44994
F1CHL - Retro
  • Jeff Gordon
    #1754
    pontosan. jó lett volna:D
  • Jeff Gordon
    #1753
    :D:D:D
  • antijuve
    #1752
    hát ja.kár hogy nem a Depor jutott a döntőbe....legalább megnyerték volna
  • antijuve
    #1751
    nekem nagyon sokat jelent.ez az egyik dolog a világon,ami miatt igazán ki tudok jönni a sodromból,a másik a politika:D:D
  • Jeff Gordon
    #1750
    nemtom. ez jókérdés. én nem nagyon ranjongok érte, csak a Bayernt, Németeket szeretem. többi szar.
    engem a monaco porto bl döntö párositás hangolt le...
  • antijuve
    #1749
    hát ez katasztrófa.ez a döntő párosítás,teljesen lehangol.méért szeretem a focit???????
  • antijuve
    #1748
    de a portugálok sokkal jobbak!!!ehh,hülye franciák
  • Jeff Gordon
    #1747
    én meg a digókat. de ezt msnen már megbeszéltük:D
    ha francia-olasz döntö lesz, akkor egyértelmüen a franciáknak fogok szurkolni...
  • antijuve
    #1746
    Zinedine Cigány?Pffffff!!Egy játékos nem minden,ergo ugyis mondhatnám,egy fecske nem csinál nyarat!És a portugálokban is benne van a gól!Remélem ki is adják magukból!
    Hajrá Portugália!!
    Afrikai menekülteknek most nem szurkolunk!!(a franciákat amúgy is gyűlölöm!)
  • Jeff Gordon
    #1745
    Zidane a legjobb a pályán ugyhogy erre nemsok esély van:D
  • antijuve
    #1744
    öregem!Ez hihetetlen!Vezetnek a majmok!hát ilyet....Nah remélem a luzitánok feltámadnak és visszavágnak 2000ért!Nuno Gomest a csapatba!!!
  • Jeff Gordon
    #1743
    akkor én is egy kicsit vigasztallak:D
    döntöt vesziteni rosszabb lesz, mint bronz meccset nyerni...
  • antijuve
    #1742
    milyen szar szmájlik vannak itt,te jó ég!!
  • antijuve
    #1741
    kösz a vigasztalást!jóéjt!
  • gordon 24
    #1740
    Király... Akkor dumálunk. Na jó ejt mind kettőtöknek. Megyek szunyálni, mert mingggyá kelnem kell.
    Antjuve ne búsulj, lesz még vb, majd legközelebb. Jó ez a csapat.
  • Jeff Gordon
    #1739
    OK.
    egy antijuve topic.:D
  • Jeff Gordon
    #1738
    rendben,akkor ezt is megbeszéltük:D
    majd mondom milyen pályáim vannak, több nascar is van:D úgyhogy majd meglátod;)
  • antijuve
    #1737
    az mekkora egy fasz!:D:D-csálok majd egy focis topicot,betolja a képét,ugy leoltom hogy anyja majd csak vérkép után ismeri fel
  • Jeff Gordon
    #1736
    én olaszokkal vagyok ugyanigy.
  • Jeff Gordon
    #1735
    ki mondaná? gabber akárkit szard le...
    egyébként jól teszed, olaszoknak én se szurkolnék soha... nemtetszik amit játszanak, meg a mentalitásuk se, szóval az egész válogatott, de tovább megyek a klubbok se. egyedül az Inter, Chievo, Lazio hármassal nincs gondom...
  • antijuve
    #1734
    az USA-t utálom.ez nem változik.nagyon nagyon rossz véleménnyel vagyok róluk.ez nem azt jelenti,hogy minden amit utálok...
  • gordon 24
    #1733
    Rendben.. Akkor holnap( remélem nem jön közbe semmi, ha mégis akkor holnapután)

    Egyébként meg sokkal jobb ez a mod mint bármelyik, sokkal jobban irányítható a gép.
  • antijuve
    #1732
    oroszok...nekem egál már...de olaszoknak nem fogok szurkolni sztem.Most biztos divatdrukker lettem.Aki ezt mondja nekem,annak beverem a képét
  • Jeff Gordon
    #1731
    rendben. telón is rámcsöröghetsz nyugodtan ha nem lennék fenn sg-n vagy msnen, aztán nemveszem fel és jövök fel msn.re. majd azt is elmondom hogy tedd be...
  • Jeff Gordon
    #1730
    én ott egyértelmüen USAnak szurkoltam.
    bár megmondom az öszintét nemnagyon van olyan csapat akivel ha olaszok játszanának akkor az olaszoknak szurkolnék. talán az oroszok ilyenek, söt, biztos!
    de USA ellen egyértelmü, hogy amcsiknak szurkolok...
  • gordon 24
    #1729
    Köszi akkor holnap. Én szerintem 18 óra körül itthon vagyok, sietek haza.

    Egyébként elég kemény a szabályrendszere az online játéknak.
  • antijuve
    #1728
    bocs,de az les volt....
    döntetlen igazságos volt ott...
    De Rossi,hát csúnya volt..de az amik se maradtak le mögöttük
  • Jeff Gordon
    #1727
    értem. ok. akkor holnap irok itt sg.hu-n egy üzit, hogy fennvagyok. aztán majd küldök talladegat is:D:D
  • Jeff Gordon
    #1726
    hát evvan. én sose fogom öket sajnálni. nem tehetek róla de én alapból nembirom ezt a népséget...

    egyébként már USA is megverte volna öket ha nincs ott a biró. nemadtak meg egy gólt. és ott is mit csinált az olasz játékos??? nemtom ki. de undoritó volt.
  • gordon 24
    #1725
    Oké rendben. Elöre is köszi. Én az MSN-re nem vagyok bejelentkezve. De ha irsz egy üzit sg-re akkor jövök fel rá.
    Nem szeretem az msn-t olyan szempontból, hogyha bejelentkezek akkor kb 4 órán keresztül nem birok szabadulni mert mindenki megtalál. Szóval mindenkivel ugy beszélgetek csak hogy először felhívom vagy küldök mailt stb, és akkor fellépünk és megy a dumcsi.
  • antijuve
    #1724
    végülis csak egy háborút vesztett miattuk...
    nembaj,dicsőségesen legyőzték Etiópiát!Nagy kaland!!Bár Görögország már nagy falatnak bizonyult,ha jól emlékszem...
  • antijuve
    #1723
    nem,azért az mocsokság teteje volt,amit 2002ben csaltak a sárgák.Egyszerűen undorító.Megfosztották a szurkolókat egy spanyol-olasz derbitől.
    Szóval azért még mindig dühös vagyok.A játék megcsúfolása volt az a vébé...
  • Jeff Gordon
    #1722
    Ismerem és tudom is kimondta:D
    hát van benne valami:)
    nem véletlenül mondta ezek szerint...
  • Jeff Gordon
    #1721
    ez mindig is igy van, én már rég mondogatom neked... mindig mákjuk van és mindig az utolsó pillanatban szerzik a gyöztes gólt. ezekután remélem már nem sajnálod a 2002es vb-n hogy Dél-Korea kiverte öket...


    egyébként ez a lényeg. mindenki leirta öket és megmutatták, 3.hely sztem meglesz, és ahhoz képest hogy hogy leirta mindenki öket az nagyszerü eredmény. egyébként ha bejutottak volna a döntöbe akkor is azt még meg kellett volna nyerni... és két egymást követö elvesztett vb döntö is elég fájdalmas lett volna!!!
  • antijuve
    #1720
    hát én a portugáloknak szurkolok!De ha a franciák jutnak be,akkor a franciákak,csak verjék le az olaszokat.
    Ezt hirtelen felindulásból mondtam...majd meglátjuk,de most nagyon rühellem a digókat!Harcolni se tudnak,lusta nép.
    Egy jól ismert idézet,ami nem vág ide:"Olaszok kezébe ne adjunk fegyvert,mert elveszik tőlük és ellenünk fordítják..."-nem mondom ki mondta,ki lehet találni.:D:D:D
  • Jeff Gordon
    #1719
    nemfogják. mert a franciák fogják nyerni! az egyetlen csapat aki képes megverni az olaszokat. a brazilok után egy ilyen olasz csapat gyerekjáték lenne...
  • antijuve
    #1718
    Még valami!Sokan nagyon lehúzták ezt a német csapatot!Már abban is kételkedtek hogy továbbjutnak a csoportból!És elődöntősök lettek,meg remélem harmadikok.Nem lehet sose leírni őket,mert németek.
    Hol vannak a nagy brazilok,meg a nagy angolok,meg a spanyolok?Sehol!Mindenki szidja a német focit,hát lelkük rajta,én mindig nekik fogok szurkolni.Ráadásul még szépen is játszottak.Az olaszok meg legyenek boldogok a szerencséjükkel:micsoda út:Ghána,Olaszország,Csehország,Ausztrália(itt már ki kellett volna esniük),Ukrajna(volt pár helyzetük az ukránoknak,mákos rohadékok).Mint mindig,most is mákjuk volt az olaszoknak...
  • Jeff Gordon
    #1717
    majd segitek msnen, a héten. Ok?
    egyébként tudok török pályát küldeni majd:)
  • antijuve
    #1716
    Engem sokkolt!Végig reméltem hogy megnyerik a vébét.Erre jönnek a digók és....katasztrófa.Rohadt mákos olaszok!!Találnak egy gólt a 119.percben és ezzel nyernek.Tizenegyeseknek kellett volna lenniük...Hát most sem sikerült,1970 és 1982 után megint kikaptunk az olaszoktól...
    Szomorú és dühös vagyok!Szégyen lenne,ha az olaszok nyernék a világbajnokságot...
    Brian voltam...most szomorú..
  • gordon 24
    #1715
    A fene. De ez igy nem jó, hogy megyek igy vb-ét? A1-ring már rég nincs.