240
2vh-s harckocsi szimulátor
  • Elod007
    #240
    Sziasztok ! Nekem egy olyan gondom lenne a játékkal hogy amikor betöltöm a missiont és a lánctalp betölt utána kidob az egész játékból ennek a megoldására már próbáltam a DLL-Fixer-t és az msvcr71-es fájl bemásolását a játék főkönyvtárába egyik sem vitt eredményhez ! Esetleg valami ötlet a probléma megoldására ?
  • samsung123
    #239
    eteleg ha dll, hiba lenne, próbáld ki
  • Kalash17
    #238
    Szioasztok!Egy olyan problémám lenne a játékkal, hogy amikor betölti a pályát kidob, és az exe fájllal van valami baja...Próbáltam már újratelepíteni a vírusirtó kikapcsolásával, ahogy azt itt valaki ajánlotta de úgy sem jó.Valaki tipp?
  • Adjunktus
    #237
    Üdv!

    Akit érdekel az ilyen típusú játék,annak ajánlanám a World of Tanks-ot.
    Feltéve,ha van köztetek olyan aki még nem ismeri.:)
  • Ash005
    #236
    Rákatt a Multiplayer funkcióra. És most, nekem a Vírusirtó kidob egy olyat, hogy BattleTanks.exe vagy mi szeretne az internethez. Ezt engedélyezni kell. Aztán nem mi akarunk szervert csinálni, hanem csatlakozni akarunk egyhez, ezért a Join funkcióra katt lent középen. Majd egy Refresh vagy mi, és ott lesznek a szerverek. (Illetve ott kell, hogy legyenek, de nekem nem talál egyet sem.)

    Üdv: Ash
  • Meteora4
    #235
    arra én is kíváncsi lennék
  • Zsolt7411
    #234
    Sziasztok

    valaki multizott már ezzel a t-34vs tiger játékkal?
    És ha igen hogy kell?
  • Ash005
    #233
    Eredeti a game, vagy crackelt?
    Futott-e másik op. rendszer alatt?

    Aki multizna szóljon.......

    Üdv.: Ash
  • kohl
    #232
    Win 7 alatt nem indul a t 34 vs tiger, miért? exe hibát ír ki, mirebetöltené a missiont addigra kilép
    segítség please
  • bgabor
    #231
    Van topikja neki.
  • Willenbrock
    #230
    Kösz ennek utánanézek
  • bgabor
    #229
    Igen, a Steel Fury.
  • Willenbrock
    #228
    Ezen a t-34 vs Tigeren kívül létezik még valami jó világháborús harckocsiszimulátor?
  • Willenbrock
    #227
    Ez bizony hatalmas játék ebben a kategóriában,még mindíg szépek a fülkebelsők benne és igazi szimulátor kiváló fílinggel.Ez a Tiger vs. T-34 ahogy olvasom elmered messze tőle sok szempontból,kár hogy a Panzer Elite-et Action-t árkád irányba vitték tovább-ez nagy csalódás volt.
  • Meteora4
    #226
    JA ÉS AMIKET LE LEHET HOZZÁ TÖLTENI A DLL FÁJLOKAT AZOKAT TEGYÉTEK BELE!
  • Meteora4
    #225
    AKINEK EXE HIBÁT ÍR KI AZ PRÓBÁLJA MEG ÚGY HOGY KIKAPCSOLJA A VÍRUS ÍRTÓT A TELEPÍTÉS ALATT. Nekem bejött :D
  • LBALÁZS28
    #224
    Hi!
    Egy cd-keyt tudna valaki adni nekem?
    Nagy szükségem lenne rá.
    [email protected]
    Köszönöm Balázs
  • Kristooof
    #223
    Hali!
    Tegnap kezdtem el vele játszani és láttam hogy van multi-ja,de szerót nem találtam,vagy esetleg van hozzá valami progi v patch?
    És lehet úgy vinni mint a COD 5-öt,hogy többen visszük a küldit?V csak a tankba lehet egyszere több személy?:S

  • bakvarnyu
    #222
    Nem ilyen szimulator, de jo kis tankcsatak mennek :Red orchestra.
  • Shoulderblade
    #221
    hellosztok

    Tudnátok ajánlani hasonló témájú és játékélményű game-tot? A 12 pálya megszenvedős ugyan de édes kevés, bár a multiplayer módban az ember vadászhat kedvére..
    Ja, és a tigris motorja soha sem melegszik túl, de a t 34-esé akkor miért?
  • mezesmacko22
    #220
    Koszi, kozben rajottem nem art egy kis csapat munka
  • bgabor
    #219
    Ez azért van mert oroszok a fejlesztők...
  • mezesmacko22
    #218
    Koszi a valaszt!
    Valaki esetleg nem tud ebben a jatekban segiteni hogyan lehetne vegig csinalni,mert en meg nem lattam olyat hogy egy tiger vagy 20 lovesetol sem robban fel egy t34 viszont annak 2 lovesetol a tiger megsemmisul.
  • highlander15
    #217
    A Steel fury-ban javítja meg a talpat a személyzet!
  • mezesmacko22
    #216
    Tudna nekem valaki segiteni hogyan lehet megjavitani a tank lanctalpat T34vsTiger jatekban-valahol olvastam hogy a T gomb megnyomasaval kiszal ket kezelo es megszereli de nekem nem jon ossze, pedig mar probaltam ugy is hogy leallitom,neztem a settingsben is de semmi nem utal ra.
    Elore is koszi a segitseget.
  • samsung123
    #215
    ird be googleibe a hiányzó dll-t majd hiáyozni fog egy másik dll-is azt si tősd le és menni fog.(másold be a főkönyvtárba, ha nem ez a megolás sorry)
  • sombre
    #214
    sziasztok!
    miért van az hogy ha el akarom indítani a játékot akkor kiírja hogy:
    Az alkalmazást nem sikerült elindítani mert MSVCI70.dlll nem található.
  • zoltang
    #213
    Mikor jön már olyan kaliberű progi, mint a Panzer Commander (1998) vagy a(z) (eredeti, 1999) Panzer Elite?

  • samsung123
    #212
    KÁR, mert nem volt rosz gama, azt remélet lesz hozzá plusz küldik meg bugjavítás. na mindegy egyszer végigjátszani élvezetes
  • zoltang
    #211
    Kár érte. Nekem ez a progi jobban tetszett, mint a Steel Fury. Mondjuk a Tigris ágyúja egy vicc, de mégis jobban tetszett.
  • Axon
    #210
    Fasza....
  • bgabor
    #209
    Eddig se volt egy se, se ehhez, se a Steel Furyhoz. Orosz fejlesztők...
  • zoltang
    #208
    Nem lesz "több" javítás. :(

    Kiadó csőd.

    http://www.lighthouse-interactive.com/
  • obersepp
    #207
    nem hiszem hogy a pcgame üzletek polcai a t-34vstiger-rel lesznek teletömve valaha is. a kis érdeklődésre számot tartó -fanatikusoknak szánt- játékok mindíg is a periférián voltak. az ember örül ha a netről le tudja tölteni némi aprópénzért. neked is ezt ajánlom.

    a steel furyt végigjátszása után belekezdtem a 34vstiger-be. az előbbi sem rossz, de a 34vstiger néhány pája után (mindkét oldalt próbálva) viszi a pálmát. Azt hiszem mindkettőt ugyanaz a fejlesztő készítette.
    34vstiger Talán szebb, de a legfőbb szempont sokkal nagyobb játékélményt nyújt a hangulatosabb, valósághűbb környezetével és küldetéseivel. Bár mintha a Tiger 8,8 cm-es lövege mintha kissé gyengécske lenne, ugyanez elmondható a T-34/85 85 mm-es lövegéről a Panzer IV-el szemben.
  • bakvarnyu
    #206
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1163515948
  • KCSDUCK
    #205
    sziasztok
    tudtok segíteni abba, hogy tört t34vstigris jatek 5 perc után kékhalálal rendszer hibával kilép. Nem értem miért pedig atomerőművem van, illetve steel fury nevű jatekot hol lehet megvenni 576 nincs, cdgalaxisba sincs.
  • marko37
    #204
    asszem nem minden pálya végén automatán ment
  • lackoka25
    #203
    köszi a segitséget sikerült!És nem tudjátok el lehet e menteni játék közben?
  • marko37
    #202
    és a fölfelé mutato nyillal emeld meg a motor fordulatszámát
  • highlander15
    #201
    Ja és rakd vissza a váltót üresbe(N)