2613
  • Black Ghost
    #329
    Na, megnéztem a másodikat is, hát nem tudom!
    Tény hogy egy F1-et oda vissza aláz, ill. az is hogy a tavalyi futamnál (főként a Race2) nagyságrendekkel jobb volt, de ne ez legyen már a mérce!
    Holvan ez egy Adelaide, Bathurst-höz képest, ez a pálya továbbra is egy nagy kaki. Teljesen szétzilált mezőny, ha nincs SC akkor beáll egy erősorrend és végig gurulnak, hol vannak a 4-5 autós vonatozások.

    Az izgalmakat sem ez hozta, hanem Bright és Courtney végjátéka, ami a két safety car-os fázis vonzata, ha ez nincs Whincup simán nyer. Itt jegyzem meg, öt kör kellett hogy kurva kocsit lehúzzanak a pályáról,....vicc, fasznak kell kecskepásztor araboknál futamot rendezni (tudom pénz), csinálanak teve versenyt, az való nekik.

    De hogy jót is mondjak.
    Marhára tetszik a közvetítés módja, hihetetlenül emberközeli. Ahogy a kommentátor szabadon jár kel a boxokban, ahogy leszólítja őket futam közben (a vodafon csapatfőnöke még be is mutatott neki), hogy látom a pilótának beszélő ürgét, meg sok ilyen kis apróság, ez nekem nagyon bejön. :)

    Szóval menjenek haza és minden ok, go Adelaide!
    .......de messze van még március 17!!!
  • Palinko
    #328
    nagyon jó versenyek voltak, tudnak valamit ezek a gépek és a versenyzők is :D
    tehnikai érdekességeket azért megnéznék, pl mi az a 2 kar a váltó mellett, elősször kézire gondoltam, de minek abból 2? :D meg a pneumatikus emelő a kerékcseréknél is érdekes számomra :D
  • Norbi1990
    #327
  • Ulvar
    #326
    Akit érdekel a 2. futam (ajánlom megnézni) írjon és kap ajándékot.

    Még hogy szar pálya Abu Dhabi...uraim, ez is megcáfolva, és az összes F1 agy mosott személynek megmutatnám ezt a két futamot.
  • Dietrich
    #325
    Nézettségi adatok tavalyról:

    A versenyeket nagyjából 3 millióan nézik Ausztráliában, vagyis a népesség nagyjából 15%-a.
    A Bathurst 1000-et több, mint kétszer ennyien, 6,5 millióan látták.

    Ez arányaiban majdnem olyan, mintha a Daytona 500-at vagy az Indy 500-at Amerikában 100 millióan néznék... erre viszont csak a Superbowl képes..
  • Ulvar
    #324
    Ez a futam hihetetlen jóra sikeredett. Tavalyi első futamhoz képest ... Brutális :). Reméljük ma már láthatjuk élőben...igyekszem ma is ezen dolgozni, sajnálom a tegnapit! (próbáltam beszélni a V8 supercars Big Pond vezetőivel, az az online TV közvetítés vezetőivel kb. 2 hete de nem írtak vissza. Majd ha kapok az irace-től email címet, amelyre hivatkozva talán elolvassák a levelem).
  • Ulvar
    #323
    Hát igen, írtam is ezt :). Mondjuk Sydneyben az utolsó futamon is 2 esélyes volt a bajnoki cím.

    Most pedig megnézem a futamot, aztán írok cikket, aztán délután igyekszem nem felhúzni magam azzal hogy nem találok streamet, mert akkor is keresni fogok...ma is :).
  • Black Ghost
    #322
    "tavalyi"
  • Black Ghost
    #321
    Érdekes a videóbeágyazás, éreztem hogy nem lesz jó.
    link

    Tegnap megnéztem a tavaji A.D. futamot, és hát egy kicsit WTCC-s hangulatom lett, aztán este jött Sydney évadzáró és végig vigyorogtam az egészet. :) -köszönjük Hermann Tilke , már erről e két rövidke videóról is látszik hogy mennyit számít a pálya.

    Amúgy R.U. már fent van az első futam.
  • Black Ghost
    #320
    :)
  • Dietrich
    #319
  • Dietrich
    #318
    Azokról mindig volt steam
  • Ulvar
    #317
    Hát sajnos nekem meghalt, és nem találok többet...valószínű azért nem streamelik, mert ausztráloknál hajnali 2-3 tájéka lehet. Majd ha a V8 visszatér Ausztráliába valószínű több stream is lesz (vagy legalább 1 és az is angolul).

    Aki igényli kárpótlásul letöltheti az ismétlést, csak igényelje tőlem.
  • Palinko
    #316
    köszi!
  • Norbi1990
    #315
    UUsees stream az megy!
  • Ulvar
    #314
    TALÁLTAM! Kurva szar minőség meg kínaiak pofáznak de legalább megy... :)
  • Ulvar
    #313
    Kurvára igyekszem, de még mindig semmi :@
  • Palinko
    #312
    azt hiszem mégsem barátom a google, ennyi szemetet.... és egy sem működik.
  • Dietrich
    #311
    az volt a problem, hogy a legújabb verziók csak kínaiul vannak.."szék-szék-hokedli" a franc se érti :DD
    régebbi verzión ott van legalább az angol nyelv.
  • Ulvar
    #310
    Aki tud Motors TV-t fogni, vagy keresni hozzá most streamet, valamely kliensen keresztül akár, az írjon. Én is keresek, csak mert ők is közvetítik a futamot élőben.
  • Norbi1990
    #309
    Durva hogy 2mpen belül van 28 autó :D
  • Ulvar
    #308
    Nem tudom mi történt tavalyhoz képest, de Alex Davison meg Slade, meg Bright meg Webb...ilyen elől????

    A tavalyi bajnok a 20.??? WTF???

    Na ezt a futamot érdemes lesz nézni.
  • Ulvar
    #307
    Dietrich. Ezt mondtam :D ugyanezt :D

    És a myp2p-t még ne nézd, ha ezek maradnak akkor hagyd a francba keresünk más honnan.

    amúgy Q1

  • Dietrich
    #306
    LOL

    The menu is in English when you use an 1.9.X version. With the latest 2.0 and 2.1 versions you will have a chinese menu and chinese characters installing.
  • Dietrich
    #305
    http://www.pptv.com/
    elvileg innen kell leszedni egy progit..de basszák meg melyik az angol nyelv? :D
  • Dietrich
    #304
    Ulvar!
    Tegnap mondtam TS-en a verseny este lesz helyi idő szerint F1 mintára.
    Az nálunk délutánt jelent.
    15:30-tól itt biztosan lesz steam.
  • Ulvar
    #303
    Éppen a Q1 megy!
  • Black Ghost
    #302
    bepróbáltam én is, egyenlőre error, de hát csak jön az a zimél :)
  • Palinko
    #301
    oks majd figyelek, minden esetre reméltem az időmérőt is elkapjuk valahol :)
  • Ulvar
    #300
    ha 15:30-kor elkezded nézni az irace.hu facebook profilját remélhetőleg találok egy myp2p streamet + még más honnan is talán találok pakolom őket majd ki, de ide is ki teszem. Szerintem érdemes megnézni az első futamot, azért, mert ha már ez a futam tetszeni fog az emberek többségének, akkor a többi futammal abszolút nem lesz gond, hisz véleményem szerint ez a leggyengébb láncszem a bajnokságban pálya szemszögből. 1 hónap és 1 hét múlva lesz Adelaide...na ott aztán tényleg komoly eksön lesz.
  • Palinko
    #299
    oks nekem is sikerült :) kicsit errorozik de megvan. remélem lesz valami, egyenlőre még azt sem látom hol kéne majd megjelennie a közvetítésnek. de ha youtubera felpakolják úgy is jó :)
  • Ulvar
    #298
    nekem is ezt csinálta, majd elküldte. Szóval próbálkozz (én se jutottam server errornál tovább még is küldött aktiváló levelet). MONDOM MÉG EGYSZER NEM FIX HOGY ITT LESZ, DE MINDEN ESETLEGES LEHETŐSÉGET MEG KELL RAGADNI! ELŐRE IS ELNÉZÉST HA NEM TUDJUK ITT NÉZNI.
  • Palinko
    #297
    szkeptikus vagyok, nagyon internal server errorozik :(
  • Ulvar
    #296
    Nem tudom hogy hogyan, de valahogy regelt az oldal, vagyis kaptam méjlt onnan és aktiválni is tudtam.

    Próbálkozzatok hátha nálatok is sikerül. Nem tudom mit rejt az oldal, hogy lesz e stream itt vagy valami. De reménykedjünk.
  • Ulvar
    #295
    Hát regelni valamiért nem enged...hogy rohadna meg, itt is biztos kamu cím kellesz. Majd később még szarakodok vele, de ti is próbálkozzatok.
  • Ulvar
    #294
    Nem mindig, tavaly nem is dobott ki normálisat (justin, meg egyebet se, sőt justint, már azért se mert fizetős) ezért teljesen google-re kellett hivatkoznom és találtam egy majdnem HD minőségű streamet. Azt ígérték annak az oldalnak a vezetői hogy jövőre is (azaz idén) fognak V8 futamokat streamelni. Ehhez képest törölve lett az oldal, úgyhogy most próbáltam előre keresgélni, találtam is ezt az oldalt. Nem tudom még itt hogy mennek a dolgok, remélem lesz valami itt. Regeljetek be, aztán meglátjuk. Még én se regeltem.
  • Dietrich
    #293
    ez a hsz jó volt :D
  • Dietrich
    #292
    2 éve regeltem már..ahogy ulvar mondja az van.
  • Black Ghost
    #291
    Hoppá és tényleg, ott a neved a lap alján, miket tudok meg!!! :D

    A linket én is ismerem, de általában justin-t dobja ki.

  • Ulvar
    #290
    Jah, én írtam a cikket :). A V8-nak én vagyok a szerkesztője.

    Itt lehet lesz majd holnap, de hanem itt akkor keresünk máshol :).