44994
F1CHL - Retro
  • Jeff Gordon
    #3314
    okés, akkor megdumáljuk és megcsinálom neked vasárnap magasságában, és akkor jöv7en vmikor odais tudnám adni neked. ööö van egy csomo pályám, teszek majd bele NASCARosat is. 88tól 2005ig szinte minden mod megvan egykét hiánnyal és tényleg rendezett a formája. Ugyhogy majd akkor msnen találkozunk, és holnaptól szombatig nem leszek mert gólyatáborom lesz.
  • antijuve
    #3313
    azé mondom:D:D:D-nyehehehe
  • Jeff Gordon
    #3312
    :D:D:D LOL
    az Gabi kukaca:)
  • antijuve
    #3311
    dettttóóó!!lehet h a Windows a hunyó!hogy dögölne meg Bill Gates(akárcsak a Worms Armageddonban:D:D:D)
  • antijuve
    #3310
    3307:sztem nem rossz ötlet,egy próbát mindenképp megér!Tényleg kapsz egy rakás modot,meg pályát,ráadásul rendezett formában(nem úgy mint egyeseknél-ezt most magamnak mondtam:D).Minden ötletet ki kell próbálni,persze lehet az is hogy a Windows-zal van a baj...vagy ez nem lehetséges?
  • gordon 24
    #3309
    Ez tetszene... Az ujra telepités nem segit. Próbáltam már . Szerintem a Windows szemétkedik vele. Lehet hogy egy komplett windows reinstall is jól jönne.

    Mindenestre hétvégén megdumáljuk. és kösi.
  • Jeff Gordon
    #3308
    nos igen, én elküldtem eagnak a 2shotot amit Petyátol kaptam, és Ö is azt mondta hogy teljes újra telepités, mást Ö se tud javasolni. vagy marad a #3307es variáció.
  • Jeff Gordon
    #3307
    na itt vagyok egy kicsikét!

    szóval úgynéz ki h gépem hamarosan visszatér. úgyhogy nem hagyok ki egy futamot se...

    Petya! lenne egy olyan ötletem, hogy veszek neked egy újrairható DVD-t és arra ráteszem az én verziómat. mivel az enyém tört játék igy ez megoldható és kapsz egy csomo modot, a DVDröl meg csak át kell másolnod a C-re. ha pedig úgyse jó akkor legalább le tudod törölni és lesz egy újrairható DVD-d. ennyit tudok tenni az ügy érdekében, ha tetszik akkor majd 7végén megbeszéljük, hogy hogyan mikor és hol tudom neked odaadni a dvd-t. Egyébként még kapná hozzá rengeteg jó kis modot és egyéb pályákat, és mindössze annyi lenne a teendöd, hogy átmásolod az egész mappát a dvd-röl a C-re.
    remélem tetszik.
    üdv néked haver, és Go Gordon:)
  • antijuve
    #3306
    foggalmam sincs.
  • gordon 24
    #3305
    Na ezt irja ki a gépem(amikor az index f1 starterre lépek:

    A windows nem tudja elérni a megadott eszközt, elérési utat vagy fájlt. Lehet hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel.

    Ennyi valami tipp????
  • antijuve
    #3304
    igen,msn.vegyél fel:[email protected]
  • gordon 24
    #3303
    Na akko hogy msn?
  • gordon 24
    #3302
    Igen persze.
    Ujra raktam a játékot de igy sem mükszik.
  • antijuve
    #3301
    hát magát az exe fájlt át tudnám küldeni,bár nemtom hogy akkor müködni fog e majd...de ha gondolod egy próbát megér...:S:S:S
  • antijuve
    #3300
    az starter a játék mappájában van,ugye?
  • gordon 24
    #3299
    Nem tudom.. Nekem két mappát tölt le(mind kettő rar) És ha telepitem felmegy elöször a mod aztán meg e patch (mondjuk ez csak egy villanás és kész).

    Az exe bent van a könyvtárba de nincs ikonja csak egy fehér négyzet. és ha rákattintok egyből azt irja ki hogy az elérési utat nem találja stb....
  • antijuve
    #3298
    ok,egyébként mikor mi letöltöttük én nem találtam a .rar fájlt,ami a starteré volt,szóval Jeffnek kellett átküldenie.
  • gordon 24
    #3297
    Most kipróbálok egy két dolgot remélem menni fog...
  • antijuve
    #3296
    igen,a játékon belül valóban nem jó.hogy miért nem indul a starter az egy nagyon jó kérdés...nem tom h mit ír ki,de ha tudnám sztem akkor se tudnék segíteni.ami nagyobb baj,hogy valszíű freedom se...
  • gordon 24
    #3295
    Én sem nagyon értem
    Az a baj hogyha kikapcsolom az irtot akkor sem megy.
    Az f1 startert nem inditja el. Ha pediga játékba választom ki akkor meg az van hogy látja is, és az autokat is mutatja de ha rákatintok hogy töltse be a versenyt kilép.
  • antijuve
    #3294
    a vírusírtó nekem is kiírtja,ezért amikor játszok a moddal,kikapcsolom.
    Peti mondta,h mit ír ki neked,de már elfelejtettem.dehát nem értem h mé nem indul ez a mod nálad.
  • gordon 24
    #3293
    Mennék csak egy bajom van...
    Mégpedig az hogy nem tudom futatni a modotokat.
    Egyrészt a virusirtom állandoan kiirtja másrészt meg nem indul el.

    Ugyhogy én csak a rh 2005-tel tudnék jönni...
  • antijuve
    #3292
    még nem,majd augusztus 31.-én kezdődik.
    Szerintem nyugodtan jöhetnél,jelenleg 16an vagyunk,ha minden igaz.Ha szeretnél jönni akkor szóljál,mert Freedom most nincs itthon.:D
  • gordon 24
    #3291
    Mivan a ligátokkal megy má???
    Jöjjek???
  • Freedom88
    #3290
    Köszi meglesz...:)
    Csütin majd funon mesélek közben:)))
    Addig szerezz mikrofont és majd TS-re gyere majd!
    bye
  • antijuve
    #3289
    ha te mondod,akkor biztos is:D
    na lassan megyek alunni,jó utat Free,jó fényképezést meg miegymást.csütörtökön aztán gyere vissza:D
  • antijuve
    #3288
    ok,thx
  • Freedom88
    #3287
    Khmmm...tessék nézni az ivben még ott van a vége! És ez 300km\h utazósebességgel megy..Mo-n leggyorsabb vonat 160km\h
    Van különbség

  • Freedom88
    #3286
    Nem lenne rossz ilyet fotózni

  • Freedom88
    #3285
    Hát ki...

    Bécsbe már csak a mozdonyvezető kollégával megyünk fotózni...
    Remélem jó lesz az idő és fasza képeket tudok késziteni...
    Majd teszek be, ha olyan sikerál..Természetesen Photoshoppot nélkülözök!
  • antijuve
    #3284
    jujj télleg..sry

    Free:szóval ott kiszáll.
  • Freedom88
    #3283
    Nem...csak Győrig elvileg!
  • Tigristank
    #3282
    Dehogy. Balatonkenesén volt.
  • antijuve
    #3281
    ez hol is volt?Bocson?
  • antijuve
    #3280
    hja
    looooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
  • antijuve
    #3279
    szóval megy veled Bécsbe?mert ez nem derült ki számomra:D
  • Tigristank
    #3278
    Ja, az jó sztori. :D
    Igen egyszerűen. Most ebbe a gépbe jön a kábel.
  • antijuve
    #3277
    az "ajjajj"-os sztorit:D:D
    hogyhogy van net?:D
  • Freedom88
    #3276
    Félig igen, félig nem!
    Mozdonyvezető kollegával pontosabban!
  • Tigristank
    #3275
    Nálam van net. :D