44994
F1CHL - Retro
  • Tigristank
    #3274
    Milyen sztorit? :D
  • antijuve
    #3273
    Sajna egyre nagyobb az esély,hogy csapattársam nélkül leszek kénytelen rajthoz állni Angliában
  • antijuve
    #3272
    Zsófival mész?
    jó kis teszt volt ma,sajna Zsolt nagyon messze van,de már simán megyek 15 alatt,egyszer meg 4 tized előnynél kicsúsztam,szóval lehetett volna olyan 14.6os idő.:(
    evvan:D
  • Freedom88
    #3271
    Nem gyengén:)))

    Holnap utazok el, majd csak csütörtökön leszek újra!
  • antijuve
    #3270
    persze h kell:D
    egy pöcs:D
  • Freedom88
    #3269
    Sebay, kell az neki:)
  • antijuve
    #3268
    tényleg?hát ez kellemetlen.
    hehh,Babó most kap rendesen:D:D
  • Freedom88
    #3267
    Nyugi, nekem is!
  • antijuve
    #3266
    hát az...
    és még a fejem is fáj:@
  • Freedom88
    #3265
    Fasza!
  • antijuve
    #3264
    kettőt és könnyebbet.sajna lehet h az angliai futamot is kihagyja.(sajnos van rá esély:(:( )
    Elvitte a gépét,és most netjük sincs otthon.Azért csak megcsinálják már 31.-ig.
  • Freedom88
    #3263
    Jeff mikor jön??
  • Freedom88
    #3262
    Mi lenne? Fizetni kell 3500Ft-ot.
    2500at az IndexF1nek, 1000Ft-ot meg a mod használatért.
    Eagletől kérdezd majd és tessék fizetni, mert kötelező


    16an vagyunk jelenleg a ligában!
    És egy hölgy tag is:)
  • antijuve
    #3261
    nemérdekes
  • antijuve
    #3260
    naja,hagyjuk a francba.
    láttam,Zso visszajön,meg még egy pár emberke csatlakozik a ligához.
    mivan ezzel a szerverdíjjal?:S:S
  • Freedom88
    #3259
    egyértelmü asszem!
  • Freedom88
    #3258
    Tavaly kint voltam én is, de qrvára meguntam, azóta nem megyek, és nem is fogok...
  • antijuve
    #3257
    akármi legyen a nevem,ha nem lesz benne ez a Fókuszban vagy az Aktívban...,és persze szomorú pofával,halkan mondják be...:@:@
  • antijuve
    #3256
    Egyszer voltam kinnt tűzijátékon(aug.20.-án),de valahogy nem fogott meg.Szép-szép,de kurva sokan vannak,és nem biztos hogy túl sokat látsz...
    Gabi mondott egyszer egy jó "sztorit"(nagyon rövidet),azt azóta is emlegetjük:D:D:D-kár h nem voltam ott,de így hallásból is jó(már akinek...:D):D
  • Freedom88
    #3255
    Kellett már valami hir...sajnos ilyen:((
  • Freedom88
    #3254
    Csak mielőtt elkezdenénk megelőzöm...
  • antijuve
    #3253
    De valaki már topicot is nyitott neki...
    Egyébként meg mindenki egymásra mutogat,úgyhogy tök mindegy.A Fókusz,vagy az Aktív majd úgyis csinál róla egy riportot,mert végre történt valami szenzáció.
  • antijuve
    #3252
    És ki akart?
  • Freedom88
    #3251
    Erre nem kéne politizálni!
  • antijuve
    #3250
    neked is,és jó legyél Siófokon,különben megyünk le Gabival:D:D:D
    szülinapom is lesz ám hékás:D-arra nem írtál semmit:D:D
  • antijuve
    #3249
    So did I!
    Üdv kolléga!
    Tűzijáték:"szervezőknek kellett volna leállítani"-Demszky Gábor--->no de ki szervezte??a MEH!

    Köszöntem!
  • Freedom88
    #3248
    Gratulálok a tüzijáték szervezőknek, h még figyelmeztetni se akarták a nézőket!
  • Freedom88
    #3247
    VISSZATÉRtEM!!! Hollé!
  • gordon 24
    #3246
    pápá!!
  • Jeff Gordon
    #3245
    BYE!!!
  • Jeff Gordon
    #3244
    akkor most elköszönök, megy a gépem a szervizbe, úgyhogy nemtom mikor leszek legközelebb. üdvözlet mindenkinek. ha addig nem beszélnénk akkor kellsemes karácsonyt és boldog új évet!:D:D:D
  • Jeff Gordon
    #3243
    sry Free!
  • antijuve
    #3242
    Hát akkor üdv mindenkinek!Majd írok sms-t,Peti.És ha minden igaz,Kenesén találkozunk.

    Aug.20.-án jövök,addig legyetek jók!(ha tudtok):D
  • antijuve
    #3241
    remélhetőleg,sőt még javulni is fogunk.:D:D:D-reszkess élmezőny!!!!!
  • antijuve
    #3240
    Huu Peti,ti aztán nem siettek.Gondolom már totál idegbeteg vagy/voltál.A csocsózáskor nem gondoltad volna,hogy hatra nem lesztek otthon:D:D:D.Füvet lenyírtátok?:D:D
  • antijuve
    #3239
    Ha nincs kedvetek menni,akkor minek játszotok majd F1CH-t?Nekem nagyon rossz,ha vki úgy megy,hogy már utálja az egészet...ez az én véleményem,nem biztos hogy sikerült pontosan ecsetelnem.rFactorhoz csak annyit,hogy én még most is élvezem az Challenget,nekem is van rakás modom,jó,annyi pályám nincs mint Jeff-nek,de van egy-két fun pályám.Mellesleg,ha megvenném az errrfaktort,akkoris jó le kéne butítani,hogy normálisan menjen.Ha meg nagyon rondán megy csak,akkor meg nem éri meg-gazdagon nem éri meg.Meg jó ez a mostani társaság,úgyse veszi meg mindenki az rFactort.És a graf messze nem minden,persze biztos hogy játékmenetben is jobb az isteni rFactor,de valahogy nem tud érdekelni.Egyébként most jöttem meg,holnap megyek tovább,kábé 20.-án jövök.Jeff,este beszélünk:D
  • Freedom88
    #3238
    no, 19én este megyünk ZPbe. Ha valakinek van kedve jönni akkor szóljon és megdumáljuk a részleteket.
  • Freedom88
    #3237
    Én elköszönök! Szevasz Jeff és Brian!
    Újra majd 19én szombaton leszek! Addig is agyőőő
  • Freedom88
    #3236
    Még el se kösönsz???? Ribanc JEFF!!!!!!!!!!!!!!
  • Freedom88
    #3235
    Kicsit borotválkozhatna!