44994
F1CHL - Retro
  • Jeff Gordon
    #1314
    hát semmi.
    igazából nagy szar az a totyik. nekem valahogy egyik focis topic se jön be nagyon:S
  • antijuve
    #1313
    Brühühüüü hát otthagytam a Juve topicot.Azért nem végleg,de most egy kicsit tartózkodok tőlük.Már úgyis elegem van belőlük.szar csapat,szar emberek,szar topic-mi kell még?
  • antijuve
    #1312
    hát mind1.azért láttam már sokkal jobbat is.persze ki nem.
    kösz a felvilágosítást:D
  • Jeff Gordon
    #1311
    de nem is ronda...
    hát sztem a jobb oldali:D
  • antijuve
    #1310
    és ő melyik?:D
    annyira nem szép...
  • Jeff Gordon
    #1309
    azonnal:
    jeff is rajta van

  • antijuve
    #1308
    a feleség vhogy jobban érdekelne.
  • Jeff Gordon
    #1307
    most láttam a nascar topicban hogy Jeff Gordon megnösült, mégpedig szombaton. hát sikerült szépen megünnepelni, ugyanis vasárnap Ö nyert. Innen szeretnék sok boldogságot kivánni neki és feleségének.
    minél több gyereket kivánunk:D:D
  • Jeff Gordon
    #1306
    igen elmondhatják hogy mindig ott vannak és mindig üres kézzel távoznak...
  • antijuve
    #1305
    jéé előkerült!!hurrá!azt hittük "meghaltál az éterben"
  • Jeff Gordon
    #1304
    rendben, akkor msnen megbeszéljük.
    egyébként Hungarian Jeff Gordon fan clubbról nemtudok ezt csak ugy mondtam hogy kéne alapitani:) de nemtudok honlapot csinálni:S
  • antijuve
    #1303
    A rohadt életbe!!Ezek a kurva franciák!sok rohadt bevándorló!!
    Spanyolok:hát mindig elmondják hogy milyen jó csapatuk van(ami egyébként igaz is),de szart se érnek....
  • antijuve
    #1302
    Ezaz!!!nembaj,a digitális zene kihuz majd a szarból!!
  • gordon 24
    #1301
    Hungarian Jeff Gordon fan clubnak. Ez mi ez? Hogy lehet oda kerülni?

    Kösz a bemutatását a többieknek. Akkor mindenkinek üdv.

    Vissza kaptam a gépem. ugyhogy meg tudom irni a progit meg az msn is meg tudom adni, csak most(ma) nem holnap megírom privibe neked az msn címem és akkor dumálun.
  • antijuve
    #1300
    ott.
  • Jeff Gordon
    #1299
    hol?
  • antijuve
    #1298
    ??mind1. épp körözgettem.nagyon fun:D:D
  • Jeff Gordon
    #1297
    semmit, mert ez egy ns cikkböl van.
  • Jeff Gordon
    #1296
    netszakadás volt.sry.
  • antijuve
    #1295
    jó akkor ne mondd el:D-nem is érdekel:D
    ma is meleg van.és ez nem olyan jó.dehát mind1.ez a nyár.
  • antijuve
    #1294
    mekkora faszság ez!!!téged kéne elfelejteni öreg!!ilyen ökörséget!mondjuk úgyse nyernek vébét-ez a másik.Éljen az Antijuve FanClub!!:D:D

    és mit írtál neki?
  • Jeff Gordon
    #1293
    én nemtom. na mind1. majd megkérdezzük töle.
    aprópó ma irtam neki egy SMSt.
  • Jeff Gordon
    #1292
    na ezt a hülyeséget:
    jellemzö hogy egy juves találta ki:

    "Mindeközben érdekes javaslattal állt elő Maurizio Paniz (Juventus-barát) országgyűlési képviselő, aki kijelentette, világbajnoki győzelem esetén eltekinthetnének a büntetésektől: „Ha megnyernénk a vébét, azt valamiképpen jutalmazni kellene, például azzal, hogy amnesztiát kap mindenki a labdarúgás világában.”
  • antijuve
    #1291
    hát nem?én ugy tom.
  • Jeff Gordon
    #1290
    jó nembaj, ahogy érzed, én meg nascart szeretem, te meg azt utállod nincs is ezzel baj.
  • Jeff Gordon
    #1289
    free cselzi fan?
  • antijuve
    #1288
    szedjék csak szét őket,nehogy visszakerüljenek!Mondjuk a Chelszkiről is megvan a véleményem(bocs Free:D)
  • antijuve
    #1287
    Én szeretem az olasz focit.Egyszerűen szeretem az olasz rangadókat,amiknek egész egyszerüen hihetetlen a hangulatuk.Egy Roma himnuszt meghallgatni egy római rangadón számomra felemelő érzés,pedig nem vagyok Roma-fan.
  • Jeff Gordon
    #1286
    pontosan.
  • Jeff Gordon
    #1285
    és még ez is:

    CHELSEA.Újabb klasszist igazol az angol sztárcsapat, a védő a vesztegetési botrányba keveredett Juventust hagyja el. Érdekesség, hogy a londoniak nagyon magas árat fizetnek majd a 32 éves védőért, igaz érkezésével tovább erősödhet a hátsó sor.

    Olasz lapértesülés szerint a Chelsea labdarúgója lesz Fabio Cannavaro, a Juventus válogatott védője. Az Il Giornale úgy tudja, a klasszis 15 millió fontért cserél klubot.

    Az olasz lap szerint Cannavaro három éves szerződést köt a londoniakkal.

    Az Il Giornale hírmagyarázata nem tartalmaz meglepetést, hiszen a hetek óta húzódó vesztegetési botránnyal indokolja a hátvéd csapatváltását. A Juventus szinte bizonyosan súlyos büntetést kap, valószínűleg legalább a második osztályba sorolják, ezért a sztárok többsége távozik.

    Fabio Cannavaro két évvel ezelőtt igazolt Torinóba az Internazionalétól.

    A Chelsea az elmúlt hetekben már két világsztárt szerzett: a német Michael Ballack a Bayern Münchenből, míg az ukrán Andrij Sevcsenko az AC Milanból igazolt az angol fővárosba.
  • antijuve
    #1284
    mostmár végre ottvolt:D-akkor ezen is túl vagy.
  • Jeff Gordon
    #1283
    most jöttem meg a suliból-visszavittem feri bának a könyveket.
  • antijuve
    #1282
    egyébként mit csinálsz?
  • Jeff Gordon
    #1281
    nalátod, én is utállom az juvét és ezzel párhuzamosan az egész olasz focit, kivéve 3klubbot, Inter Chievo és Lazio. remélem az Inter lesz az idei bajnok. nagy szar ez a Juventus, de nem értem miért Bbe sorolnák öket, én egyenesen a Cliga legalsóbb osztályába sorolnám. de tulajdonképpen az olaszok is szégyenkezhetnek hogy van egy ilyen csapatuk, én min 10évre eltiltanám öket a nemzetközi focitól.
    a meccseikre meg valóban senkise kiváncsi, és az hogy a Torino népszerübb mint a Juve azon már meg se lepödöm.
  • Jeff Gordon
    #1280
    nagyon helyes. ne is tedd.
  • antijuve
    #1279
    hja,de ha már egy rossz szócskát is szólsz a szent csapatukra,akkor máris kiátkoznak.Begyöpösödött agyú sok fasz,csak azért mert Juve,már tökéletes-mintha ennek a csapatnak nem lennének hibái.Persze azt várják hogy nyald a Juventus seggét abban a szar topicban-hát én nem fogom.
  • antijuve
    #1278
    Sok hülye-JUVE JUVE JUVE JUVE!!Jajj,ha elcsalnák az egész világot,akkor se vennék észre,hogy milyen fos csapat.Meccseiken lézeng 15 ezer ember.Az Inter edzőmeccsein vannak ennyien...Persze,Torinoban tudod melyik csapat a népszerűbb!Hát nem a Juve,hanem a Torino.Tele van niggerrel az egész csapat,francia faszokkal és ezzel vannak nagyra.Egy igazán normális játékosuk van:Nedved.Persze azis Lazios volt,de nembaj.Összevásárolnak mindenkit(pölö a Chievotol Legrottaglie-t és fél év után rájönnek,hogy mégse kellett volna megvenni,utána meg már passzolják is tovább,ahelyett h hagyták volna a Chievoban.).Szóval gyűlölöm ezt a csapatot-örülök hogy kiverte őket az Arsenal-bár akkor örültem volna igazán hamár a Bremen ellen kiesnek,persze ottis mákjuk volt,mert szart se ér az egész csapat.Ibrahimovics egy köcsög színészkedő fasz,a többit meg most nem elemzem.
  • Jeff Gordon
    #1277
    én ahogy néztem, egész jól befogadtak:D:D
  • Jeff Gordon
    #1276
    igy van. ezzel teljesen egyetértek. az elmúlt évek sikereit is mostmár tudjuk minek köszönhetik... a bundának és csalásnak....
  • Jeff Gordon
    #1275
    helyes:D:D ott imádnak téged:D

    jó most tovább mentek rendben, de akkor a negyeddöntöben remélem búcsúznak!
    én mindenesetre az ukránoknak fogok szurkolni, bár öszintén szólva nemsok olyan csapat van aki ellenébe az olaszoknak szurkolnék...