2613
  • Dietrich
    #2289
    V8 Supercars veteran Craig Lowndes to undergo surgery after motorbike crash
  • Dietrich
    #2288
    Mintha megérezték volna...

    Ford global motorsport chief rules out company return to V8 Supercars in 2017
  • Dietrich
    #2287
    jövőre én úgy számolok, hogy volvó sem lesz...
    Ford még mindig kérdéses, hogy marad ha igen mivel és a Holden is bejelentette 2017-től nem lesz Commodore..
    jövőre új motor formula, de semmit sem mondanak erről sem..nem jó ez így.
    Penske legalább indít még 1 autót, hogy mondjak valami jót is. :)
  • Ulvar
    #2286
    nyilván nem SCként gondoltam :)
  • RatBaG #2285
    nem arról van szó, hogy most mennyire volt váratlan/indokolt, csak szimplán kár, hogy az a kevés változatosság is egyre inkább eltűnik a rajtrácsról.

    remélem legalább a volvo ütős lesz, azt szívesen nézném mindig elöl. :)
  • Dietrich
    #2284
    Lexus beszált már!! ők adják a SC-t :D
  • Dietrich
    #2283
    semmi váratlan nincs benne...én is dobtam volna, ha lejár a szerződésem velük.
  • Ulvar
    #2282
    Ezt már rebesgették tavaly. Nincs értelme a Mercedesnek, nem öltek bele annyit. Talán majd egy másik gyártó, a Lexus vagy más.
  • RatBaG #2281
    ismét szürkébb lett a paletta:
    http://www.v8supercars.com.au/news/championship/erebus-to-race-holdens-in-2016
  • Dietrich
    #2280
    Ez bennem egyértelművé teszi, hogy 2017-ben már nem lesz tagja a V8-nak, vagy legjobb esetben is másik csapathoz megy mint a Tekno.
  • Ulvar
    #2279
    Nagyon gyorsan tudok most is írni. Sajnos még nem volt időm az utolsó futamokat megnézni, kb. már Surfersre se emlékszem pedig azt még néztem is. Szerencsére Vimeora fel lettek töltve a futamok, aki nem szeretné letöltögetni Devilstorm nevű felhasználó alatt találjátok az összeset..

    Ami már uborkaszezon hír, a sok pilóta változást illetően (lehet írok majd), az az, hogy a double stackelést (beragad a boxban az egyik a másik mögött) a Triple 8 a Teknoval közösen oldja meg (ugye jövőre 3 Red Bull lesz, az egyik hol fog pitelni?). Na most kiderült, Lowndes autója lesz a hármasból kirángatva, és megy a Tekno helyére, tehát Will Davisonnal közösen osztozkodnak majd: Itt lehet olvasni róla.

    Na most már megyek dolgozni!
  • Dietrich
    #2278
    Bízzunk benne, hogy a wtcc miatt nem dobják a svéd kínaiak ezt a projektet...
  • RatBaG #2277
    a legnagyobb forma az öreg! :D
    remélem magára talál a volvo, és moffattal ütős lesz a csapat.
  • Dietrich
    #2276
    Én nem sajnálom tőle...sisakján a mama arcképe volt festve amikor megnyerte a bajnokságot szombaton miatta is sírt, hogy nem élhette ezt meg.
    Mióta Whincup sorra nyerte a bajnoki címeit, Lowndes nagyon a Birkacsello szerepét kellett játszania...még volt olyan szezon is mikor a Vodafone Teamnél (akkor ő volt a fő szponzoruk) nincs TO akkora volt az ausztrálok felháborodása amik történtek versenyeken. persze nem hitte el senki én sem amit leírtak. :)
    Azért Craig sem ment haza üres kézzel a bankettről. :) Craig Lowndes wins fifth Barry Sheene Medal

    És ennek is őrülök! Nagyon csípem az öreget.
    Touring car stalwart and prominent team owner Garry Rogers was inducted into the V8 Supercars Hall of Fame.
    70 year-old Rogers, who has been involved in Australian Motorsport for over 50 years, is the 19th member of the select Hall of Fame group, joining names such as Peter Brock, Allan Moffat, Mark Skaife and Dick Johnson.


  • RatBaG #2275
    én valamiért eddig abban a hitben voltam, hogy winterbottom már egyszer valamikor volt bajnok, azért is ez a nagy frosty-láz, aztán a kommenteket olvasgatva esett le, hogy ez az első.
    nekem mindig az ugrik be róla, ahogy a verseny után áll a boxban csípőre tett kézzel, nagy szemek, szemöldök felhúzva, és sorolja hogy most ezért-azért nem ment, mi volt rossz, stb. szerintem nem bajnok alkat.
    remélem jövőre odapörköl lowndes, minden évben ott van egy karnyújtásnyira, kijárna még egy neki. ő már legenda.
  • Dietrich
    #2274
    Tudtam ki a bajnok mikor kérdeztem, mert megnéztem mind 3 versenyt...
    Azért 17x pontot nem lehet már behozni csak nagy balszerencsével egyik nagy szerencsével a másik oldalon.
    Ha az egész évet vesszük teljesen megérdemelten lett bajnok Frosty. Igaz ehhez kellett egy nagyon jó utolsó Ford update a gyártól. Jövőre már nem kapnak...szomaton a második futam előtt még a pepsi csapat volt az első, de utána már az RBRA és lettek csapatban az elsők végül.
    Frostynak az első bajnoki címe...jövőre Whincup, Éowndes, SVG egy csapatban..
  • RatBaG #2273
    tippelj! nem a bajnokom a bajnok. :)
  • Dietrich
    #2272
    mi a gond?
  • RatBaG #2271
    fakk...
  • Dietrich
    #2270
    WD-40 Phillip Island SuperSprint

    szombat
    R31 05.10 - 05:45 /14 kör
    R32 06:55 - 07:30 /14 kör
    vasárnap
    R33 04:10 - 05:35 /45 kör

    stream

    Tavalyi befutó... ;)

  • Dietrich
    #2269
    ITM 500 Auckland

    Szombat
    R28 03:00 - 03:35
    R29 05:00 - 05:35

    Vasárnap
    R30 04:00 - 05:25
    stream
  • Dietrich
    #2268
    Whincup alkot a P2-n :DD

    link

    Penske is tiszteletét teszi a helyszínen és a jövőről beszél, ígér pár mondatban.
    Penske's Promise
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.11.06. 09:13:47
  • Dietrich
    #2267
    Ő egy jelenség nélküle szegényebb lenne a V8 és a tetkó szalon. ;)

    Sajna brutális 12 órás időeltolódás van Auckland és Magyarország között így ez egy töltikézős hétvége lesz részemről.
  • SuperCharger
    #2266
    "Erebus team owner Betty Klimenko has opened up" Ez hogy skerült? Amikor kamerával veszik, a tőmondatok is gondot jelentenek neki. Már le is szoktak róla, hogy kérdezzék bármiről. :)

    Sajnálom Reynolds-t. Lehet, hogy nincs MW/CM szintjén, de azért ennél jobbat érdemelt volna.
  • Dietrich
    #2265
    Erebus team owner Betty Klimenko has opened up on signing David Reynolds for 2016 and her amicable split with Will Davison, who heads to TEKNO Autosports for the 2016 season.
    “A karma thing”
  • Dietrich
    #2264
    Néző csúcs született Surfersben!
    197,872 fans have attended this year's Castrol Gold Coast 600 at Surfers Paradise.
    Record attendance for Castrol Gold Coast 600
  • Dietrich
    #2263
    mai versenyről az összefoglaló
  • Dietrich
    #2262
    Hétvégén órát állítunk így a vasárnapi kezdés már aszerint van kiszámolva.

    Szombat
    R26 06:35 - 09:00 /102 kör

    Vasárnap
    R27 05:30 07:50 /102 kör

    stream
  • Dietrich
    #2261
    Paul Dumbrellt megbüntették ma, mert a 2. freen túllépte a megengedett pit sebességet. 500 dollárra. ;)
    Matters from Practice – Part 2:
    The Stewards received a report from Timing that Paul Dumbrell, Car #1, exceeded the designated speed limit at Pit Entry (52 kph); the Stewards imposed a penalty of a fine of $500 on Paul Dumbrell.

    összefoglaló a mai freekről.
    freek

  • Dietrich
    #2260
    Dunlop széria megerősítette, hogy sikerült megegyezniük Adelaiddel így lesz ott versenyük jövőre is.
    Korábbi hírek arról szóltak, hogy nem lesz.
  • Dietrich
    #2259
    kérdés lesz e még Volvó 2017-ben?
  • Dietrich
    #2258
    Davison elhagyja a 2015-ös bajnokság befejezése után az Erebust és a Tekno Autosports-hoz igazol 2016-ban.
    Klimenkóék később jelentik be kit igazolnak a helyére.
    (szerintem aki eddig odament és amint tehette, menekült a csapattól)
    V8 Supercars: Will Davison to leave Erebus Motorsport at the end of 2015, team confirms
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.10.23. 09:14:58
  • bmwcrash
    #2257
    http://www.speedcafe.com/2015/10/22/nissan-confirms-exit-of-volvo-bound-moffat/
    Végre mindkét Volvo kihasznált lesz!:D
  • Dietrich
    #2256
    New race formats for 2016
  • Dietrich
    #2255
    ezért kell élőben nézni :)
  • RatBaG #2254
    nem.
    mikor az endurance elindul, mindig feltorlódnak nálam a versenyek. sandown feléig jutottam, utána meg már gold coastot kell nézni, bathurstot meg általában valamikor decemberben nézem/pörgetem végig.
  • Dietrich
    #2253
    Hétvégén Surfers! várjuk már? :)

  • Debilon
    #2252
    azt sajnos nem tudom, de De Silvestro arcát érdemes volt nézni mikor Gracie lezúzta a kocsit mikor Wall olajcsíkján megcsúszott :)
    az a tipikus "megöllek ribanc" nézés volt, meg mikor Paul Morris kérdezte őket :D
  • SuperCharger
    #2251
    Nem vagyok 100%-ig naprakész a szabálykönyvvel. Meg tudja valaki mondani, miért ült vissza Dumbrell még egy stint-re, amikor már kész volt a kötelezőjével?
  • Dietrich
    #2250
    - 201,416 fans attended the event over four days, the second highest ever attendance at Bathurst and topping last year’s crowd of 195,261.
    - An average 2.1 million viewers watched yesterday’s race over each of the six hours on Network Ten and Fox Sports.
    - The podium presentation was the most watched program in Australia yesterday across both free to air and subscription television.
    - The race was broadcast to 275 million viewers across the world.
    - V8supercars.com.au enjoyed 5.3 million page views and Facebook reached 13 million people.