44994
F1CHL - Retro
  • Freedom88
    #1874
    Hol vannak? Milyen keretek között? Mert ha úgy van berúgni lemgyek én szivesen:)
  • gordon 24
    #1873
    Most csak én vagyok itt. Jeff és antijuve szabin van. De azért irogass csak szolok.
  • Freedom88
    #1872
    Na, azért végig olvasgattam nagy lassan,hát néha nem gyengén szét offoltátok a topicot de sebay élünk tovább könnyedén meg mit tudom én.
    Aztán akkor lesz minden jó s rossz.
  • Freedom88
    #1871
    Na hello, majd szépen olvasgatom végig, jelenleg nincs sok erőm rá, de visszatértem, sok szép jóval, majd mesélek, videót készitek
    Előre annyit h egy Alfa Romeo 156 1.9 Tdi-vel tologattam a seggem...:P
  • Jeff Gordon
    #1870
    Akkor itt már elköszönök! Sziasztok!

    Norbi! bocs hogy nemirtam sms-t, teljesen elfeljtettem,most vettem észre! sry.
    ja igen és jó olvasgatást!:) hát kb olyan jó 500at kell olvasnod majd:)
    egyébként van egy új tagunk itt ebben a forumban, majd megismerkedtek. jó srácok vagytok úgyhogy ezzel nem lesz gond úgyhiszem. Brian elöbb jön, én csak júl végefelé leszek.

    Petya! neked is szia, és kössz a jókivánságot, meglesz. ööö bocs, de este állandóan azt irta ki nekem az msn, hogy nem tudja elküldeni az üzenetet mert nem vagy elérhetö, egy ideig vártam aztán mentem én is feküdni. nekem még új ezaz msn 8.
    akkor majd hazajövök megpróbálom feltenni a nascart újra, aztán mehetünk neten:D, vagy f1ch-val Talladegaban:), na majd kialakul.


    hát akkor sziasztok srácok!
    Go Williams, and Jeff Gordon!:)
  • gordon 24
    #1869
    Igy biza.. Ugy lenyomta őket mint a szt.
  • Jeff Gordon
    #1868
    tegnap vb döntö volt, de ez kit érdekel?? lényeg hogy Jeff Gordon nyert Chicagoban:)
  • Jeff Gordon
    #1867
    csütörtökön csatlakozok én is...
  • Jeff Gordon
    #1866
    szia Brájen
  • antijuve
    #1865
    ELMENTEM!!MINDENKINEK ÜDV!!
    OLASZORSZÁG TÉNYLEG NEM ÉRDEMELTE MEG,DE SZTEM FRANCIAORSZÁG SEM!IGAZÁBÓL NEM ÉRDEKELT HOGY KI NYERI.A NÉMETEK ÚGYIS JOBBAK MINDKETTŐNÉL.

    NAH,PÁ!
  • Jeff Gordon
    #1864
    mostmár muszáj mennie Jeffnek, mert közel a Chase és jelen állás szerint nincs benne...
  • gordon 24
    #1863
    Nem és szerintem nem csak ketten vagyunk ezzel igy.
  • gordon 24
    #1862
    Hát mentünk egy pár órát. Reggel 3-tól 9-ig. Azthittem sose érünk oda. De kár potolt a szép táj. Mondjuk bécsnél kb 30-percet keveregtünk amire rátaláltunk a helyes útra.
  • Jeff Gordon
    #1861
    hát igen. Kensethet valahogy Bristol óta nem nagyon komálom:D, vagy csak én vagyok ezzel igy?:S
  • Jeff Gordon
    #1860
    az már távolság. kocsival kellemes lehet:D
  • gordon 24
    #1859
    Igen ott van tüz közelben csak Kenseth van elötte. És jól megy sokat vezetett nár.
  • gordon 24
    #1858
    Elégé. Mo-tól (BP) 620 km Schladming a falu neve. A9-es autópályán kell menni Lienzenig és onnan még 60 km és ott is van. A hegyecske 1830m magas.
  • Jeff Gordon
    #1857
    de azért remélem Jeff Gordon nyer, ott van a tüz közelében:D
  • Jeff Gordon
    #1856
    huuh, nagyon szép helyen van:)
  • gordon 24
    #1855
    Az alsó rész nem sikerült:

  • gordon 24
    #1854
    Most is felrakhatom, nem túl izgi a verseny.
    Tehát a képek:

    A pálya a Kanzelbahn alatt fut végig, ezen a pályán Vb rendeznek.

    Az alsó része:

    http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=14017

    Az alsó rész Kanzelbahn-ról:



    Felső rész Kanzelbahnról:



    Szintén:



    Mi és a kocsik:







  • Jeff Gordon
    #1853
    hát én szivesen megnézem a pályát is ahol mentetek, ha felteszed Nascar után.
  • gordon 24
    #1852
    Rólam sajnos nincs. Mert Amikor jöttünk lefele az akinél a gép volt az is velünk volt. De csináltunk egy pár képet, de igazából csak a pálya meg a hegyek vannak meg képen. Videót csináltak rólam meg mindenkiről, de azt nem tudom felrakni ide.
  • Jeff Gordon
    #1851
    Olaszo bajnok, a formalitásnak eleget teszek, tehát grt.
    De akkor is hánynom kell attól amit ezek müveltek, gondolok a bundára és ahogy játszottak, szóval nem ÖK érdemelték volna meg legjobban ez egész biztos...
    de már igy alakult úgyhogy ezvan.
    annyira nemérdekel, mintahogy az egész foci se nagyon. van egy-két csapat válogatott és klubszinten akiket szeretek, de ennyi. na mind1.

    azért azt nagyon remélem hogy ettöl függetlenül a juve NEM ussza meg a büntetést...
  • Jeff Gordon
    #1850
    :)
    grat a sikeres eredményhez. Kép készült rólad amikor lejöttél?
  • gordon 24
    #1849
    Nagyon kemény volt ez az osztrák vb pálya. 1850 m magasból indul és 4,5km hosszú. A kezem ugy elfáradt a fékezéstől hogy alig birtam kinyujtani lent. Nagyon kemény. De lejöttem rajta és egyben maradtam. Szerintem jövőhét végen megyünk Pozsonyba ott is kipróbáljuk az ottani pályákat. (de ez még képlékeny).
  • Jeff Gordon
    #1848
    szia:)
  • gordon 24
    #1847
    Visszatértem.
  • antijuve
    #1846
    Úgy versenyeznék egyet!:D:D:D:D
    Basszus,hogy lehet elcseszni ennyire a döntő párosítását.Legalább a spanyolok,vagy az argentínok lennének ott-hamár a németek nem:(.

    FASTER HARDER SCOOTER!!
  • antijuve
    #1845
    na akkor lenne igazán forradalmi a hangulat:D
  • Jeff Gordon
    #1844
    :D:D:D
    LOL
    ezt a juve topicba kéne betenni:D
    mekorát néznének:D
  • antijuve
    #1843
    Fociban a hitvallásom:

    már régen volt kép naaa:D
  • antijuve
    #1842
    minimum ketten vagyunk
  • Jeff Gordon
    #1841
    az biztos. hát nekem nagyon nem tetszik!
  • antijuve
    #1840
    helyette csúnyább:D
  • Jeff Gordon
    #1839
    hja.
  • antijuve
    #1838
    Hát nem:D-de azért tippnek jó volt:D
  • antijuve
    #1837
    Deutschland Deutscland Überalles!!!
    Világbajnok csapat!!
  • Jeff Gordon
    #1836
    nah, megjöttem!:) elég jól lehetett haladni...
  • Jeff Gordon
    #1835
    hy all. igen itt vagyunk földváron:) tök jó hely, és aranyos mindenki szal én jól érzem magam, de mindjárt megyünk....

    ok,akkor ma jövök még msnre. legalábbis most azthiszem,aztán keresem eagot.
    üdv mindenkinek Földvárról!:)