44994
F1CHL - Retro
  • Zsófy
    #44634
    Drukkdrukk! Reméljük minden rendben lesz :)
  • antijuve
    #44633
    szurkolunk h minden rendben legyen
  • Freedom88
    #44632
    Gyermekszületés folyamat epizódai.

    Hát mondhatni jelenleg remekül állunk. Ezt lehet ironikusan és nem ironikusan is érteni.
    Jó dolog, hogy a poci nagyobbodik, Anyuka egyre jobban érzi magát, nincs hányinger, nincsenek rosszullétek, max hamar elfárad, na bumm, pihen.
    Rossz dolog az, hogy a 12.heti genetikai UH vizsgálat kimaradt, mert az orvos egyszerűen elfelejtette. Pedig a 12.heti nagyon fontos, mivel itt nézik a nyaki redő vastagságot, melyből meg lehet állapítani, hogy a baba Down-kóros vagy sem. Mivel nekünk ez kimaradt és csak a 14. héten mentünk el, ott pedig ez a nyaki redő 3,3mm vastag volt (12.héten max 3mm lehet). Egyik orvos se vállalja fel a nevét, hogy azt mondja, hogy az de azt se hogy nem Down-kóros. Amúgy minden más rendben látszik, fejlődik szépen. Gerincét lehet látni, arcát, szemüreg, láb, kéz stb.
    Na de a Down-kóros sztori azzal folytatódik, hogy van egy négyes-teszt (22e Ft-ért) nevű vizsgálat a 16.héten, mely 80%ban kiszűri a rendellenességet, meg egy 16.heti UH és ezzel együtt, olyan 85-87%ra megállapítható ez a dolog.
    DE, van egy tuti vizsgálat, mely úgy zajlik, hogy tűvel megszúrják Anyuci hasát, bele a magzatburokba és magzatvizet vesznek és azzal kromoszóma vizsgálatot csinálnak (mivel a Down-kór, kromoszóma többlet betegség). Ez tutira megy. Vagy az a bébi vagy nem. Csak hát benne van, hogy 1% vetélési esély illetve mégiscsak basztatják a magzatburkot.
    Mivel szeretnénk tutira menni, Párommal úgy döntöttünk, hogy szuri. Úgyhogy ujjhegy keresztbe, csütörtökön elvileg vizsgálat és 2-3 hét az eredmény.
  • Freedom88
    #44631
    Kedves egészségedre!!
  • Engösz
    #44630
    Tegnap volt szerencsém részt venni egy Inviteles céges bulin. Csak egy véletlennek köszönhettem, hogy ott lehettem. Aligán rendezték meg, de ilyen jó napom már régen volt. Asszem megérné rendesen asszimilálódni a cégbe :D
  • Freedom88
    #44629
    jaj...ne számítsatok semmire :)
  • Engösz
    #44628
    Pedig Déli kiemelt üszinek számít, úgyhogy sok kiemelten okosra számítunk :D :D
  • Freedom88
    #44627
    Déliben? Kevesebb van mint Fradiban, pedig ott sincs túl sok. Ráadásul a Főnökség is Fc-ben van és mégis :))
  • Engösz
    #44626
    Ja, köszi, átadom neki! Én is kívántam neki sok okos vasutast :P
  • Freedom88
    #44625
    Értem, értem. Sok sikert Nékije mindenképp!
  • Engösz
    #44624
    Nem tudom hogy hívják. Lencsésné Márti marad, a másik offolt, helyette van ott Anyu.
  • Freedom88
    #44623
    áhám. És melyik b@rom helyett lesz?
  • Engösz
    #44622
    Anyu átkérette magát Fradiból.
  • Freedom88
    #44621
    kicsodára gondolsz? Nem nagyon járok oda.
  • Engösz
    #44620
    Régi-új munkatárs a Déli pályaudvar humán ügyfélszolgálatán :) Ez persze csak Norbinak jelent némi információt, de itt kommunikálunk, úgyhogy ide írtam. :D
  • Freedom88
    #44619
    hja, de ezt is csinálni kell.
  • antijuve
    #44618
    Dolgoztatnak akkor, mint egy állatot :D

    Velem? Nem sok jó. Nem akarok panaszkodni, de már ki vagyok picikét készülve a tanulástól, meg a vizsgák miatti stressztől...2 hónapja kábé mást se csinálok és még van két és fél hét. Úgyhogy nem vmi izgi most az élet.
  • Freedom88
    #44617
    Dehogy nagyon szép, mindig vmit csinálok aztán 2 másik jön helyette. Párom nem hagy pihenni. Holnap festeni kéne, nem tudom még mi lesz belőle,mégiscsak éjszakás vagyok.

    Azt még nem tudni, 20.hét után asszem és ma pontosan 11 hetes. De a jelekből ítélve fütykös a magzat.

    Helyzet Nálad?
  • antijuve
    #44616
    flash.na és lány lesz-e vagy fiú?? Már nagyon szép lehet az a lakás, ha folyton azt csináljátok.
  • Freedom88
    #44615
    növöget a poci, növöget a gyermök, élünk ezerrel, közben készülünk ballagásra, lakást csinálgatom, szóval van meló rendesen és közben ott van még a tetű vasút is
  • antijuve
    #44614
    na van vmi fejlemény vhol?

    (képzelem a válaszokat)
  • Freedom88
    #44613
    neki ez jött ki most. De azt mondják 12 héttől nem lesz hányinger meg ilyesmi, mert akkor megmozdul a magzat. Kíváncsian várom :)
  • Zsófy
    #44612
    Hajráhajrá! (8 hét után ilyen kajolási ingadozásokkal kell már számolni?! kezdek előre aggódni... :D)
  • Zsófy
    #44611
    És lesz ez még jobb is :P :D
    Emlékszem, amit Roxy "leművelt", mikor terhes volt :) :) Nehogy megrémülj, mennyit fog enni! :D
  • antijuve
    #44610
    az őszinteség bája...

    :P
  • Freedom88
    #44609
    Punci volt a nyaka körül.
    Unatkozást nem ismerem egy jó ideje.

    Köszi Bryan a jogász szempontot.:)
  • Engösz
    #44608
    Jújjjj! Hát ez nagyon jó! Csak így tovább!
    Asszem unatkozni nem fogsz mellette! De hát ezek az élet apró szépségei :)
    Megkérdezhetem, hogy Kamilla milyen úton született? Mármint természetesen, vagy császárral?
  • antijuve
    #44607
    szupi, maradjon is így (egészséget illetően) - amúgy már jogképes :D (szval örökösnek pl már meg is nevezheted :D)

    ha 13 napot késik, akkor egy napon ünneplünk szülinapot :D

  • Freedom88
    #44606
    Na ez is megvolt.

    1cm nagyságú, 8.hetet betöltött ép magzat!
    Csütörtökön megyünk vérvétel,vizelet, UH megint a volt MÁV Kórházba.
    Úgyhogy számolásunk jó, akkor dec. 15 a születés.
  • antijuve
    #44605
    ja, azt hittem már voltatok.
  • Freedom88
    #44604
    16-ra megyünk, akkor többet tudunk.
  • antijuve
    #44603
    és?minden okés?
  • Freedom88
    #44602
    Jaj ma UH-s magándoki 7e-ért..jó üzlet!

    Csak, hogy milyen a hangulatváltozások a nőnél terhesség alatt.
    Behozok a szobába egy kis marhapörköltet tésztával.
    Leülök Anita mellé, kérdem Tőle...kérsz? Válasz: Rá se bírok nézni!
    Rá kb. 5mp-el: - Hm, jó illata van!
    Eltelik megint 5mp: - Na jó, kérek belőle.
    Erre megette a fél tányért...hm, gyors változások :)
  • Freedom88
    #44601
    :))
    Rendben.
  • Zsófy
    #44600
    Köszönjük, h megosztottad velünk, h szexeltek :D (de kérünk, maradjunk a terhesség részleteinél :D)
  • Freedom88
    #44599
    Na igen. Anita meg már könnyebb helyzetben van, az elsőn már túl van. De eddig a hasonlóság a két terhesség között annyi, hogy hasonló tevékenységet folytatott akkor is mikor teherbe esett a kiscsajszival, mint most.
  • Engösz
    #44598
    Én is szívesen fogadom a fejleményeket! :) Lehet, hogy 1-2 dologhoz hozzá is tudok szólni, hála Móniéknak :D
  • Freedom88
    #44597
    Terveztük igen és pont a legjobb időben jön.

    Szívhangot már Anita hallotta, én még nem. 125 körüli pulzust mértek
  • antijuve
    #44596
    Najó...írjál, egy picit azé még érdekelsz :).
    Terveztétek amúgy?
  • Freedom88
    #44595
    Köszönjük szépen.

    Ha érdekel Titeket akkor szívesen írok a fázisokról, miként alakul a dolog... stb...

    Pocak picit látszik már, folyamatos hányinger keretében