37
  • Devvo
    #37
    nekem:)
  • Devvo
    #36
    egyet értek az előző hszel
    mondjuk engem ps3 címek nem nagyon vonzóak számomra
    kivétel az új mgs
  • Skyline
    #35
    Nemtom mitkell vitázni azon hogy ps3 vagy wii ízlések és pofonok...Azt viszont nem jelenteném ki hogy csak wii-n vannak ötletes játékok már csak a ps2-es MGS 3-ból kiindulva,és még lehetne sorolni...
    Ha már ötlettelenségnél tartunk akkor az x360-at kéne odasorolni...
    Amúgy aranyos a wii meg midnen de nekem pont a nagy húzónevek hiánya miatt (úgymint Metal Gear,Gran turismo,stb) inkább ps3...De mint mondtam ízlések és pofonok...Engem egyedül talán a Metroid hozna lázba Wii-n mert azt még gameboyos korszakom óta szeretem:)
  • Akey
    #34
    Egy büntetőponttal?:D
  • Morden23
    #33
    perverztata: láttam a korát, ezért akartam neki tanácsot adni.
    Ha idősebb lenne, akkor sterilizáltatni akartam volna.
  • perverztata
    #32
    Sejtettem, hogy érdemes lesz még ma is benézni, hogy "tanult" kolegánk szavait magunkba ihassuk. Szerintem azért 9214 a neve, mert az utal a születési dátumára, tehát egy 14 éves tacskó kelti itt a zavart. De hát ez sejthető is volt, mert mire az embernek benő a feje lágya, akkor rájön hogy az ilyen hozzászólásokkal semmi mást nem ér el, csak hogy kinevetik. Nehéz komolyan venni azt akinek nincsenek érvei, csak fikázni tud, ráadásul mint miderült, még a ps3-ról sincsen semmi fogalma, hogy az mit tud (pedig nagyon jó dolog ám amit a Wii-től most lekoppintottak. Az a kérdés mennyire fogják kihasználni, mert a Nintendo erre épít. A Ps2-ben is analóggá tettek minden tűz gombot, ha jól emlékszem 255 fokozatot érzékelt a gomb. És mire volt jó? Autóversenyt lehetett analóg gombbal játszani? Akkor már inkább az xbox, annak a ravasza sokkal jobb megoldás). Mivel drága, ezért jó. Ez pontosan az amerikai gondolkodásmód. Ott csak az számit kinek mennyi a lé a zsebében. Sajnállak, Dave kollegám, de sajnos a mai tinik nagyon rossz hatásoknak vannak kitéve. Nem is Dave itt a problémás, ő csak olyan lett amilyenné a környezete tette. Na, nem OFFolok többet.
  • Sheltem
    #31
    Hogy te milyen hülye vagy. Szakadt volna any*dba a fejed.
  • lazly
    #30
    Kemény legény ez a Dave... :) Micsoda szokincs, micsoda valasztekos nyelv. :) Vicces legeny vagy te. :D Nezzuk csak, mire tudnad kolteni az allitolagos 150ezredet. Eloszor is vegyel egy altalanos iskolai bizonyitvanyt. Nem tudom ennek hogy van az ara, szamoljunk 50el, bar szerintem boven olcsobb. Aztan amirol irsz, az se egy PS, az biztos, szoval a maradek penzt a gepre koltve igen utos vasat kapsz, talan erdemesebb lenne ezen a fronton gondolkozni. De ha te hulye vagy, es nem gondolkozol, hagyd a bizonyitvanyt, add a el a gepet, es vegyel egy PSt meg egy olyan sapkat mint Szalacsi bacsikanknak van ugye, aki a vizbu veszi ki a zoxigent. :D Hiiii, bocsi, mar megint sokat irtam. Egy szo mint szaz, a tanacs resziru az ojjektum megkapta a zengedejt!
  • Lordboxi
    #29
    hát nemtudom. Én nem vagyok oda a consolokért. Abból a pénzből inkább turbózom a gépem, ami nem csak ey dologra jó. Játszani pedig azon is ugyanúgy tudok, sőt. Amíg nincs ps-en Warcraft III nem is tárgyalok.
  • CzG
    #28
    Szerintem ennek a legénynek az 576-on a helye Ott tuti vevők lennének erre a ps3 nyalásra.
  • adam first
    #27
    Súlyos eset vagy fiam.De mondok én neked valamit menj el Pszihciháterhez és hidd el jobb lesz,ja és ráadásul ingyen van az állam fizeti.
  • Morden23
    #26
    Kit érdekel? Ennyire nincsen más dolgod, minthogy ez legyen a legnagyobb problémád?
    Nehogy azt hidd már, hogy csak olyan van a világon, hogy gagyi meg Rolex. Attól, hogy valakinek nem lóg a tízkilós fuksz a nyakában, attól még nem csóró. Ahogyan attól sem, ha Wii-t vesz PS3 helyett.
    És amikor írsz, ne dühből tedd azt, mert az amúgy is csapnivaló helyesírásodhoz meg fogalmazásmódodhoz már így is kriptográfus kell.

    Ha nem tudod, mi az az "esztétikusság" (extrém egy szó), akkor tényleg hagyd a konzolokat. Gyűjts még fél évig, és fizess be egy keményebb magyartanfolyamra, és végy egy értelmező kéziszótárt.
  • Sanyix
    #25
    Mer a ps3-ba olyan sok fantázia van mi? :DDDD
    Súlyos eset...
  • Sanyix
    #24
    Én ps3-mat választanám :) eladnám jól, azt lenne egy kis + pénzem LOL
  • Zenty
    #23
    egyikel sem (elírtam )

    Nah ,de megyek nem érek rá..
    További jó flamelést! :)
  • Zenty
    #22
    Még egyik sincs kész és nem is játszottam fel szal egyiket sem!
    Nah jóh de igy láthatlanba a wii-t :)
  • Dave9214
    #21
    Elédrakok egy PS3 at és egy Wii-t egyik teljesen ingyen tied lehet, melyiket válsztanád:?
  • Zenty
    #20
    Hát pedig szükséged lenne segélyre ,ahogy nézem :D
    ÉS még mindig nem érted! Csak jobban égeted magad,de mondjuk ez a magányügyed ha szeretsz bohoc lenni tessék :D
    De még egy kis segitség:
    Sony kotrollerje nem ugyanaz mint wii-jé! Nem fogom itt orákig magyarázni miért nem az,de még ha magyaráznám akkor se értenéd meg :D
    Szal más játékélményt nyujt a wii a többihez képest és wii-é irányitoja nagyban hasonlit a pc kombohoz ami pc-seknek kedvez mint nékem :D
    Szal ps3 csak egyben jobb grafba ,de másba nem! Szal igy nincs olyan hogy jobb más ezt tudja nyujtani a másik meg azt!
    Szal utoljára nem az ár lényeg meg graf csak...
  • Dave9214
    #19
    mész anyádba a segéj topical, igaz nem az ár határozza meg, de ha vmi 50 e a másik meg 150 e , azért tod hogy a drágább vmivel jobb, és ha konzolörült vagy akkor inkább még gyűjtezs rá egy félévet és megis van, ez uj nekem hogy a sony beépitete a joy-ba ezta nintendos térbeli szarságot, de csak növeli a esztétikusságot bármi is az:D
  • Zenty
    #18
    :DDDD
    Szegény még mindig nem érti az egészet..
    Segitségül annyit ,hogy nem az ár a fő vonzerő ebben a konzolban :)

    Egyébként sg-re kéne ilyen pshio segély topic is :D
  • Tomo15
    #17
    NC
  • RoLii
    #16
    lol
  • Dave9214
    #15
    menjetek anyátokba fantáziatlan csoro kis faszok, nem tehetek rola hogy nektek nem telik ps3-ra és elmdontmaa véleményem és ezé lebasztatok, ennyi
    kalap szarokvagytok
  • Morden23
    #14
    Szerintem sokkal jobban jársz, ha a sok játék helyett veszel pár különórát magyar nyelvből, különös tekintettel a mondatszerkesztésre és a helyesírásra. :)
  • csomi
    #13
    Vagy, hogy erthetobb legyen es gyengebbek kedveert, TE nagy hulye vagy ocsem! Ekkora dilettans dumat ritkan sikerul mondania embernek, azert itt van egy par. Komolyan mondom teged is dijjazni kene valamivel.
  • perverztata
    #12
    Nem akarok nagyon belemenni ilyen stílusú vitába, de amit te mondassz az kb olyan mintha egy Merci vagy egy BMW tulaj jól lefikázna mindenkit, aki komolyan gondolkodik olcsóbb autó vételén. Elég sok ember nem engedheti meg magának, hogy az írtó drága cuccokat megvegye, ezért még nem kell lefikázni sem őket, sem az olcsóbb cuccot. Ráadásul ebben a konzolban tényleg sokkal több fantázia van mint a PS3-ban és az Xbox 360-ban együttvéve. A "nagy" gépeknél semmi mást nem tettek, mint rengeteg pénzt beleölve feltuningolták az előző változatot. Semmi új nincsen bennük, ami eddig ne lett volna. Érdekes, hogy amint elmondták, hogy a Wíí kontrollere érzékelni fogja a térbeli mozgást, egyből kiderült, hogy a Sony is belerakja a kontrollerbe ezt a technológiát, ráadásul a 3. generációs kontroller mégiscsak ugyanúgy fog kinézni mint az 1. és 2.. Mekkora fantázia, micsoda innováció. A Nintendo pont azokra számít, akik többet akarnak a csilivili grafikánál. De hát kinek a pap, kinek a paplan...
  • Zenty
    #11
    Amit nem értesz ,és gözöd sincs hozzá minek fikázod? :D
  • Zenty
    #10
    Az új metroid fps game grafban már nemkicsit alakul, nah meg a hangulata... :D
    http://www.youtube.com/watch?v=x_aOh_u6sw8
  • edios
    #9
    Loál. Látom sikerült megérteni a show legjobbja díj jelentését
    Mondjuk én se vennék Wii-t, de nem azért, mert a grafikája a khm.. "régmúlt időket idézi", hanem mert nincs olyan játék ami érdekel rajta
  • Lordius
    #8
    Én viszont egyetértek.... Szeszmesterrel
  • WiZZaRD
    #7
    nagyon nem ertek egyet...a Wii zsenialis otlet, en tuti beszerzek egyet a 360 melle...
  • Szeszmester
    #6
    A felső képen a csajt blokkolnám.
  • adam first
    #5
    Látom fingod nincs a konzolokról!A Ninteno Ds is azért lett sikeres mert egy új fajta játékélményt állított fel,nem azért mert retro hanem azért mert bemutatta a játékközönségnek hogy hol kezdődik a játékélmény(magyarul minden korosztáylt megcélzott a játékaival és ezt innovativ ötletekkel dobta fel).Valamint azért lett sikeresebb mert olcsobb volt.De ez nem lényeg a nintendo ötletessége és innovativitása tette sikeressé a Ds-t és remélem hogy a Wii-nél is így lesz.A nintendo legalább konzol tud maradni,a konzolnak mindig is az volt a lényege hogy játszál önfelledten ne kelljen várnod órákat egy töltögetésnél hanem ülj le vagy éppen mozdulj ki a gép elől és játsz.Nem úgy mint a ps3-nál hogy linuxot rakunk a ps-be meg hasonlók. A végén a ps-t joggal nevezhetjük personal computernek és valljuk be ez elég gáz a sonytól sokan azért vesznek konzolt mert csak játszani akarnak nem pedig azért hogy ezer más féle dolgot csináljanak arra ott van a pc.Amúgy nem kell HDTV ahhoz hogy valóban lásd a ps3/x-box360 igazi erejét de ha viszont te minden részletre kiváncsi vagy és van felesleges más fél millkád akkor hajrá vegyél HDTV-t.
  • Dave9214
    #4
    miért legalább nem...?
    hmm?
    a Wii, csoroknak vagy olyan embereknek való aki modnjuk unatkozik az irodájába és van 5 perce ilyenre!
    aki viszont konzolos, nem hiszem hoyg egy ilyennel pazarolná idejét, max diszeka a polcon. nem ismerem nagyon milyen leeht a grafja, de sokat enm josolok, ps 2 volt 2 év nyarán 79 e, ezmeg 2006 ba, 50 alatt?
    kalap szar, én PS3-a választom inkább, mert beletudom élni magam a játékba, igaz van némi visszaütöje, hogy direkt ugy fejelszti ki a sony az uj ps3-at hogy ami ebben az évben jelenik 2 uj Sony tv- abbol ugy az egyik ujjon menjen szépen, monduk a HDTV Bravia minimum kell hogy élvezhetődeni lehessen a játékon, sima tv ken alig ha lehet vmit is látni rendesen
  • Ecology #3
    Ott a pont!
  • bugger
    #2
    Azért pontosíthatnának, nem 'az EA" hanem a Spore kapta a díjat. Ez olyan, mintha azt mondanák, hogy a nyomda kapta az irodalmi nóbelt. :)
  • edios
    #1
    Ez egy pozitív dolog, hogy legalább nem az xboxot meg a ps3at választották a legjobbnak, amik pár + pixelen kívül nemigen mutatnak fel újat!