183
Kedvenc és legjobb kapusok!
  • smith09 #183
    Ha nem tudnám bolti árnál olcsóbban megvenni tuti h csak training et vennék !
  • zvaragabor
    #182
    Ja amúgy még csak nem is ez a kesztyű, hanem utánzat, az ujja nem fekete, és a csuklónál a gumi szélesebb, mint a szorító pánt, alul és felül is kilóg. :D
  • zvaragabor
    #181
    Adidas Training



    Ez volt a legolcsóbb ujjmerevítős a boltban. Nem olyan komoly szinten űzöm a focit, nem is költök komoly pénzeket a felszerelésre.
  • smith09 #180
    Milyen kesztyűt használsz ?
  • zvaragabor
    #179
    Kispályán védek én is. Zsolti megoldásánál maradtam, kulacs víz kapuban mellettem, és ha a labda a másik térfélen van, egy fél kortynak a fele a torkomra nedvesítésnek, másik fél meg a kesztyűre nedvesítésnek.
  • smith09 #178
    Én már csak kispályán védek, 2 x 20 perc alatt nyál bőven elég. Meccs után pedig langyos szappanos vízzel, kézzel átmosom a tenyerét és annyi.
  • Zsolti9014
    #177
    Nekem a víz maximálisan megfelelt eddig is, annyira kell odafigyelni, hogy ne áztassuk el nagyon, mert akkor ellenkező hatást érünk el. Egy-egy fél kortynyi víz elég a kesztyűkre, aztán összedörzsölöm, és jól tapad. Plusz bicajos kulacsban vagy más flakonban ott is tarthatod magad mellett a kapunál, és ha ti támadtok, akkor vizezhetsz.
  • Monoton
    #176
    Itt a megoldás :)
  • zvaragabor
    #175
    Nyállal az a baj hogy sok kell belőle, és annyit meg nem könnyű termelni folyamatosan. :D
  • pinnacle
    #174
    Köpj bele. Ha nem gagyi műanyag bevonatos akkor simán jó volt nekem.

    HA ennél nagyobb tapadás kell, akkor a kézisek waxát ajánlom:D hátha...

    de én még mindig a nyálra esküszöm:):D
  • zvaragabor
    #173
    Ti használtok valamit a kesztyű nedvesen tartására? Hogy jobban tapadjon meccs közben. Víz nem vált be nekem, de van egy testápoló, amitől egész jól tapad, de sajnos az sem tart sokáig.
  • rammfan
    #172
    jó kis védések voltak már ezen a vb-n, mondjuk a tegnapi meccsen német-ghánán, inkább a védők védtek közvetlenül a kapu előtt
  • Zsolti9014
    #171
    nagyon szívesen, remélem hasznát veszed!
  • zvaragabor
    #170
    Köszönöm!
  • Zsolti9014
    #169
    ITT lehet tájékozódni, márkánként eltérhet, a baloldali menüsoron váltogathatsz a márkák közt.
  • zvaragabor
    #168
    Hali, kapuskesztyű méretezést hogy kell nézni? (...7, 8, 9, 10, 11) Kb mekkora kézre valók? Vagy kb mekkorák a kesztyű méretei? Vennék neten egy újat, csak nem tudom melyik kb mekkora. Köszi.
  • XTHB
    #167


    ez az absorb lehetséges hogy a v1.08 jobb csak egy ezressel drágább
    mind kettő féláűron van xD
  • XTHB
    #166
    v1.08
    ez
  • XTHB
    #165

  • XTHB
    #164
    hello van 2 puma amit ki néztem az egyik egy Puma v-proAbsorb
    a másik Pumav1.08 vélemény hogy valyon melyik a jobb ? xD
  • smith09 #163
    helo

    Én Puma kesztyűt használok 4.0 ultime grip típusút. Vastag puha tenyere, kiváló kesztyű. Színe fehér, arany.
    Bár ez nem ujj merevítős de én nagyon elégedett vagyok vele. { Buffon, Király is ezt használja }.
    Bolti ára kb. 15 E ft. Én kéz alól vettem fél áron, Ausztriából.
    Egyszer vettem Sondico márkájú kesztyűt az ebay ről. Idáig az vált be a legjobban, csak tudomásom szerint azt itthon nem lehet venni.


  • XTHB
    #162
    hello

    most nekem egy lotto g force (16000ft én 14-ért vettem kb.)kesztűm van
    jo csak hiányolom belőle a merevitőt
    a csuklonál van benne de az szinte semmit se ér
    és most szeretnék venni egy ujjat kinéztem magamnak egy uhlsport cerbus bionik super softot (asszem ez a neve ) merevitős ez ügyben szeretnék érdeklödni hogy van e valakinek erről tapasztalata vagy valami másik keszty őtlete ugy max 15000-ig de inkáb 10-13000-ig
    kösz csá x)
  • kutyafulu
    #161
    Vagyis védtem csak nins időm most mivel Egerbe járok és kolis vok...
  • kutyafulu
    #160
    Nem Hangony Ifi SE
  • Zsolti9014
    #159
    Egyébként, ha megkérdezhetem, hol védesz? Ózdi FC?
  • kutyafulu
    #158
    Igen vettem Ózdon egy Adidas merevítős kesztyűt 3500Ft ért és nagyon jól bírja eddig a felkészülési meccseken... :D
  • Zsolti9014
    #157
    sikerült valamit venni?
  • kutyafulu
    #156
    oké köszönöm szépen a tippet majd írom a fejleményeket :D
  • Zsolti9014
    #155
    Most nézem hogy ő is ózdi :D

    Menj be az Adidasba, szőke csaj az eladó. :D

    Ott vettem 4990-ért egy sima merevítő nélkülit, elég jól bírta, tapadása is jó volt.

    Decathlonról nem tudok a környéken, max. Miskolcon ha van.
  • Rudee
    #154
    És lehet, hogy a gyerek méret már nem is lesz jó, azok igen kicsik.
    Ha van Ózd környékén decathlon, akkor ott nézz körül reusch kesztyűk terén. Olcsóbb, mint a nike vagy adidas és igen strapabíró. Online is lehet rendelni, de ott csak a komolyabbak vannak 10e környékén és fölött.
  • Zsolti9014
    #153
    jaja, csak arra vigyázz hogy különböző márkáknak más lehet a számozása.

    léteznek amúgy mérettáblázatok is a neten, de nem elég pontosak. nekem pl. adidasból egy számmal nagyobb kellett, mint amit abban néztem.
  • Rudee
    #152
    Fel kell próbálnod egy boltba vmi másikat aztán kész.
  • kutyafulu
    #151
    Sziasztok Intereten szeretnék kapus kesztyűt vásárolni csak a méretet nem tudom, nem tudjátok hogy ezt hogyan lehet kiszámítani?
    http://www.pluszsport.hu/kereses/kapus%20keszty%C5%B1 ezen az oldalon az 1. kesztyűt néztem ki magamnak

    Előre is köszi!!
  • Zsolti9014
    #150
    Na, a teremtorna első napja megvolt. Felemás érzésekkel. 1 győzelem mellett 3 vereség, de a két legerősebb csapat ellen is sikerült egy ideig vezetnünk.
    A védés nem ment túl rosszul, jöttek a nagy védések, bravúrok is, de voltak lepkék is.
    Sajnos a felívelések megtréfáltak többször is. Ha belecsúsztatnak, azért gól, ha nem akkor azért.

    Holnap folyt. köv. ugyanezekkel az ellenfelekkel mégegyszer. Sok esély nincs a dobogóra, de ez van. Két hete még védőnek készültem, kényszerből kapuba kerültem megint. Fél év kihagyás után ennyire telik.
  • kretyás
    #149
    ;)
  • Zsolti9014
    #148
    Na, az egyik műtét kipipálva, köszönöm kiváló orvosomnak!
    Néha azért még fájdogál.

    Kb. fél év után álltam ismét kapuba kedden, suliban, és nem ment rosszul. Két ünnep közt egy teremtornán visszatérek tétmeccsen is.
  • Zsolti9014
    #147
    Holnap megyek vissza az orvoshoz a sérvvel, remélem már megműtenek vagy valami (már 2 is van).
    Ha túl vagyok ezen, és időm engedi, akkor nekiugrok a honlapnak (kapusok.atw.hu) és átdolgozom, valamint be is fejezem. Más lesz a szisztéma, mint eddig, és szerintem jobb lesz. A kapusok feladata, a poszt jellemzői, stb. Remélem sorra tudom keríteni, mert jön az érettségi is. :(
  • Zsolti9014
    #146
    Nem ír ide senki?

    Akkor majd én: szerintem az EB legnagyobb védése (Olaszország-Románia; Buffon)



  • XTHB
    #145
    ezért írtam hogy legyen már valami
  • Zsolti9014
    #144
    ezaz, kemény fél év után új hozzászólás!