2613
  • Dietrich
    #369
    halon, földalattin a Adelaide race1-2
  • Ulvar
    #368
    FUTAM ÉLŐBEN.

    stream a futamhoz jó minőség egy kis plugin után megy a cucc
  • Dietrich
    #367
    Jó akkor én arra gondoltam eddig a Fordok voltak főlényben Adelaiden.
    Most volt az első, hogy be sem kerültek a legjobb 5-be nem hogy nyertek volna.
  • Palinko
    #366
    jah énis aludtam :S
  • Ulvar
    #365
    Adelaide Holden fanatikusokkal van tele. Garth Tander is ezért örült oly nagyon. Tavaly mind két futamot ő nyerte, idén az elsőt.
  • Dietrich
    #364
    nem kell messzire visszamenni csak 2009, 2010-es évekre.

    2009
    Race1
  • Dietrich
    #363
    te szerinted ez természetes dolog?
  • Ulvar
    #362
    Adelaide-ben? Még szép...
  • Dietrich
    #361
    1-5 helyen csak Holdenek végeztek.
  • Dietrich
    #360
    Na majd vasárnap talán felkelek ;)
  • Ulvar
    #359
    Hm... nem futották le a teljes távot, 130 perc max egy verseny. Hát ezt túllépték volna azzal a +2-3 körrel.
  • Ulvar
    #358
    ŐRÜLET AMI A PÁLYÁN MEGY. EZ A VERSENY EMBEREK!!!
  • Ulvar
    #357
    Tököm tudja hányadik SC. Jó ez a futam xDDDD
  • Ulvar
    #356
    izé futamról stream...
  • Ulvar
    #355
    Itt egy jobb!
  • Ulvar
    #354
    Ha lesz kapsz :). (ide, fészbúk, irace mindenhova).
  • Palinko
    #353
    linket kérünk ugye :)
  • Ulvar
    #352
    Szar neked :D.

    Csak stream legyen...ha nem lesz...idegbajt kapok...
  • bardocz
    #351
    Inkább alszok 6:50-ig, aztán majd megyek suliba^^
  • Ulvar
    #350
    Fél 6-kor ki kell fel holnap rajtam kívül? Senki? :D.
  • Dietrich
    #349
    vagyis 01:40-kor magyaridő szerint.
  • Dietrich
    #348
    8:18 óra múlva lesz a kvali.
  • Black Ghost
    #347
    Köszönöm, mindkettőtöknek :)
  • Dietrich
    #346
    sikeresen belinkelted ugyanazt :)
  • Ulvar
    #345
    Tök egyszerű.
    Itt elolvashatod pontosan melyik helyezés mennyit ér. 2 kivétel a 2 endurance Bathurst meg Phillip Island.
  • Dietrich
    #344
    inkább megmutatom
  • Dietrich
    #343
    ez csak 4db practice volt nem jelent semmit...
  • Black Ghost
    #342
    Pont rendszert elmagyarázhatnátok, nézem a tabellát de így ez nekem kínai.
  • Black Ghost
    #341
    O bazz jogos, én már elkönyveltem qalinak.

    -mondjuk ettől függetlenül lehetett volna jobb is, mert hát a többi nagy (Whincup, Winterbottom) még is csak ott van elől. Abu Dhabi első qalin is csak 20. lett, igaz másodikon meg 5. Szal szerintem nem kész még a vas.
  • Ulvar
    #340
    Gyakorlás szart sem ér :). Courtney múltkor megnyerte a 2. futamot. Hol a baj?
  • Black Ghost
    #339
    James Courtney 19. !!!...ez a kocsi nagyon nincs még egybe.
  • Szabi1991
    #338
    Todd Kelly 4.
  • Dietrich
    #337
    Megvolt Adelaiden a 4db Practice
  • SimaSuna #336
    zsír, érdekel!
  • cartarsak
    #335
    ...oké, vmeik este csinálok képeket és felteszem ide, a többit majd ezután
  • Ulvar
    #334
    Érdekelne engem, többit privátba, mond el mennyit kérsz stb... majd ott dumálunk.
  • cartarsak
    #333
    eredeti 2010-es V8 Supercars sapka érdekelne valakit ?
    (ha igen, csinálok képeket)
  • Ulvar
    #332
    A sebesség mit sem számít ha ugyanúgy lehet a seggében menni a másiknak mint egy zárt kasztnisnál.

    @Black Ghost: Talán van valami abban amit mondasz, de ne feledd, hogy a 2. SC előtt 20 körön keresztül mentek vonatban (voltak akik később csatlakoztak, és előzgettek össze vissza)Craig Lowndes, Ingall, ..és még sokan mások (5-6 ember). Tehát majdnem a futam feléig egymás mögött mentek és egyik se tudott elszakadni ha előzött a másiktól. Ez okozta Lowndes hibáját ami miatt kicseszte a pályáról Ingall-t.

    Nyilván Adelaide-ben már jobb lesz a környezet, én egy dolgot szeretnék. EGY ROHADT LIVE STREAMet.

    Ehhez akár ti is segítséget tudtok nyújtani.

    Akinek van angol MotorsTV-je otthon, meg kifelé jól tud adni a nete, és összetudja hozni a kettőt otthon, hogy reggel felkel és összerakja a cuccost, hogy pár magyar idiótának streamelje, azt megköszönném :).

    Egyelőre próbálok persze az Ausztráloktól valamit kikönyörögni, de ez még a jövő kérdése, most van 5 hetünk felkészülni, mert tényleg jó lenne élőben nézni a versenyeket. Minden lehetőséget ki kell eszközölni. (A BigPond aki hivatalosan neten közvetíti a V8 futamokat nem kíván lehetőséget nyújtani egyelőre felénk, hogy mi is láthassunk, de még youtube-on az összefoglalót se...). Úgyhogy ez a helyzet, ha valamit kitudunk a következő 1 hónapban valahogy hivatalosan az irace-el könyörögni, akkor igyekszünk megvalósítani felétek is, de ha nem, akkor ez a MotorsTV adhat nekünk még egy második esélyt. Kap tőlem minden futam közvetítésért egy sört aki ki streameli :).

  • Dietrich
    #331
    azért egy dolgot vegyél figyelembe..eltérőek a sebességek..lassabb autóval lehet versenyezni, nagyon gyorssal kevésbé ezen a pályán..
  • Dietrich
    #330
    Marhára tetszik a közvetítés módja, hihetetlenül emberközeli. Ahogy a kommentátor szabadon jár kel a boxokban, ahogy leszólítja őket futam közben (a vodafon csapatfőnöke még be is mutatott neki), hogy látom a pilótának beszélő ürgét, meg sok ilyen kis apróság, ez nekem nagyon bejön. :)

    amcsi versenyt szoktál nézni? Indycart pl?
    mert onnan vették át a stílust..