2613
  • Dietrich
    #409
    fel kéne kellni reggel 5-re..csak a gép a szobában van az asszony biztos örülni neki ha bekapcsolnám :)
  • Akey
    #408
    Nagy volt az izgalom meg a tanácstalanság mindenkinél. A végén meg ráadásul ment az üzemanyagspórolás. Sajnálom Gisbergent, összehozhatott volna egy új-zálandi győzelmet hazai pályán.
  • Dietrich
    #407
    felszáradó pályán kezdődik a verseny így slickel indul a mezőny.

    aztán elkezd esni az eső és a box utcában az autók helyén viz tócsák lesznek

    bemegy a delikvens gumit cserélni és tarolás a boxban (operatőr, szerelő, nyalókás ember és mindenki repül aki arra jár)de nagy baj nincs operatőr dolgozik tovább :D másik esetben csak 1 fa volt meg Whincupnak (1 szerelő) aztán a box utca bejáratánál van pesti dugó :D

    lassítók vannak berakva a box bejárat után..igen ám de szakad az eső mennek be slickel és az a hülye slick gumi nyakas fajta nem arra megy mint amerre a gazdi szeretné :D zúzda van a lassítók miatt :p
  • N o N a m e
    #406
    megint esett? király! ma este megnézem! :))
  • Dietrich
    #405
    most nézem a versenyt..ezeken már túl vagyok és még van 40 perc hátra :)




  • Ulvar
    #404
    Akkor én felvételről nézem...sajnos éjszakára megyek melózni ma, úgyhogy majd a Vasárnapit nézem meg élőben.

    Előre is elnézést, nem tudok adni streamet, de myp2p-n és justin.tv-n nézzetek. Justin TVre előre regeljetek. Érdemes, lesz, ez is utcai pálya :).
  • Dietrich
    #403
    Saturday Race 59 laps N 15:05 - 16:30

    reggelo 5:05-kor van a rajt.
  • Dietrich
    #402
    számolj :)
  • Ulvar
    #401
    Megkezdődtek a gyakorlások!

    Hajnalban kvali, majd első futam, ki kéne számolni, mert most Új Zélandon vannak, asszem +10re vannak tőlünk...de pontosan kéne megnézni!.


  • Dietrich
    #400
    TV Guide: ITM400 Hamilton
  • Ulvar
    #399
    Egy hét múlva V8. Hamilton 400.
  • Ulvar
    #398
    De ha nem nyomod neki, ez a nyílt teszt + teszt versenyek lószart nem érnek :). Itt is kockáztatni kell! Ez nem F1! :).
  • Dietrich
    #397
    azért egy ilyen tét nélküli versenyen lebontot autónak a csapat nagyon nem örülhet ;)

    ITM400 Hamilton | April 15-17 2011
  • Ulvar
    #396
    Hát tipikus verseny baleset...egyik se hagyott helyet a másiknak (mondjuk mivel Rick volt hátrébb neki kellett volna engedni...hát ez van). Steve meg így járt...megúszta örüljünk neki, csúnyább is lehetett volna.

    igazából 3 hét ha jól emlékszem és jön Hamilton 400, ami a legjobb hogy ez a kis emberek éve is lehet...Alex Davison, Fabian Coulthard (személyes kedvencem) is Top 5 a bajnokságban és Melbourne-i tét nélkülin is TOP 10ben voltak...remélem így is marad, Whincupot idén 2 ember foghatja meg, bár szerintem esélytelen, ha csak nem hibázik Whincup.
  • Dietrich
    #395
    Melbourne Race 3
  • tutuhawer #394
    Csúnyán leszakadt az autó jobb oldala...
    Közben kifilóztam, mikor is láttam az első versenyt: kb 2003 augusztusában vagy szeptemberében
  • Black Ghost
    #393
    Melbourne Race 3 Massive Crash!

  • Norbi1990
    #392
    Miután feltöltötte engedte nézni, aztán láttam, hogy másnak nem megy ráfrissítettem és "Ez a video túl hosszú ezért töröljük(megkabbeapötsömis)"
    Kétszer töltöttem fel, többször nem fogom.
  • bardocz
    #391
    Olyan indokkal, hogy túl hosszú, miközben másfél órás videók tömkelege van fent.
  • Norbi1990
    #390
    Hát a k0cs0g youtube letiltya
  • Norbi1990
    #389
    Melbourne 1. verseny
  • Dietrich
    #388
    3 rövidebb..
  • Dietrich
    #387
    de itt már sok éve ez van..van 2 rövidebb futam és nem osztanak pontot. nem most mennek először így.
    Nézőcsalogató is ez a rendezvény :)
  • N o N a m e
    #386
    Most néztem meg a melbourne-i első versenyt, okosak ezek az ausztrálok, mert tényleg nem lenne jó itt bajnoksági futamot rendezni, nagyon nagy pálya, és szvsz elég unalmas részek voltak benne...
  • Dietrich
    #385
    Melbourne race 2
  • tutuhawer #384
    Olvastam közben, köszönöm, meg azért hébe-hóba a hivatalos oldalon is nézegettem a pontverseny állását a korábbi években. Azt viszont most fogom fel igazán, hogy a nekem legkedvesebb pálya, Eastern Creek, már mióta nincs is benne a versenynaptárban.
  • Dietrich
    #383
    pedig tét nélküli..nem osztanak pontokat
  • Akey
    #382
    Jó kis futam volt a mai. Úgy tippre az első 3 körben több akció volt, mint egy átlagos F1-es futamon. És jó volt Jason Richardsot újra versenyben látni.
  • Ulvar
    #381
    Üdv.

    Azóta jó pár változás történt, pl: már nem Sandown-ban van a másik Endurance futam hanem Phillip Islanden.
  • tutuhawer #380
    Szevasztok, gondoltam beköszönök, mint a sorozat kedvelője. Már jó pár éve néztem, amikor a MOTORS TV adta, majd a toca race driver 3-ban is sokat mentem a bajnokság pályáin, mint ahogy letudtam a 2 db endurancee versenyt is annak idején, a bathurst és sandown 161 kört, mindegyik 6 órás volt kb. Azóta kevesebbet nézem, csak youtube-on összefoglalókat néha.
  • Dietrich
    #379
    Button a Sydney melletti Bathurstben próbálta ki a három évvel ezelőtti McLaren-Mercedest, amelyet egy-két körre átadott a helyi túraautó-sorozatban, a V8 Supercarsban szereplő Craig Lowndesnak is.

    „Ezen csak őrültek versenyeznek, olyan hihetetlen pálya! Legendás a pálya, a tévé nem adja vissza, milyen kanyarjai vannak, örülök, hogy az enyém a nem hivatalos körrekord" – mondta Button az 1938-ban megépített pályáról (amely a magyar autósport-rajongók számára elsősorban arról lehet híres, hogy az 1967-es F1-es világbajnok, Denny Hulme 1992-ben itt vesztette életét az 1000 mérföldes viadalon – szívrohamot kapott a volánnál), amelyen 1:48 perc alatt ment körbe, 20 másodperccel gyorsabban, mint a V8 Supercars körrekordja.
  • Ulvar
    #378
    még jobb :).
  • N o N a m e
    #377
    wow! ez a topik él?
    Most töltöttem le az 1-2 Adelaide futamot, holnap szándékozom megnézni, őket. Abu-Dhabiban is jó verseny volt, remélem az Adelaide még jobb! :)
  • Ulvar
    #376
    Azért itt legalább mindent értelmesen kivizsgálnak és büntetnek!!! HELYES!!!

    WTCC tegnapi 2 futama = 0...egyszerűen szánalmas volt...valaki tegnap írta hogy milyen divat lett fikázni a WTCC-t. 3 éve fikázom, konkrétan mióta megismertem a V8-t, és azt hiszem jogosan! Amit azok művelnek nem versenyzés...kabaré! Az nyer akinek van pénze Chevrolet Cruze-ra...a fasz se ismeri azt az új gyereket, sehol nem volt eddig erre 3. az első futamán mert neki erre van cash...hát gratulálok...ez a színvonal...

    V8 BÜNTETÉSEK ELSŐ ADELAIDE-I FUTAMRÓL. (másodikban nem történt semmi szabály ellenes amit utólag kellett volna vizsgálni, ami volt azt a verseny közben büntették lásd Lowndes igen érdekes pit kijövetele.)

    Matters arising from Race 3:

    Stewards imposed a 10 second penalty added to his first Pit stop on James Courtney Car #1 for a false start.

    Stewards imposed a Pit Lane Penalty on David Reynolds Car #16 for shortcutting Turn 2 after being shown the Bad Sportsmanship Flag.

    Following an investigation and an admission by Steven Johnson Car #17 that he had driven in a careless manner, contact on Car #33 Lee Holdsworth, the Stewards imposed the penalty of the loss of 25 championship points.

    Following an investigation and an admission by Jonathon Webb Car #19 that he had driven in a careless manner, contact on Car #11 Greg Murphy, the Stewards imposed the penalty of the loss of 25 championship points.

    Following an investigation and an admission by Car #19 Stephen John Webb, that he had tested without written notice to the AOM, the Stewards imposed a Fine of $10,000 with $8,000 suspended until 31/12/11.
  • Ulvar
    #375


    Muhaahahahahaaaa de király volt :D.
  • Black Ghost
    #374
    Most szedem!

    Elsőn utolsó előtti kör, Tander, Whincup mit ment ....:DDD!!!

    Courtney-t viszont sajnálom, szimpi a srác, kár volt érte.

    Amúgy az hogy az első 5-ben nem volt Ford, az javarészt Winterbottom elkúrt box kiállásának köszönhető, ott minimum 5 helyet bukott.
  • Ulvar
    #373
    Esett az eső, ennyit mondok :).
  • Norbi1990
    #372
    Még nem tudtam megnézni.
    Nem nagyon akar lejönni :D
  • Ulvar
    #371
    2. se volt rossz :).
  • Norbi1990
    #370
    Az 1 futam jó volt.