44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #234
    kösz
  • Freedom88
    #233
    Most léptem, reggel kelek kicsit korán, aztán dolgom van, este nem tudom mikor leszek.
    Megadtam a cimet Sky-nak is, asszem neki is legyen hozzáférése. A többieknek ne nagyon emlitsétek ezt a lapot, vagyis beszéljük meg ki irhat ide, mert itt azért vannak olyan dolgok amiről nem mindenkinek kéne tudni. Köszi
  • Jeff Gordon
    #232
    az lol lenne!
  • Freedom88
    #231
    De legalább bejelented, a többiek meg basznak, ez is a különbség!
    Eagle meg hisztizett mert épp véletlenül neki csúsztam, amikor olyan hamar fékezett, pont gyorskörön voltam, h jaj
  • antijuve
    #230
    egyébként könnyű mondani
  • Jeff Gordon
    #229
    arról van egy képem: feldobom gyorsan.
  • antijuve
    #228
    mondom most ÉN SE VOLTAM!!!!!!
  • antijuve
    #227
    bocs,de ott azért nagyon elvert-lehet hogy rossz setup volt,de csúnyán kikaptam.Egyébként nem megy rosszul általában.Jelentkezhetne a ligába:D-gab-bal és akkor:TEAM GABORINHOS!
  • Freedom88
    #226
    Brian, könnyebb mondani h mások nem jönnek, mint az ember saját maga résztvegyen. Én ahogy kiirtam MSN-re is, TESZTNAP volt jöjjenek, én végig ott voltam. Talán egyszer fog változni a helkyzet csak nem tudom mikor.
    Jeff, Jó képek, nagy verseny lehetett.:)
    Ja még annyit, azért ezen a páláyn főleg a rajtot gyakoroltuk, itt az észbontóan fontos.

    Na, jó éjt!

    (Senki ne foglalkozzon Vele h 1.13.114et megyek, imádom a pályát, ettől jobb nem is kell)
  • Jeff Gordon
    #225
    Brian! te már akkor is Williamses voltál! :D
  • antijuve
    #224
    volt egy kurva jó verseny USA-ban.gabesszal marha jót csatáztunk volna,ha nem kapok DQ-t:(,ja meg ha nem lököm ki direkt gabeszt,amiért kicsit szabálytalanul előzött:D
  • Jeff Gordon
    #223
    nem ment acélosat, 1,18akat. rossz volt a setupod. sztem azért. egyébként Gabesz nagyon jól fejlödött:)
  • antijuve
    #222
    huu itt gabesz nagyon csúnyán elvert-jól ment.
  • antijuve
    #221
    jeff,ne érezd magad rosszul.neked most nem ez a legfontosabb.inkább egy mp-t ne foglalkozzál vele,minthogy egész nap csak F1et nyomass(ez nemtom értelmes e,de ugyis értitek mire gondolok).ahhoz képest h szart se készülsz a versenyekre,azért nem vagy olyan rossz:D
  • Jeff Gordon
    #220
    na akkor volt egyszer egy funrace. ime a rajt: Montoya: Peterszky, Ferrari: Gabesz, RS: Bakta Ryder(Brian) és Jaguar: Petidas(Jeff Gordon-jomagam)
    a rajt jóvolt 4.helyröl rendesen megindultam:




    majd volt egy nagy csata: Peterszky(BMW) Gabesz(ferrari) és köztem(Jaguar)



    és végül az elsö kanyarig jutottam, mert kilöktek ezerrel, pedig jól indult a verseny:





    A versenyt végül Gabesz nyerte Brian elött. én és Peterszky kiestünk.
  • antijuve
    #219
    jah,hatan
  • antijuve
    #218
    nah,látom jól elvagytok.hmm free,az 1 mp-vel jobb mint az én időm.hát ezvan.Eag-nak megint mondtam a főoldalra visszavezető linkecskét,hátha történik vmi.a durcit meg nem értem-olvasd el az egyik nagy szövegét(sajna nemtom melyik topicban van),abban épp azt mondta,hogy nem sértődik meg ha kilökik és viccaengedik.egyébként meg a tesztet mindenki magasről leszarja,jó most én se voltam(máskor azé szoktam menni),de láttam h csak heten vagytok.hogy árkádos?nemtom,nem is érdekel,sztem tök jó game-ennél jobb már csak a TTD meg a C&C:D.
  • Freedom88
    #217
    Me too!
  • Jeff Gordon
    #216
    hát erre csak egyet lehet mondani: NO COMMENT!
  • Jeff Gordon
    #215
    ijjj. hát most tök rosszul érzem magam igy:S még TC onnal sem tok normálisan menni:S bár ha a másik oldalát nézem, akadnak tölem gyengébbek is(nem a mezönyünkben). felteszek néhány képet, a funraceinkröl:D amit oszttársakkal mentünk
  • Freedom88
    #214
    Eagle ma megint kitett magáért, besértődött azon h véletlenül megpöcköltem. Utána meg inkább CoD2zött, mint az admin dolgát végezte volna..ujabb röhejes helyzet
  • Freedom88
    #213
    nyugodtan:)))
  • Jeff Gordon
    #212
    ismerös. Én EUval voltam igy. az 1,28,6ban is hagytam benne. bosszantott is rendesen. na majd igyekszem felzárkozni én is:)
  • Freedom88
    #211
    Látszik baszki h ez a játék TC onnal tök arkádos..
  • Freedom88
    #210
    Köszönöm, de olyan idegesitő, h mindig van benne hiba..
  • Jeff Gordon
    #209
    az nem gyenge:)
    grat Free!
  • Freedom88
    #208
    Tesztelgettem a Monacoi ringet Sky-al. 1.13.114 lett a legjobbam, és még van benne mindig...már zavaró:))
  • antijuve
    #207
    kösz a lelki támaszt.mindenesetre nem értem őket.azt mondják ugy használom mint a chetet.???????????????????még jó h free nem basz le ilyenek miatt:D.rühellem az ilyen köcsögöket.mind1
  • Jeff Gordon
    #206
    jaja. ne is törödj velük. ezek éjjel nappal, "CS-znek". szánalmas. én se irogatok ilyen topicokokban. játék közül csak treckmánia és f1ch van felvéve.
  • antijuve
    #205
    nagyszerű.ujabb topicban lettem közkedvelt.pedig semmi rosszat nem csináltam.sok hulye monitoragy
  • antijuve
    #204
    nem tudom.tudod h hülye vagyok,ne zaklass ilyen kérdésekkel
  • Jeff Gordon
    #203
    :D:D:D:D-ez jó volt:D
    Freedom valyk hol lehet?:)
  • antijuve
    #202
    köszönöm.végre egy olyan dolog,amit büszkén beírhatok majd az önéletrajzomba
  • Jeff Gordon
    #201
    tied a 200.ik hely. gratulálok:D
  • antijuve
    #200
    erre én is gondoltam:D
  • Jeff Gordon
    #199
    ok, akkor várj egy kicsit gondolkozok egyen...
    vagy mint Trabantban a Lóerö:D:D
  • antijuve
    #198
    jó,de ez nem saját:D-az enyém az volt(a második:D)
  • Jeff Gordon
    #197
    LOL. el hülyéskedünk itt rendesen. :D
    vagy mint árvaházban a szülöi értekezlet:D
  • antijuve
    #196
    vagy mint lakatlan szigeten a tömegverekedés
    vagy mint Terry Blackben a férfi ösztön
  • Jeff Gordon
    #195
    vagy mint Real Madridban a spanyol. :D:D
    vagy mint erdötüzhöz a vizipiszoly:D:D:D