12
  • szombi
    #12
    Ha már egy bankrablást veszel fel, akkor nem mindegy, hogy a pocsék fúkuszú mobiloddal
    vagy pedig a kisméretű fényképeződdel veszed fel...
    Tény, hogy ha mobilba van integrálva minden akkor sokkal hordozhatóbb az egész,
    de én inkább a minőségre törekszem, épp ezért megválogatom a magammal vitt cuccokat.
    Egy sátortáborba például biztosan nem elég a mobil beépített lámpája, hanem egy erősebb ,,igazi'' lámpa kell.
    És a családi vagy a nyaralási képeket is inkább a célnak megfelelő eszközre bízom.
  • raingun
    #11
    Hát tök jó hogy csak úgy kukába dobják majd az akksikat...
    Elmebetegek [wilting]
  • BandiG
    #10
    Bezzeg az eldobható rendőrt és adóellenőrt nem fejlesztik :D
  • psishock
    #9
    amúgy ez a fejlesztés szeritem is teljesen hülyeség. reméljük el lehet valami értelmesebbre is használni ezt az "eldobható" technikát.
  • psishock
    #8
    "Mert fényképezni fényképezővel kell, nagyfelbontású képet vagy terjedelmes
    szöveget INGYENES e-mailen kell küldeni, netezni pedig PC-n vagy laptopon kell és kész!"
    Gondolom te is azok közé az erős és jól felszerelt emberek közé tartozol akik mindenhova viszik magukkal a hátizsákukat meg a pótkocsijukat megtömve ezekkel a cuccokkal hogy mindég rendelkezésükre álljonak.
    Na igen, a mobilt viszont MINDENHOVA magaddal viszed. Nincs mindíg kamera/fényképező, net, mp3 lejáccó, lámpa...stb stb nálad, és álltalába a legváratlanabb helyzetekbe tundak kelleni.
  • szombi
    #7
    Hát persze, hogy a legnagyobb szemétgyártó ázsiaiak találták ki...

    Ahogy mondod, hülyék az emberek, mert nem képesek egy kib*szott SIM kártyát kicserélni,
    inkább megveszi ezt a hígított tehénsz*rt.

    Nekem is 5 éve van meg a telóm, és tökéletesen elégedett vagyok vele.
    Mert fényképezni fényképezővel kell, nagyfelbontású képet vagy terjedelmes
    szöveget INGYENES e-mailen kell küldeni, netezni pedig PC-n vagy laptopon kell és kész!
  • RaszPuty1N
    #6
    Minek az eldobható fényképezőgép? Hülyék az emberek és megveszik...ennyi.
  • BandiG
    #5
    Erre a problémára nem a sim kártya a megoldás??? Minek külön készülék ha elég kártyát cserélni?
  • noss
    #4
    akksi? kurbli! ;P
  • noss
    #3
    kíváncsi lennék az ecopoly-s balfaszok látnának-e benne fantáziát ;)
  • turul16
    #2
    Marhaság. Hol az aksi?..
  • scooterbr
    #1
    Nem mintha a 100ezer forintos telefon nem erre a sorsa jutna fél év alatt. Azt is csak ugyanígy csinálják. Bezzeg még a régi 6éves telóm még mindig bírja.