2613
  • Dietrich
    #489
    Mindegy :)
    tegnapi verseny után a nyitó oldalon volt fő cikk a bünti.
  • Ulvar
    #488
    Bocsánat, Holdsworth, nem Caruso, összekevertem őket.
  • Dietrich
    #487
    büntettek biza
  • Ulvar
    #486
    Na az első futamért csak megbüntették a 3 marhát 25 pont levonással: (Whincup, Frosty, SVG)

    Meg is érdemlik, hülyeséget csináltak (főleg Frosty), ráadásul balesetet ami majdnem megint SC lett. Mondjuk én Carusot is megbüntettem volna, ha már volt olyan barom és bement 4.-nek a 3 ökör mellé, és kiütötte Winterbottomot...de mindegy, mert a Dumbrelles ügy miatt már kapott...összesen ha jól láttam -125 pontot vontak le 5 embertől 25 mindenkitől...szép első futam volt....
  • Ulvar
    #485
    Akárhogyan is nézem, ha Phillip Islanden, és Bathurstön nem fogják meg Whincupot üldözői, akkor ezt ilyen eredményekkel mint a hétvégén simán behúzza. Egymást előzgetik a pontokba, de Whincup ezáltal nem hogy közelebb kerül...még jobban elhúz...de az endu az endu...érdekes lesz a végjáték, rengeteg eddig háttérben lévő ember lehet a bajnokság legvégén meglepetés győztes vagy dobogós.
  • Dietrich
    #484
    Race 1

  • Dietrich
    #483
    A 2. verseny jó volt.
  • Norbi1990
    #482
  • Dietrich
    #481
    ez kész :D

  • Norbi1990
    #480
    A végén milyen restart volt :D
  • Dietrich
    #479
    V8 most itt!
  • Ulvar
    #478


    Bemutató a fedélzeten!
  • Dietrich
    #477
  • Dietrich
    #476
    SKYCITY TRIPLE CROWN DARWIN JUNE 17-19 2011

    Hidden Valley talán így ismertebb :))

    Saturday Qualifying 20 mins 11:00 - 11:20
    Saturday Top 10 Shootout 1 laps 12:30 - 13:00
    Saturday Race 120 klms 15:00 - 16:15
    Sunday Qualifying 20 mins 11:00 - 11:20
    Sunday Race 200 klms 14:00 - 16:30

    7,5 órával járnak ott előrébb az idővel..
    Magyar idő szerint (emberi időben láthatjuk):

    R1 szombat 07:30 - 08:45
    R2 vasárnap 06:30 - 09:00
  • Dietrich
    #475
    gondolom éppen holden vadászaton voltak :D
  • Ulvar
    #474
    HÉTVÉGÉN HIDDEN VALLEY!

    (a rohadt életbe lehet hogy nem fogom látni élőben egyik futamot se mert most költözök haza, illetve nagyanyámhoz ahova még nincs bekötve a net de lehet hogy péntekig ellesz intézve).

    Mellesleg: Frostyék bekeményítettek!

  • Szabi1991
    #473
    és miért egy Lexus ? :D
  • Ulvar
    #472


    CARS 2 filmben benne lesz Frosty (azaz Mark Winterbottom)! :)
  • Ulvar
    #471
    Rövid cikk Gold Coast nevezőkról.
  • Dietrich
    #470
    Már 4 bejelentett versenyző van a V8 Gold Coast 600-ra, még további 24 hely kiadó.

    Alex Tagliani
    Andy Priaulx
    Joey Hand
    Dirk Muller

    Nemrég pedig a V8 hosszabbított Bathursttal 2034-ig
  • Dietrich
    #469
    rég volt jó video.

  • Ulvar
    #468
    bingó
  • SimaSuna #467
    A madárra gondolsz?
  • Ulvar
    #466
    Valaki találjak meg a poént a képen!

  • SimaSuna #465
    azon a szaron?

    Androidra kéne :/ ....
  • Norbi1990
    #464
    ájfónon lehet nézni
  • SimaSuna #463
    nekem már csak azt kéne megoldani hogy telefonon is tudjam nézni...
  • Dietrich
    #462
    Következő verseny:

    SKYCITY TRIPLE CROWN DARWIN JUNE 17-19 2011

    Hidden Valley talán így ismertebb :))

    Saturday Qualifying 20 mins 11:00 - 11:20
    Saturday Top 10 Shootout 1 laps 12:30 - 13:00
    Saturday Race 120 klms 15:00 - 16:15
    Sunday Qualifying 20 mins 11:00 - 11:20
    Sunday Race 200 klms 14:00 - 16:30

    7,5 órával járnak ott előrébb az idővel..
    Magyar idő szerint (emberi időben láthatjuk):

    R1 szombat 07:30 - 08:45
    R2 vasárnap 06:30 - 09:00
  • Dietrich
    #461
    Maga a 7 TV nagyon komoly ahogy előadja ezt az egészet. Az amcsik sem piskóták a közvetítésekkel Indycarban vagy Nascarban, de az ausztrálok szerintem még rajtuk is túltesznek.
  • Ulvar
    #460
    Bizony a "Norvég Kiwi" alias Van Gisbergen...hihetetlen ügyes csávó, Új-Zéland új tehetsége. Az a baj hogy nagyon keveset kapunk Európa felé az Ausztráloktól, mint egy zárt közösség úgy viselkednek. Szerencsére megismerkedtem egy Ausztrál fazonnal és élőben nyomja a futamokat HDben! Egy a baj hogy hajnalok hajnalán kell kelni, de egy két srác is felszokott velem kelni és Team Speaken szoktunk beszélgetni a futam közben, hatalmas izgalmak vannak. Volt a tavalyi Bathurst, nagyon készültem rá, sör kóla csipsz pizza minden...hajnali fél2kor volt stream!!! és tudtam nézni HDben a futamot...6,5 órán keresztül ment a közvetítés és életem legjobb futamát láthattam. Az első körben volt a kedvencem kiesése, szegény Fabian egy körig se jutott és akkorát zakózott hogy csak lestem...élőben néztem hogy csak pörög és pörög még mindig nem áll meg...ordítoztam egyedül a lakásban bakker :D. Iszonyatos élmény ez a széria, még nézni is, és nem tudod megunni a közvetítést max a reklámok zavarnak be, de hihetetlen jó kommentátorok vannak. Amikor nem ugrik be Endurance futamokra akkor Mark Skaife szokott lenni a szakkommentátor, aki ennek a sorozatnak a legendája. Isteni show az egész, csodálatos. Szóval megértem hogy te is imádod, csak sajna Európában kevés a reklám értéke a távolság miatt...de aki fanja úgyis nézni fogja...Úgyhogy tarts továbbra is velünk
  • tutuhawer #459
    közben kimaradt, hogy rick kelly futamgyőzelem nélkül nyerte a bajnokságot akkoriban, most meg nézd meg, whincup mindig oda kerül, kibaszott precíz, meg higgadt sofőr, nagyon nagy bajnok. Én mondjuk, van Gisbergennek szurkoltam, amikor először láttam versenyben, és kiírták, hogy annyi idős, mint én. néztem, milyen agreszív, mondtam, ez komoly csávó, és lám, most ott van elöl.
  • tutuhawer #458
    Szasztok, A tegnap esti munkaidőben néztem végig youtube-feliratkozásomon keresztül mind a két futamot, és nekem is óriási volt. bevallom, volt pár év, amikor nem néztem, az utsó talán rick kelly bajnoki címe volt, azt a szezont gyakran néztem, de most a yas marinát kivéve mindegyiket láttam a tube-on, még mindig óriási. Nekem a lábmunkás felvételek tetszettek, hihetetlen, hogy fejben mennyire patent emberek a sofőrök, mm különbségekre megcsinálják a "criss-cross" manővereket, közben pedáloznak lent, ami nagyon komoly. Szerencs, hogy a munkaidőm lehetővé teszi, hogy mindet nézzem. Ja, meg a kommentátorok is kicsit komolyak, nem egy magyar szint, annyi biztos.
  • Ulvar
    #457
    WINTON 2. FUTAM CIKK!
  • Ulvar
    #456
    Na végre megtudtam nézni a futamot...

    BRIGHT EGY ISTEN!!! Hihetetlen mit művelt, és 4. A BAJNOKSÁGBAN!!! Eszméletlen...imádom ezt a sportot :D Akkora meglepetés...mögöttük az 5. helyen egy 22 éves Új Zélandi srác...Van Gisbergen...csodás...

  • Ulvar
    #455
    Cikk az első futamról
  • Ulvar
    #454
    bakker bocsánat :((( elfelejtettem kitenni.
  • Dietrich
    #453
    nem látom a bejegyzéseit :(
  • Ulvar
    #452
    A link címét nem tom a csávó viszont fent van ismerőseim közt FBn (Brettel kezdődik a neve).
  • Dietrich
    #451
    ő?
    http://hu.justin.tv/v8_supercars_paradise?
  • Ulvar
    #450
    Jah, "haver" Ausztrál csávóka fogja streamelni.