44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #1274
    Hát nem leoltottak???Azt mondja,hát nagyon nem érdekel itt a Juve topicban hogy te mit gondolsz a játékosainkról.
    Pffff-nembaj,JUVET A C LIGÁBA!!ROHADT CSALÓK!!
  • antijuve
    #1273
    azért ez a bátran játszás kicsit sántít nekem.Sztem nem játszottak túlságosan bátran.11es:most szerencséjük volt,nemúgy mint 2002-ben.egyébként az ausztráloknak is nagy mákjuk volt,hogy eljutottak idáig.bár ezt leginkább a horvátoknak köszönhetik.Mind1.Téma lezárva.

    Mostpedig megnézem mit írtak a Forza Juve topicba.:D:D
  • Jeff Gordon
    #1272
    igaz, de a vége elött 15seccel 11est adni!!??? hát az nemcsak szemétség volt, hanem hülyeség is. az ausztrálok végig bátran játszottak nem ijedtek meg a "nagy" olaszoktol. egyébként egy esély megérdemeltek volna...
    olaszok 11emberrel sem tudtak semmit se csinálni, volt néhány helyzetük és kész, annyi... amit persze szépen e elpuskáztak.
    akkor sem szeretem öket, remélem nem érnek el semmit. magunk között nagyon nem érdemelnék meg, a csoportkörök után is mekorra mákjuk volt. a legjobb 4 között nem lesz ott mondjuk egy argentina vagy egy németország de ezek meg ott lehetnek, merthát az ukránok nem képviselnek komoly ellenfelet. bár nagyon örülnék neki hogyha kiejtenék az olaszokat.

    asszem ennyi
  • antijuve
    #1271
    erre muszáj reagálnom:méghogy kiállítás!viccelsz??alig ért hozzá az auszihoz,meg különben is,olyan hosszan tolta meg a labdát hogy sose érte volna utol-ERGO NEM VOLT GÓLHELYZET.Minthogy azt te is említetted,utolsó előtti ember...úgyhogy.

    Üdv itt újember,bár nemtom kivagy,azért szívesen látlak:D:D-igazán kedves tőlem mi?:D
    Sajnos így mondjuk a Nascar-szeretők és nem-szeretők aránya így kiegyenlítődik(Jeff és te,én és Free)

  • Jeff Gordon
    #1270
    szia Petya! persze hogy ismerlek:) üdv itt nálunk.
    ebbe topicba körülbelül 3-4en irunk, ritkán öten.
    te is tagja vagy a HJGnek, azaz Hungarian Jeff Gordon fan clubnak:D:D
    akkor bemutatom a többieket neked: lássuk csak
    antijuve(Brian): unokatestvérem és egyben csapattársam egy f1-ligában
    Freedom: Ö az egyik ligavezetö, véleményem szerint jófej ember, csak a legjobbakat tudom róla mondani... jelenleg távol van, ezért egy hónapig nem publikál itt.
    és legújabb tagunk skynet, szintén a ligából.

    egyébként az alaptéma az f1 challenge liga, de mindenfélével offolunk. szóval jó topic, szivesen látunk ha megtetszett.

    Ui.: akkor majd a taliról még beszélünk:)
  • gordon 24
    #1269
    Szegasztok!!! Itt egy ujabb NASCAR fan Jeff tudja ki vagyok. A többieknek meg a logomból kiderúl kinek drukolok,
    Na szóval üdv.
  • Jeff Gordon
    #1268
    ezek nagy szarok. egyedül azért "örültem" a "gyözelmüknek" mert igy megmaradt 25pontom. kiállitás sztem jogos volt, utolsó elötti:D emberként gólratörö játékost akadályozta. én mindjárt 2öt is kiállitottam volna az olasz közül!
  • antijuve
    #1267
    nem volt 11-es,de a kiállítás is jogtalan volt.az ausztrálok meg nem csináltak semmit emberelőnyben...
    ne aggódj,az olaszok nem nyernek vb-t.
  • Jeff Gordon
    #1266
    na ez nem semmi 15seccel a vége elött egy 11es???!!!
    hát No Comment. ez az olaszo egy nagy szar, unalmas focit játszanak! remélem nem nyernek vb-t. ez minden volt csak 11es nem.
  • Jeff Gordon
    #1265
    ezaz.
    hajrá ausztrálok! :)
  • Jeff Gordon
    #1264
    dehogy
    no problem
  • antijuve
    #1263
    ezek csak a szóbelik??vagy az öszevont?hát pech,hogy elment...túl sokáig tartóztattunk.sry
  • Jeff Gordon
    #1262
    baxxa meg feri bá, mire odaértem elment. a könyvtáros...
    magyar:3
    töri:3 emelt
    német:5 emelt
    matek:4
    föci:4

    átlag olyan: 3,8:S
    baxxák meg. törin egy pt kellett volna és akkor már 4es
    magyar: NC
    föciböl meg szivatott a tanár minket. szóval nem valami jó.
    kb 107pt lesz
    majd meglátjuk mire elég
  • antijuve
    #1261
    én nem kaptam semmit....Andinak írtál,ő nem mondta...
    de még mindig nemtom az eredményeidet.
  • Jeff Gordon
    #1260
    bocs.
    totál kiment a fejemböl, mostmár vége a giminek.
    be voltam táblázva, bizi osztások és érettségi bankett szóval nem volt egyszerü.
    de talmát megirtam.
    sry még1x
  • antijuve
    #1259
    Na még kettő:D

    Szerencsen voltam-az állomásán!!:D
    Vazz Jeff,azért megírhattad volna az eredményeidet,hamár így rákérdeztem...................................................................................................................................................
    De nemtom mi bajod volt,nem válaszoltál.No nembaj,minden csak megszokás kérdése ugyebár.....
  • antijuve
    #1258
    Szóval MEGJÖTTEM!Már vasárnap este,dehát késő volt,meg meccset is néztem.
    Jeff anyja télleg jól főz,desszerteket meg különösen.
    A csaj baszott jó:D-csatlakozom hozzátok.
    A román zászlót nem értem.Nemis,inkább nem szeretem:D.
    Mivan még?!Semmi,a dios!!
  • Jeff Gordon
    #1257
    visszavárunk!
  • Jeff Gordon
    #1256
    szia.
    minden jót.
  • Freedom88
    #1255
    Szevasztok, most már komolyan leléptem, ennyi volt!
  • Freedom88
    #1254
    Minden kész,bepakolva, ready to take off!
  • Jeff Gordon
    #1253
    ok. rendben, akkor majd megnézem azt a klippet.
    Free! biztos jó lesz, 4hete ezt a napot várod. ugyhogy nemtom elképzelni hogy rossz lenne:S

    szia és érezd jól magad, ahogy azt elképzeled:D
  • Jeff Gordon
    #1252
    sya Freedom!
  • Jeff Gordon
    #1251
    hát nemcsodálom:) én is:D
  • Freedom88
    #1250


    BYE ALL!!!
  • Freedom88
    #1249
    Jó kis kép! Megdugnám rendesen:))

    Ui: ha hazajöttem akkor találkozunk és egyet:))
  • Freedom88
    #1248
    Ez megható, h ennyire féltetek, és sok szerencsét kivántok, köszönöm szépen! Remélem jól érezzük magunkat, nem lesz semmi gond. A vonat 18:10kor gördül ki majd a Keleti Pu.ról és másnak reggel 6:32kor ér oda elvileg, de akkor itt még csak 5:32 lesz, mivel időeltolódás van.
    Jeff, köszi, a videóból már láttam részletet annyira szar mégse lesz, vagy nem tudom. SMS-ben természetesen tudunk majd tárgyalni, sztem csak este felé leszek bekapcsolva. Az összes képet sztem nem fogod megkapni, hanem majd amikor hazajöttem akkor készitek belőle egy klippet, zene alá, feliratok stb. szóval h mégis értsétek hogy mikor hol is jártunk életem párjával.

    Legyetek jók, nektek is jó nyaralást, meg minden egyebet, aztán találkozunk majd júliusban, addig éltessétek valahogy az F1CHL-t mert az nekünk kell.

    Sziasztok!
  • Jeff Gordon
    #1247
    freedom és hozzá mit szólsz?



    felteszem ide is hátha ha valaki a ligalapon nem látta még
  • Jeff Gordon
    #1246
    szia Freedom! :D
  • Jeff Gordon
    #1245
    szóval akkor elköszönök én is Freedom! kivánok sok pihenést jó kirándulásokat és kellemes nyarat Zsófival.hiányozni fogsz nekünk:D:D
    most néztem hogy kb 6kor indultok igy nem is tudtam volna kimenni, mert nekem akkor kezdödik a bankett.
    szóval akkor elmondom mi lesz:
    1. amint kész lesz a videó, leszedem megnézem és küldök neked róla véleményt, amit kértél is.
    2. azért remélem SMSben tartjuk a kapcsolatot:)

    tehát akkor a lehetö legjobbat neked Norbi;)
    azért visszavárunk!

    Jeff

    Ui.:majd képeket kérhetek msnen? nemtom mikor leszek, de majd igyekszem:)
  • Freedom88
    #1244
    Itt vagyok és mai nap eltépek!!!!!!!!!!!!!!!!!OLÉ!!!
  • Freedom88
    #1243
    Reh reh reh
  • Jeff Gordon
    #1242
    okesz. byez.
  • Freedom88
    #1241
    Na, mentem kajolni, majd akkkor este!!!
  • Jeff Gordon
    #1240
    attól közben tekergetheted a kormányt:D
  • Jeff Gordon
    #1239
    najó ez úgylátom féreérthetö volt, szóval azt akartam mondani hogy ügyesen föz.

  • Freedom88
    #1238
    Tilos!:DDD
    állóhelyzetben már lehet:))
  • Jeff Gordon
    #1237
    bazz. ilyen poént:D
    no comment.
    egyébként anyám az Ö keresztanyja:)
    egyébként nincs baj
  • Jeff Gordon
    #1236
    hát nemsok van az biztos, nálam is elsök között szerepel:D
  • Jeff Gordon
    #1235
    nalátod. kocsiban, sex, vezetés közben:D az milyen? :D:D