44994
F1CHL - Retro
  • antijuve
    #41
    nah ide is betoltam a büdös képemet!gondolom ti is szerettek!szép jó napot!
  • antijuve
    #42
    Zsófi??jah igen:D:D-hát ja
  • Jeff Gordon
    #43
    szevasz Brian!
    persze hogy szeretünk :D
  • Jeff Gordon
    #44
    aha. Freedom bnöje. én ismerem is, sztem aranyos nö. és sztem te is megfogod ismerni!
  • antijuve
    #45
    jah,róla van szó?:D-biztos,egyszer megismerem,vagy nem,vagy igen,vagy nem,vagy igen,vagy megintcsak nem-mielőtt mindenki hülyének nézne,azt kérem,hogy ne tegye,csak most ilyen eldönthetetlen hangulatom van és ezt mindenképpen szerettem volna írásba foglalni!na milyen topic ez?retro?és miről kell retrozni?láttam hogy mozdonyokkal toljátok,na abban BUTA vagyok szval nem fogok Free(bocs Jeff,téged "laikusnak" tekintelek)mellett labdába rúgni:D
  • antijuve
    #46
    asszem bekukkantok a Forza Juve topicba,ott úgyis annyira szeretnek!
  • Jeff Gordon
    #47
    Retro: régi forumunk is ilyen volt. kb azért retro.
    mindenféle témákkal offulunk rendesen.
    hja mozdonyokban nem vagyok egy prof, néhányat ismerek ennyi. igy végül is laikusnak tekinthettek engem is:D
  • Jeff Gordon
    #48
    ha irsz valamit benézek én is:D
  • antijuve
    #49
    na ezek le lettek oltva!sok kecsög
  • antijuve
    #50
    ehtem,na akkor hajrá!mostmég nemtom miről írjak,dehát offolunk ugyhogy mondjuk retrozzunk a régi hulyeségeimmel.(sztem ez is az,de mind1).télleg csak hárman vagyunk??gabot mozgósítsad mááááá'!!
  • Jeff Gordon
    #51
    majd szólok neki:D
    egyenlöre télleg 3an vagyunk.
  • antijuve
    #52
    oké
  • Freedom88
    #53
    Üdv Brian, jó látni!
  • antijuve
    #54
    kösz Free,téged is-a Juvésokat már jól leoltottam,hehe ezt most megkapták,nah persze nem bírják a kritikát
  • Freedom88
    #55
    Örülök hogy oltogatós kedvedben vagy. Én jelenleg megölném magam, de privát vélemény
  • Jeff Gordon
    #56
    hát nemnagyon.
  • antijuve
    #57
    hát free,én is vagyok néha ezzel így,de vhogy mindig túljutok rajta.
  • Freedom88
    #58
    Jelenleg úgy tudok kijutni hogy 25.éig kibirom valahogy itthon!
  • antijuve
    #59
    akkor otthon mostan nem szeretsz lenni ezek szerint
  • antijuve
    #60
    egyébként hova mész,ha nem vagyok túl indiszkrét?:S
  • Freedom88
    #61
    Hát Brian, megmondom az őszintét, nem nagyon. Sőt kifejezetten nem.
    Természetesen hogy megmondom, nem titok, Zsófival megyek 1 hónapra Brassóba nyaralni a nagyszüleihez. Ilyen nászút:)
  • Jeff Gordon
    #62
    a lehetö legjobbakat majd, és hát pihend ki az otthoni fáradalmakat:)
  • Freedom88
    #63
    kösz, 100% h meglesz
  • antijuve
    #64
    Ohh kösz.Brassó?na ott még nem voltam,sőt még egyáltalán nem voltam Erdélyben(ezt azért nem teszem ki az ablakba).Jó utat a román államvasutakkal-hírük idáig terjed-már persze ha igénybeveszed román kollégáid szolgáltatásait:D-Egyébként szép egy hónapot nektek ott!
  • Freedom88
    #65
    Egy hónap életem szerelmével, több asszem nem is kell. Édes kettesben egy egész lakásban, kényeztetni fogjuk egymást végig, remélem nagyon csodálatos egy hónap lesz
  • Freedom88
    #66
    Köszi szépen. Román vasutat igénybe fogom venni, belföldi forgalomba, kifelé magyar EuroNighttal megyünk
  • Jeff Gordon
    #67
    sztem biztos az lesz. miért ne lenne az?
  • antijuve
    #68
    Nos,én belföldön maradok,ugye Jeff?Majd Bocson bringázunk,meg tolunk majd egy-két meccset a pályán:D-mind1,a lényeg az hogy nem nagyon leszek itt pesten,ami tök jó,mert úgyis megsülnék itt,meg amúgy is:nyár van!:D
  • Freedom88
    #69
    Fogalmam sincs, nem tudok olyan dolgot miért rossz lenne. Jövőhét vasárnap megyek!!ááá:)
  • Freedom88
    #70
    Természetesen irány a szabad levegő, menekülni Pestről ha lehet, mert megörülsz..jó döntés ha mész bicajozni
  • antijuve
    #71
    hát nagyon jó ott nyáron,főleg ha Jeff-ék is ott vannak(akkor jó igazán).Tök nyugodt hely,félóránként elmegy mondjuk 6 kocsi:D-jó dimbesdombos,szóval lehet száguldani:D-a pálya meg nagyon klafa:D-csak háló nincs:D
  • Jeff Gordon
    #72
    még szép. Bocs nagyon jó hely. csak hát most már azért kicsit más érzésekkel megyek oda, hisz már csak egy helyre kell mennem :(
    mind1
    azért majd el leszünk nyáron
    a P3ast haza visszük:D:D
  • Freedom88
    #73
    húú, mennék én is focizni, imádok focizni, elég jól is tudok szerencsére
  • antijuve
    #74
    mi???te jó ég?télleg??ja megjön gab gépe:D-lol:D-hát igen,sajnos ez így van...hiányozni fog nekem is:(
  • Jeff Gordon
    #75
    jaja. nagyon jó hely. télleg klassz. te is élvezdnéd Free!
    Brian! majd akkor most is megyünk mindenfelé biciklivel:D
  • Freedom88
    #76
    Mikor mentek?
  • antijuve
    #77
    asszem én se vagyok olyan falábú:D-foci a legjobb játék a világon!
  • Jeff Gordon
    #78
    na majd egyszer:D
    egyébként simán elmehetnénk focizni is valamikor. mondjuk szept körül.
    f1chl focimeccs, jönnének még egy páran, klassz is lenne:D
  • antijuve
    #79
    jó kérdés.júlisban sztem-mondjuk én aztán mek az ország másik végébe,ugyhogy szépen ideoda fogok utazgatni-vhonnan hazajövünk,max két nap itthon azt már indulunk is tovább:D
  • Freedom88
    #80
    Ja, Trenyo is nagyon jól nyomja, akkor majd augusztusban egy napot kilövünk a városligetben, na?