgy ahogy gondolod  Kár hogy ami történt azok után igy elszakadtunk. Nagyon szomorú és bosszús vagyok emiatt. Megölném magam néha emiatt. Sajnálom.
    Nyugodj le és meglesz a kettős Minardi siker!

    made by Freedom
    azóta változott vmi mester?:)