35
  • zvaragabor
    #35
    Nah jó, nem lesz a grafika egyáltalán elszállva:D, de azért kipróbálnám majd.
  • zvaragabor
    #34
    Hát ha a Screenshots menüpont alatt találhato képek ingame képek, akkor jó lesz a grafika, mert végülis mik a vetélytársak? Juiced, street racing syndicate, midnight club 2-3, NFSU1-2. Azoknak se mai már a grafikája, szal ez kb ojasmi lesz mint azonak(azért nfsu2 az marad a toppon ijen téren).Mostwanted meg carbont ne emliccsük vetélytársnak, azok más stilusuak. Mindenesetre én várom a gammát, és majd a demó alapján lesz végleges a véleményem.
  • Harly18
    #33
    Egy kis leírás és pár kép....
  • ngcsnet
    #32
    kétlem hogy lehet majd modolni, de reménykedjünk :D
  • dvidka
    #31
    hali, elkezdtem az üzenőfalat de nem nagyon akar összejönni...
    <?php
    include('connect.php');
    $sql="SELECT * FROM shoutbox ORDER BY id DESC LIMIT 10";
    $result=mysql_query($sql);
    while($rows=mysql_fetch_array($result2)){
    ?><MARQUEE><?echo $rows[; [szin=red]?> <? } mysql_close (); ?></MARQUEE>
    nemtudjátok hogy mi a hiba?
  • SZilaJMaGGoT
    #30
    Pedig minden játékba pályán nyomják a versenyt... :P Ha a szalagkorlátokra meg ezekre gondolsz az ne legyen probléma... Ha jó lesz a játék és bele lehet nyúlni akkor jó lesz... :D
  • ngcsnet
    #29
    megnéztem a muvit arról a gémről, nekem nem tetszik túlzottan, pályaversenyzést nem szeretem :|
    pedig a videóból jónak látszik a fizika, van benne rugózás (ami ugye ilyen budgetekbe aligha van)
  • ZsirosKenyer
    #28
    budget? nem inkább value?
  • SZilaJMaGGoT
    #27
    GSO... Link is van a videóhoz, csak sajna várakozós szerverek az ingyenesek.. :( Nekem szerencsém volt és nem kellett várni... :D
  • ngcsnet
    #26
    hmm....még nem hallottam erről, utánanézek...
  • SZilaJMaGGoT
    #25
    viszont a No Brakes X Racingbe bízok, az nem tűnik annyira szarnak, ha javítanak a hangokon meg egykét dolgon.. Nameg ha normálisan megcsinálják az egészet.. Persze még van idejük, de az első videón nem néz ki rosszul... Bár az azthiszem nem annyira a budgetet célozza..
  • ngcsnet
    #24
    kipróbálhatod, de hidd el, lesz benne 10 map + 10 kocsi, aztán annyi
    esetleg lehet majd sofőrt is választani, de semmi többet nem lehet..
    nemcsak tuning elemek nincsenek, de még matricák se lesznek...
    1etlen remény talán a törés, de az is csak horpadás lehet...
  • SZilaJMaGGoT
    #23
    Jó akkor felejtős.... :D Ki sem próbálom majd..
  • Khamwasss
    #22
    xDDDDDD
  • Khamwasss
    #21
    épp ezzel rontottad tovább -.-
  • ngcsnet
    #20
    én rengeteg budget kategóriás gémt próbáltam már, és el lehet velük hetekig szórakozni, de utána már uncsi, főleg hogy egyikbe se lehet belenyúlni, tehát nuku modok. amúgy + ez ilyen tuning gémnek tűnik, de 100% hogy tuning elemeket vásárolni nem lehet majd,
  • ngcsnet
    #19
    a képek alapján egyértelműen látszik számomra hogy a taxi driver 2006 készítői kreálták, ami viszont 1 kalap....
  • Szabi1991
    #18
    bár szerintem ez nem az lesz :D
  • Szabi1991
    #17
    hát ja :( Kéne már vki igazán jó autósjáték !!
  • SZilaJMaGGoT
    #16
    Én majd videó alapján döntök... Képekről nem lehet eldönteni van e benne normális fizika... A graf nálam annyira nem lényeg.. Csak az alap legyen meg..
  • ngcsnet
    #15
    már olyan rég nem hallani valami jó autósgémről :C
  • RIZLA
    #14
    tessék itt van
  • ngcsnet
    #13
    nem tetszik:C
  • kulabácsi
    #12
    ennek mi a címe? be tudnád nekem linkelni, mert vicces csak nemtom h hol van....
  • mila69en
    #11
    ez jó eza flash anim:DDDDDDDDDDd
  • artschi
    #10
    olcsó kategóriás gamma.
  • Shadow_THH
    #9

    Mushroom, Mushroom, Budget -.-
  • Szabi1991
    #8
    na mind 1 nem rontom tovább a topic-ot :)...
  • Szabi1991
    #7
    lehet , de mi az a Budget ?
  • Harly18
    #6
    Budget kategória, szóval nem hiszem, hogy a grafikán lenne a hangsúly, de attól még lehet egy viszonylag jó játék.........
  • Harly18
    #5
  • Szabi1991
    #4
    nagyon rajzos játéklesz :( a képek alapján
  • Szabi1991
    #3
    :)
  • Szabi1991
    #2
    ez meg mi ?
  • Harly18
    #1
    A német Team6 nevű cég mutatta be legújabb játékát, amely GSR (German Street Racing) névre hallgat. Így magától értetődően ebből kiderül, hogy utcai autóversennyel lesz dolgunk. Azonban nem NFS-vetélytársra kell gondolni, azt is közölték ugyanis, hogy budget kategóriába szánt pakkról van szó. További infó és az első képek itt