44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #1834
    Hohoo,már jól mulattok ott Dunaföldváron!!További jó szórakozást!Majd Eag szeretne veled beszélni.Azt mondja akar vmit kérdezni,meg vmi iwiw ismerősödről van még szó-lehet Petyáról(rem.hívhatlak így gordon24)
  • Jeff Gordon
    #1833
    hát már több mint 500at kell neki, de aztán mi nem leszünk...
  • antijuve
    #1832
    hát pech.
    mint egy brazil szappanopera:D
    mondjuk nem hinném h free elolvassa
  • Jeff Gordon
    #1831
    pontosan
    hát freedomnak lesz mit olvasnia:):D:D
    na mindegy is. én már megyek innen, és mindjárt msnröl is, mert ma korán kell kellni, a fene egye meg... rohadtul nincs kedvem az egészhez...
  • antijuve
    #1830
    kissé későre jár
  • antijuve
    #1829
    Mostmár csak laza utórengések vannak!:D
  • Jeff Gordon
    #1828
    igy van.
  • antijuve
    #1827
    Vita lezárult!Williams együttmarad.punktum!:D
  • antijuve
    #1826
    Jóvan!Elfogadva!
  • antijuve
    #1825
    Hát k jó.Ezt ki nem találtam volna!Mégha kérdezősködök,akkor se tudták volna nekem megmondani,hogy tulajdonképpen miről is kérdezősködöm
  • antijuve
    #1824
    ról
  • Jeff Gordon
    #1823
    NA AKKOR, NYILVÁNOSAN IS BOCSÁNATOT KÉREK, ADRIENNTÖL ÉS JÓZSEFTÖL. SRY!
  • antijuve
    #1822
    lehet,de nem értem h minek ide 20 éves sztorikat keverni.mintha mindenki makulátlan lenne.itt most nem 1985 vagy 1984 ről van szó.hanem 2006
  • antijuve
    #1821
    Ám legyen...
  • Jeff Gordon
    #1820
    persze, az is lehet, hogy már nem emlékeznek rá, és én leszek hülyének nézve...
  • Jeff Gordon
    #1819
    de elmondom ha megkeresel és ha érdekel.
  • Jeff Gordon
    #1818
    természetesen nem. lesz még rá böven alkalmad.
    de úgyhiszem ez nincs benne a mondandómban, hogy éjjel kettökor kérj infot.
  • antijuve
    #1817
    Ha érted,akkor érted.Jó neked.Ha nem mondod el,akkor nem mondod el
  • antijuve
    #1816
    most komolyan azt mondod h keltsem fel anyát fél kettőkor??
  • antijuve
    #1815
    mondattanilag sem értem teljesen
  • Jeff Gordon
    #1814
    persze hogy nem. tudom én. de én értem...
    ha érdekel keress meg msn-en. de értelmesebb lenne otthon érdeklödni, biztosan szivesen elmondják, mert esetleg a haragoddal lehet hogy nem vagy egyedül. és ha fennáll ez a helyzet nemárt emlékezni egy kicsikét...
  • antijuve
    #1813
    akkor mi a jó lótúrónak nem mondod el???
  • Jeff Gordon
    #1812
    ebben egész biztos voltam. nembaj én viszont ezek szerint tudok olyat amit te nem. és annak tükrében kicsit, enyhén szólva túlzó a felháborodásod...
    ilyet mondtam volna?? hát akkor sry. ebböl nemsokat lehet leszürni, ez tény. ez is az én hibám, de én el is ismerem...
  • antijuve
    #1811
    ezt most komolyan nem értem.
  • antijuve
    #1810
    hát én ilyet nem hallottam.Mikor mondtam h kéne jegyet venni,ezt írtad:brian: ?:S-most ebből mit szűrjek le?Én mást nem találtam!
  • Jeff Gordon
    #1809
    nem is hagytam félbe, viszonylag elég sokat mentem rajta... ahhoz képest hogy mennyire nem ment. hát igen van ilyen, az egész pályan nem tetszett/feküdt.
    de az badarság lenne mondani, hogy hagytam ott a fenébe...
    ha igy gondolod akkor sajnálom. és pont.
  • Jeff Gordon
    #1808
    na erre inkább nem mondok semmit, illetve csak annyit hogy ez ügyben talán kérdezösködj otthon, a én legalább nem az utolsó pillanatban mondtam neked hogy figyel, bocs de nemérdekel. és nemvolt meg a jegy még, ellenben amikor... de erröl otthon majd mesélnek neked...
  • Jeff Gordon
    #1807
    de én nem is ezt mondtam!
  • Jeff Gordon
    #1806
    jó akkor ezt elszúrtam, ennyi. részemröl. de azt nemértem miért ilyen nagy baj ez? elismertem hogy ezaz én 5letem volt, és hogy most meggondoltam magam... de csak ismétlem magam hogy nem a meccs elött kétnappal mondtam: "hogy figyelj bocs de mégse..." hát nemértem miért vagy ettöl ilyen durcás, akkor lehettél volna ha az utolsó pillantban szólokm, de én nem ilyen vagyok! bár milyen hihetetlen...
  • antijuve
    #1805
    kösz,azért még nő nem vagyok.és sztem hisztis sem.
  • antijuve
    #1804
    máskor gondolkozz akkor,mielőtt bedobsz egy képet,és hozzá egy kérdést
  • antijuve
    #1803
    nem,egy faszt fekszik minden pálya.de akkor legalább gyakorlok rá,hogy jobban menjen,nem hagyom ott,hogy ehhez most nincs kedvem.
  • antijuve
    #1802
    ezt ki mondta???én ilyet nem állítottam!!
  • Jeff Gordon
    #1801
    ez igy van, nem is állitottam hogy 5perc alatt dobtam össze. az a pálya nagyon nem ment, hát ezvan. mint mondottam ilyen elöfordulhat. nem hiszem el hogy neked minden pályan fekszik...
  • antijuve
    #1800
    dedede.ez az!De gondoltam még tartod az álláspontodat!És ha megkérdezem,nem azt feleled majd hogy:Brian::S,nemtom.Akkor mondanád azt,hogy bocs,inkább hagyjuk.
  • Jeff Gordon
    #1799
    de azért arra emlékeztetnélek hogy nem akkor mondtam hogy nem megyek, miután nekem megvették a jegyet... kérdezz csak körül otthon, biztos tudnak erröl mesélni neked. csak egy ötlet volt részemröl, és semmi konkrétat nem beszéltünk meg vele kapcsolatban.
    én elismerem hogy abban áll az én hibám hogy meggondoltam magam...
  • antijuve
    #1798
    BOCS,TE MONDTAD:ADJ SETUPOT!SZÍVESEN IS ADTAM,EZT MOST KOMOLYAN MONDOM!
    "ezen a forumon se lennél ha én nem invitállak, meg a ligába se. szóval..."
    ez kurvára úgy hangzik mintha hát én hívtalak ide,szóval kussoljál be!Azt se tudnád nélkülem,hogy ez a fos sg létezik!!-kábé!!De ez igaz is!Most essek hasra??Liga!!Hát igen.
    Nem feküdt a pálya!Persze,100 kör után se fog feküdni ezt elhiheted!!Nem megy egyből,ezért hagyjuk a francba!
    Azért próbálok/próbáltam beléd lelket önteni,mikor lebénáztad magad...

    Setupot nem lehet 10 perc alatt összehozni!
  • Jeff Gordon
    #1797
    az enyém volt. igen. de már megbántam hogy felvetettem. de ha nem ez a baj akkor meg mi?????????????
  • Jeff Gordon
    #1796
    ez ilyen hisztis nös felfogás, bevágtad a durcát és magad sem tudod miért, nem kell elmenned. elvitázok én veled. csak megkönnyitenéd mind2önk dolgát ha elmondanád mi a bajod...
  • Jeff Gordon
    #1795
    na nézzük csak:
    Bahrain: sajátommal mentem.
    Malaysia: nemfeküdt a pályan, GYAKOROLTAM RÁ, de nem ment, van ilyen. egy netes setuppal mentem.
    AP: nemvoltam.
    SM: egy Bull által adott setuppal mentem!
    Barcelona: volt egy sajátom, azzal mentem, mivel itt sokat mentünk együtt ezért még a "régi szép idökröl" maradt.
    EU: Na erre gyakoroltam becsülettel, jól is mentem, de kevés voltam, ennyi. és hihetetlen lesz számodra de nem a tieddel mentem.
    Monaco: igen, itt a tieddel mentem, mert ezen a pályán egykört se tudtam menni, DE már ott voltam korán a verseny elött és gyakoroltam.

    nem kell elmenned, nem azért mondtam! még ha hihetetlen is...
    söt a ligából se kell elmenned...
    én azt hittem hogy szivesen adsz setupot, de ezzel csak magadat árultad el... ha ezt tudom akkor nem kértem volna, elhiheteted...
    nekem az az elsödleges célom hogy jól érezzem magam a ligában, nyilván nemvolt annyi idöm ez tény, de most lesz, és KÉPZELD majd fogok is gyakorolni...

    igazad van ez az invitálás hülyeség. legközelebb nem is teszem meg, de SEHOVÁ.