513
Assassin\'s Creed
  • bendi99
    #513
    A hibákért elnézést.
  • bendi99
    #512
    Heló az assassin's creed brotherhood 5.pályályán aimkor az őrt megölöm felveszem a rzuháját kimegyek a dobozzal a kezembe akkor merre kell menni ,vagy mit kell csinálni?
  • CroftManor
    #511
    Csak meg kell nyomnod az Xet. De ki is írja egyébként.
  • vili 27
    #510

    Assassins Creed Revelations

    http://www.youtube.com/watch?v=Wo6Q14vBB1c

    BESZARÁS !!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • cityoftroy
    #509
    Hello!
    info kellene, hogy mi a teendő: az Assassin's Creed 2, sequense 2- ben amikor megcsinálja Leonardo a kiugró kést, és fel kellene vaennem, akkor megakad a játék. a főmenűt elő tudom hívni, de onnan csak kilépni tudok. nem segített rajta az újraindítás és az újratelepítés sem...
    A játék eredeti, a media marktban vettem, dobozos, én bontottam és telepítettem fel először.
    A segítségeket előre is köszönöm :)
  • CroftManor
    #508
    Röviden Ezio Auditore Da Firenze sztoriját mutatja be. Megölik az apját és testvérét egy összeesküvés során.. amiért aztán szép sorjába bosszút áll. És ugyanúgy, mint az 1ben, itt is meg kell ölni a kijelölt emberkéket sorban. Csak épp sokkal jobb mint az első rész. Látványra, hangulatra, bejárható területre sokkal nagyobb, szebb... stb.
  • vili 27
    #507
    megmondaná valaki a második rész tartalmát hogy miről szól a vége?
    sajnos nem konyítok angolul.

  • il Dottore
    #506
    Sziasztok!

    Már majdnem végigvittem, csak ott most elakadtam kissé, hogy a DeSalvo gyerek előtt még rám uszítanak vagy 10 kereszteslovagot...

    Akinek sikerült ezen túlkeverednie az elmondaná hogy mi a trükkje? Néztem videót róla Youtubeon,de ott a pali minden támadást kivédés időnként le-lekaszabol egy lovagot. Közben meg csak kerülgetik és egyszerre csak egy támad. Ha valamelyik elkapja a grabancát, akkor annak kivétel nélkül kitekeri a kezét és hátba rúgja. Magyarán hibátlanul küzd.
    Én pl. ha kivédek egy kardcsapást, akkor is sebez rajtam, a videóban úgy láttam, hogy ha védte akkor nem sebzett rajta. 2 órán keresztül próbálkoztam sikertelenül, pedig ideáig viszonylag könnyen eljutottam.

    Szóval várnék tippeket, hogy ki milyen stratégiával jutott túl ezen a pályán.

    Köszönöm!
    Doki
  • kiscsavo96
    #505
    Oks koszi.
  • mcwolf
    #504
    a. vagy összeszarta magát a warezolt windows

    b. vagy összeszarta magát a warezolt játék

    Megoldás: VEDD MEG EREDETIBEN!!!!!!
  • FLeT
    #503
    ez konzolos topic
  • kiscsavo96
    #502
    Sziasztok.Nem tudom mi van a jatekkal a memory 3 mikor megkapom a keseket hogy dobaljak atakarok menni egy varosba es mikor tolti akkor kilep a jatekbol es ezt irja. Windows will close the program and notify you if a solution available.
    Segitsetek minel hamarabb lecci.Koszi elore is.
  • FLeT
    #501
    elég érthetetlen...:)
    keress egy végigjátszást
  • kiscsavo96
    #500
    Sziasztok.
    Assasins Creed (1) elmesz egy torok varosba es a katonak egy embert lefognak es ki kell nyirni oket es beszelni az emberrel.Harmat talaltam es megmentettem oket es most?Bocs ha nem ertheto :( .
  • mcwolf
    #499
    Én sem azt mondom, hogy sosem töltöttem le valamit , de ez a szöveg már Nálam is kiverte a biztosítékot! Neki joga van játszani!?! Ha nincs della, játsszon fakockával.A videójáték sajnos nem a legolcsóbb hobbi. Töltse le , leszarom. Csak akkor húzza meg magát!
  • tikim
    #498
    én úgy vagyok vele, hogy megveszem, mert túl sok bajlódással jár töltögetni meg minden, és nem azért fizetek érte hogy a szegény fejlesztöknek legyen pénze, nemigen sajnálom őket. Az, hogy ez most lopás vagy nem, arról kár vitatkozni, az vesse rá az első követ aki még nem töltött le filmet sorozatot vagy akármit..
  • mcwolf
    #497
    Az a baj, hogy már itt van
  • vg
    #496
    csodálatos generáció érkezik nemsokára...
  • mcwolf
    #495
    "Nekem is jogom van jaccani" ????
    Ember ,hol élsz Te??? Ha már lopsz, legalább kussoljj! Igen, lopsz. Vagy ezt sem éred fel ésszel?? Más megcsinálja, időt és energiát fektet bele, hogy meglegyen a "napi betevője". Persze, tudom nem kell félteni a fejlesztőket, de egy projektet akár évekig csinálnak, ami nem kis pénz. A magadfajta lúzerek meg ilyen ingyenélő mentalitással lenyúlják a terméket, amit csináltak. Fogadok, hogy nem vagy több 14 évesnél, hogy ezt nem fogod fel ésszel, és még fel is vagy háborodva, hogy ezt valaki a szemedre veti
    Már 2500 Ft-ért lehet kapni eredetiben, Te meg ezt is letöltöd ? Szopjál csak a crack-kel!!! Mert megérdemled
  • kiscsavo96
    #494
    Ertem,ertem akkor figyelj amugy te tudnal nekem esetleg adni?
  • DarkSector
    #493
    jah ne értsd félre, nem arrol van szo hogy nem segit senki, csak elvileg nem szabad torrenteket linkelgetni, és a kérdést akkor ugy fogalmazd, hogy egy torrent-hez szeretnél linket, mert igy hogy 1cd igy nem értik sokan és ha akarnak sem tudnak majd segíteni....
  • kiscsavo96
    #492
    Oks csak megprobaltam.Nekem is jogom van jaccani.
  • DarkSector
    #491
    linket kérsz gondolom hogy letöltsd, akkor ugy kérd, de szerintem itt torrentezni senki nem fog, meg linkelgetni.
  • Seth
    #490
    mi a bajod?
  • kiscsavo96
    #489
    Hali valaki meg tudna adni a cd1 et???
  • Solyom2
    #488
    Helló!

    Ha újrakezdek egy memory blockot akkor megtehetem azt hogy átugrom a nyomozást és rögtön a merényletnél kezdek?
  • Renjike
    #487
    csáó vettem X et és még van 13 k-m eddig van ( Banji kazoo vagy mi , Crackdown , Halo3 , Gears of War 1 ) és még valamien játékot szeretnék venni valaki tud ajánlani olyat ami NAGYON JÓ ÉS MULTYJA IS VAN?
  • kiscsavo96
    #486
    Anubis akkor segitesz nekem valahogy meg adni a cd1 et hogy tegyem be demon toolsba?Jelezz lecci.Kosz!
  • kiscsavo96
    #485
    Ne haragudj de minenkinek nem engedi meg a zsebe hogy meg vegye ezert le toltottem.Inkabb ne jaccak mi?
  • Anubys
    #484
    Az a lopás, hogy nem boltban veszed a játékot, amiért sok ember dolgozott, és most várja a jussát pl. tőled, hanem letöltöd, és crack-elni akarod...
  • kiscsavo96
    #483
    Szia!
    Figyu en sertonek veszem azt hogy azt allitod hogy en lopni akarok!En csak segitseget kerek mert en le toltottem a cracket!Ha te nem hiszed el add meg skype cimed es persze segiteni is akarsz fel lepsz a gepemre es meg nezed!ha benen vagy itt jelez!
  • Anubys
    #482
    Szevasz "Kiscsávó96",

    Ez itt a konzolosok fóruma, tudod, azoké az embereké, akik nem akarnak ilyesmivel szarakodni pöcén, hogy crack meg új driver meg daemon tools, hanem csak be akarják tolni az "Assassin's Creed" feliratú (tehát nem "TDK", hanem "Assassin's Creed") lemezt a PS3 / Xbox meghajójába, és játszani akarnak.

    A másik, hogy itt az SG-n nem nagyon kultiváljuk a warez-t, ha mindenképpen lopni akarsz, legalább bölcsen tedd.

    Két dolgot azért mondok, hogy építő jellegű is legyen a kritikám:
    - Szerintem nem crack-elted, mert akkor nem kérné a lemezt.
    - További infó itt, már, ha érted, mire gondolok.

    Örültünk társaságodnak, köszönjük a látogatást, szia!
  • kiscsavo96
    #481
    Sziasztok segitsegeteket kerem mert letoltottem az Assasins Creed 1 et fel telepitettem meg crackeltem.Mikor lepek be kovetkezoket irja!: Please insert the correct CD-ROM,select ok and restart application.Kerek mindenkit akinek otlete van segitsen!Valamit furcsalok es peddig az nem kellene valamit demon toolsba tenni?ha igen mit nekem olyan filem nincs :(
    Segitsetek kerlek itt irjatok vagy irjatok le yahoo, skype vagy email ciemteket ahol segitetek!
  • iXiXeL
    #480
    Hali!

    PS3 on tolom most a játékot és volna egy kérdésem:
    Előzmény: A játék memory blockokba menti a játékállásokat, amikor elérkezem a memory block 3-hoz és elkezdődik a játék, egész pontosan Jeruzsálem gazdag negyednél vagyok. Amikor beérkezem a városba megváltozik a játék színvilága, zöld színű effektet kap, zöld árnyalatban úszik az égbolt,a házak és a környezet is zöldes lesz.
    Kérdés: Nem tudom, hogy ez helyénvaló így, vagy valami gond lenne a játékkal, mert ez nekem nem tetszik így,elég gázos. Lehet, hogy ilyen a játék és nincs semmi baja, ezért kérdezném, hogy mi a helyzet. Ilyennek kell lennie vagy nálam van valami gebasz?
    Megvan a játékhoz az 1.10 -es frissítés. Más játékokkal nincs gond, mindegyik tökéletes képet ad, csak ez az egy hibádzik egy kicsit.

    Válaszokat előre is köszönöm!
  • DarkSector
    #479
    nah nem is kell, de 3-4-4-4-4 karakteres a kod?

    mert szerintem 5x4-nek kellene leni, és szerintem enyimről hiányzik a kód első számjegye...S
  • servac
    #478
    ÉN
    De nem mondom meg mi történik. :D
  • DarkSector
    #477
    :D
    hali van aki a assassin 2 tokjából felhasználta már a titkos reemcode-ot?
  • BaLeeX
    #476
    Itt van: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1227854627

    Mire a PC-re kijön addigra a konzolosok el is felejtik. :)
  • DarkSector
    #475
    kéne 2 résznek totyik
    :D
  • #474
    Hello! valaki letudná írni h hol van a 3. MemoryBlockban Jerusalemben a Knowledge? mert azt nem találom seholsem...