206
Next-Gen First Person Shooter
  • JonasSandor
    #206
    A játék alapból magyar.
  • grebber
    #205
    A magyarítás nincs meg véletlen valakinek?
  • JonasSandor
    #204
    Sikerült kiakasztani végre elég nehéz volt de meglett.
  • JonasSandor
    #203
    Végre nagy nehezen 1 óra szenvedéssel sikerült kinyírnom.
  • JonasSandor
    #202
    Egy kapcsolót kellett lenyomni, de nem jutottam túl sokáig, zelmant kell kinyírni egy robot pókot, azt csak a robottal lehet?
  • JonasSandor
    #201
    Elkezdtem folytatni a játékot, és most ott vagyok mikor elektromos zombikat kerülgetve kell kikapcsolnom az áramot azt hogy kell?
  • TheGrinder
    #200
    NecroVision érdekességek. xD
  • Tinman #199
    Greenmangaming-en ingyen vihető a FULL Lost Company!
  • steweee
    #198
    ennek van vmi köze a painkiller sorozathoz ?
  • Dj Tommy
    #197
    Én most vittem végig a lost company-t, egy dolog volt csak érdekes, hogy nálam az lc-nak úgya nolyan grafikai beállítások mellett, valamivel rosszabb volt a grafikája, mint a sima necronak
  • AudiQuattro
    #196
    4/10 enyíh ehez nincsmit hozzáfűzni,idegesitő néhol..
  • Dj Tommy
    #195
    Végig toltam a gamet, össz játékidő: 6:26:39 Man Of Courage fokozaton.
    El lehetett vele játszani, de még egyszer nem viszem végig
  • wesker24
    #194
    Hát nekem full max beállitáson volt minden ! És ugy már egész jól nézett ki !
  • Rayden02
    #193
    Na én is meglestem!Hát sajnos ugyanúgy aggat,mint a másik,talán egy-két FPS-el jobb lett!Minimumon viszont elég jól fut,csak iszonyat ronda grafika!
  • wesker24
    #192
    Viszont ahogy az alapjátékban ugy a legujabb részben sem tetszett a Challenge mod ! Olyan feladatok vannak ebben a részben is hogy az már irreális ! Vannak benne olyan challenge-k ahol már igen csak über pro játékosnak kell lenni hogy sikerüljön megcsinálnia !

    Mert idöre megy rengeteg monster jön és egy tök béna és hatsátalan fegyverrel kell ölni ! Persze ott van a Cheat de eddig még nem tudok hozzá kodokat !
  • wesker24
    #191
    Ebben a részben is vannak kisebb MIni Bossok amiket meg kell ölni majdnem minden egyes fejezet végén ! És vannak benne vegyesen ellenfelek nagyjából az elején még náci zombik de késöbb bedurvul már ahelyzet és megjelennek a pokolbéli lények is ! Na azok már jóval szivosabbak ! Pl: az bazi gyors csápos monster aki ugy fut mint az atom na megott vannak a szupergyors csuhás monsterek is törrel a nagyobb bossok közül benne van az bazi nagy Troll is na meg van benne egy pár méretes Vérfarkas is na meg a szárnyas monsterek !

    A kedvenc részem az volt benne amikor a repülövel lehet menni van olyan teljes fejezet is amikor repülövel kell menni és a levegöböl kell irtani a monstereket szárazföldön és levegöben !

    Másik kedvenc rész amikor repülövel kell megvédeni a vonatot a szárnyas monsterektől !

    Ujabb kedvenc rész amikor Tankkal kell behatolni a bázisra és ugy irtani a jó népet ! A végefelé kapunk egy erösebb és jobb tankot az is nagyon jó volt !

    Normalon vittem végig a játékot de volt benne olyan rész hogy ami elég nehéz volt !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A mostani uj részben lévő Final Bossról meg csak annyit hogy az alapjáték Final Bossa vagyis az ördög elbujhat mellette mert ha összehasonlitanánk a 2-öt akkor az ördög kb egy törpe lenne hozzá képest ! xD Amikor megláttam a final Bosst mondom WTF ?? A 21-es monitoromon is alig fért ki a főboss ! xD
  • wesker24
    #190
    Én már rég végivittem a játékot még jóval azelött hogy kijött volna a normális angol release !

    Persze az orosz verziót vittem végig full angolositással !

    És tényleg optimalizáltabb lett ! Jah és nem kell hozzá az alapjáték !

    Viszont a story az alapjáték elözményeit dolgozzza fel !

    Viszont az ujabb kiegészitő jóval rövidebb mint za alap játék volt

    9 fejezetes + 1 Fejezet a Főboss azaz 10 Fejezetes !

    Viszont ez jobban tetszett mint az alap játék mert a shadowhand-et csak au utolsó elötti fejezetben vagyis a 9 fejezetben kapjuk meg !

    Az alapjátékban már a6 fejezetben megkaptuk a shadowhandet és onnatól kezdve a vége már átment brutál hentelésbe !

    Itt viszont a játék 85 %-a alatt rendes normális VH-s fegyókkal megyünk egészen au utolsó elötti fejezetig ! Nem is olyan túl hosszuak a pályák hogy monotonitásba fulladjon ! Mert az alapjátékban volt olyan pálya ami kb másfél órámba telett !

    Az utolsó fejzetben ahola final Boss is van na ott aztán kegyetlenül durva hentelés van szükség is van a shadowhandre hogy legyözzük a Final Bosst mert ott a normál fegyók már semmit sem érnek ! Ott már csak a vámpir fegyóknak vesszük hasznát ! Ott is a kedvencem a Vampire Rocket Launcher volt !

  • Rayden02
    #189
    Értem,köszi a választ!Am ez most optimizáltabb,jobb lett az első rész óta,?Mert az egy híg fos volt!Remélem ennél nem lesz ugyan ez!Majd írja meg valaki hogy milyen lett!
  • wesker24
    #188
    Ez különálló rész nem kell hozzá az alap játék !

    Jah és az új kieg a Necrovision elözménye !

    Tehát még az alapjáték elött játszodik !
  • Dj Tommy
    #187
    Én úgy tudom, hogy nem.

    Én most kezdtem el játszani a Necrovision-nel, eddig nincs gondom vele
  • Rayden02
    #186
    Gondolom ehez kell az alapjáték is,nem de bár?
  • Indigo
    #185
    Szerintem a borzalmas alapjáték után ez már senkit nem érdekel :)
  • wesker24
    #184
    Na hogy hogy senki nem játszik a játékkal !

    Már rég kijött crack is van igaz eddig csak orosz verzió va de van hozzá full angolositás !
  • wesker24
    #183
    Valaki leirná mit is jelent ez pontosan ??

    Ñîäåðæàíèå

    1. Ââåäåíèå
    2. Óñòàíîâêà
    3. Ñèñòåìíűå òðåáîâàíèÿ
    4. Òåőíè÷åñêàÿ ïîääåðæêà
  • wesker24
    #182
    Amugy már kijött a Necrovision ujabb része kiegészitöje !

    Necrovision Lost Company néven !

    Viszont a játékon Starforce védelem és serial numbert kér !

    És ráadásul még orosz is ! Crack még nincs !
  • imipapa1
    #181
    Barátom! Jól megaszontad! Ámbár ha nem tévedek, ízlések és pofonok ugyebár... semmi baj a gaméval, jó kis okosságok kellenek hozzá, nem egyszerű. Grafikáját sem érheti szó, bár a ModernWarfare 2 -höz nem hasonlítható...
  • johny85
    #180
    chapter 5 valami metro álomáson vagyok de nem tudom merre kéne menni valaki lökhetne 1 kis infot.thx
  • johny85
    #179
    hello ott ki kell lőni a hardókat majd felmászni a létrán
  • tyrael9393
    #178
    Mikor lesz már kezem? hanydik pálya? mit tudok vele csinálni? zombit irányítani?Varázsolni?
  • Bandi99
    #177
    hello mindenkinek tudnátok segiteni mert elakadtam a 4.chapternél amikor lekell menni a csatornába és minden boritva van mérges gázzal. Azelőző helységben felvettem a maszkot de az nem használható.Ezért kérem a segitségeteket.
  • Calver
    #176
    jótanács: tartsátok távol magatokat ettől a nagy rakás igénytelen, optimizálatlan, minden szinten elkúrt fostól.
  • Frank99
    #175
    megvan, nem kell segítség...
  • Frank99
    #174
    nem tud valaki segíteni???
  • Frank99
    #173
    chapter 6...

    amikor a "lépegetővel" elérek a "metró" egy részére (piros lézeres védelem) mit kell csinálni? 2 gomb jobbról-balról, de az nem csinál semmit....

    a játékot megvettem, ezek szerint láma vok....

    köszi a segítséget!
  • Frank99
    #172
    ezen faxolok én is...
  • dupcsik
    #171
    szasztok skacok! a kerekes fityfenét hogy a lószarba kell kinyirni?
  • Shield
    #170
    Másokkal ellentétben nekem eléggé bejön a játék, remélem jó lesz a folytatás vagy a kiegészítés.
  • Bence94
    #169
    és igen elírtam...
  • Bence94
    #168
    1c games company kölnben megrendezett gamesconra vitt játékainál ezt fedeztem fel:NecroVisioN: Lost Company ? Nincs bejelentve még.Lehet folytatás vagy kiegészítő vagy folytatás én a kiegészítésre tippelnék.
  • Shield
    #167
    Ez tényleg érthetetlen, nem tudom mi okozhatja nálad a gondot. Nekem megy rendesen és nem is kell sokat várnom a betöltésnél.
    Engem a rejtett dolgok keresése akaszt ki. Végre kirobbantottam a kijáratot, nagy hévvel gyilkolom az ellent most a vasajtó kinyitása állított meg. Nem találom mi a fene nyitja az ajtót, mát 50x végig jártam a helyiségeket. Nem szeretem az ilyen keresgélős játék menetet.
    Pihentetőül nyomatom megint a Crysis-t.