2613
  • Ulvar
    #1969
    Na csak összeáll a TV-s stáb:

    As previously reported, the V8TV commentary team of Neil Crompton and Greg Rust and pitlane reporters Greg Murphy and Riana Crehan will cover the track sessions for both the Fox and Ten coverage.

    Jessica Yates, Mark Skaife and the recently retired Russell Ingall will provide pre and post session analysis for Fox Sports, which kicked off its coverage at the recent Sydney SuperTest.

    Matthew White, Mark Larkham and current driver Rick Kelly will fill a similar role for Ten during its six live events, while Mark Webber will also be a part of its Clipsal 500 and Bathurst 1000 coverage.
  • Dietrich
    #1968
    Brutális a Dunlopos csaj autójának a festése. :D
    Gracie's new Falcon breaks cover
  • Dietrich
    #1967
    a videó részben van 3db videó a csapatokról, 3 részben.
    2015 V8 Supercars Teams - Episode One
    2015 V8 Supercars teams: Episode Two
    2015 V8 Supercars teams: Episode Three
  • Dietrich
    #1966
    Lowndes wants to drive on
  • Dietrich
    #1965
    Kelly and 'Larko' join Network 10

    Gondolom Webber csak a népszerűség miatt kellett, mert a V8-hoz lövése sincs.
  • bmwcrash
    #1964
    Nem csak neked:)
  • Dietrich
    #1963
    én örülnék neki, mert ha ő befejezné a versenyzést, akkor a kölöknek szurkolnék, így meg ketten egy csapatban lennének és végre a TO-tól is megszabadulna. :)
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.02.13. 20:18:43
  • RatBaG #1962
    az lenne az álomcsapatom.
  • bmwcrash
    #1961
    Menjen a Volvo-hoz!:)
  • Dietrich
    #1960
    Craig Lowndes chasing new V8 Supercars contract for beyond the 2015 season
  • Dietrich
    #1959
    éljen a globalizáció! semmi sem az belül mint aminek hinnénk. ;)
  • Ulvar
    #1958
    Vissza kellett térjek, mert nagyon elszálltak felettem a hírek. Lehetséges, hogy lesz "Holden" 2017től, csak importált Opel Insigniából lesz megcsinálva, és Commodore néven fog futni. Még nincs megerősítve, mert várnak a Ford és a V8 Supercars atyjainak döntésére. Az biztos hogy 4 és 6 hengeres Turbó motorok lesznek.
  • Ulvar
    #1957
    Igaz már posztoltam korábban, de itt egybe van az összes tavalyi futam + kvalifikáció ha jól néztem. Akinek van pótolni valója az tegye :D
  • Dietrich
    #1956
    azokat csak updatelnie kell :)
  • Ulvar
    #1955
    Meg egy Mercit meg egy Nissant végülis egy teljesen újat mert ő COTF előtti kocsikat csinált :D
  • Dietrich
    #1954
    igaz a Fordot most kifelejtettem.
    De éveken át te is tudod semmi sem változott mégis teszteltek. Rosszul írtam...Legyen tesztnap csak mit tesztelnek ha nem történik változás) éveken át? :)
    Zolinak egy volvot, új Fordot, Lexus SC-t kell készítenie és indulhat a V8 bajnoki :D
  • Ulvar
    #1953
    A faszt nem fejlesztik. Újra homologizálták a Nissant ahogy látom bár nem olvastam róla, meg a Fordot. Nézd meg, teljesen más a Ford külseje és a Nissanon is látszik a lámpabúránál pl, hogy más mint a tavalyi. Amikor ilyen változások alakulnak, akkor újra kell homologizálni őket, át kell menniük a vizsgán és ha minden szuper akkor le is kell tesztelni, hogy működik e, mert tesztkorlátozások vannak. Homologizálásnál egyetlen dolgot engedélyeznek, egyenes szakaszon tesztelhetik az autót, kanyarban nem, magyarul kimennek egy reptérre és nyomják mint a barom, fék megfordulnak megint nyomják mint a barom...ennyi.

    Tessék itten is van...Holden Ford Nissan fejleszettt
  • Dietrich
    #1952
    Kellenek is a tankok elé valamilyen jagdpanzer ami visszafogja őket :))
  • Dietrich
    #1951
    Alapjában véve mi értelme a tesztnek (leszámítva az újoncokat) ? :)
    Ezek az autók nem prototípusok amiket állandóan fejlesztenek mint a F1 vagy LMP1 és menni kell tesztelni...
  • Ulvar
    #1950
    Idei SC -k

  • Ulvar
    #1949
    Videjó a tesztről. Todd Kelly nyerte...mintha számítana :D
  • RatBaG #1948
    http://www.v8supercars.com.au/news/championship/poll-your-favourite-2015-livery/
  • Ulvar
    #1947
  • Dietrich
    #1946
    1x updatelték a kipufogó rendszert és 1x a motor kapott frissítést. részükről ennyi volt a dolog :D
    ja és ha jól emlékszem idén már nem Betty Klimenko a főnök, de erre nem veszek mérget. ;)
  • Ulvar
    #1945
    Hát izé...ehhez aeroban nem nagyon nyúltak hozzá...vagy nagyon minimális. Én itt próbálom nézegetni de...semmi...új a főszponzor...je...

  • Dietrich
    #1944
    kiváncsi vagyok az ausztrál fanok mit szóülnak majd a dologhoz, amit megszoktak éveken át nem az lesz most.
    Mondjuk az is igaz Ingall se a normális fajtából való. :)
  • Dietrich
    #1943
    érdekes, mikor tavaly beraktam a képet az új Fordról akkor még tetszett :))
  • Dietrich
    #1942
    Év elején volt a fb bejegyzés, hogy lehet a TEN-hez szerződik, de még semmi sem fix. Azóta nem írtak semmit az oldalára én meg nem kutakodtam ez ügyben.
    Ez is olyan nesze neked semmi megoldás..elvitték egy csatornától, oda adják kettőnek amiből az egyik fizetős és felvétel meg csúsztatott adás, hogy még nehezebb legyen kiszámolni mikor kezdenek. ;)
    Az jó lenne ha írnál újból.
  • Ulvar
    #1941
    Tessék beizzítom a Twittert és TÁDÁÁÁÁÁM

    FOX MOTORSPORT ‏@Fox_Motorsport 10m10 minutes ago
    Say hello to our @FOXSportsAUS #V8SC team!

    http://bit.ly/1AzcanY @RussellIngall @mark_skaife @Jessica_Yates

  • Ulvar
    #1940
    Még várjunk ezzel. De sztem beizzítom a twitteremet és elkezdem nézegetni a dolgokat :D
  • RatBaG #1939
    se larko, se skaife...
  • SimaSuna #1938
    nem tetszik a segge. idétlen lett a lámpa. Eleje még csak csak..
  • Ulvar
    #1937
    Az új Ford Falcon FGX. Erőteljes változás az orr és far részen



    Utcai változat:


    Kívülről is: FÁJJON A SZÍVETEEEEEK


    Utoljára szerkesztette: Ulvar, 2015.02.06. 10:25:38
  • Ulvar
    #1936
    Ohhh na pasztmek....nem is tudtam hogy Fal Dávid kapja a másik Volveszt....ehhhh Csórikám olyan magas...6 méterrel hátrébb kellett tegyék hogy kb. egy szintbe hozzák Scottal a képhez...ami baj, mert magas, olyan ember kell hozzá majd másodpilótának és mivel magas, nagyobb a tömege is...

  • Ulvar
    #1935
    Ő nem igaz.

    A közvetítési jogok két brigádnál vannak, a Fox Sportsnál illetve a Channel 10-nél. Mark a Channel 10-hez szerződött ez év elején, ami azt jelenti hogy a FOX adásainál nem lesz ott.

    "TEN will broadcast six events live in 2015 with the vision from the V8 Supercars team. Those events not broadcast live on TEN will be played in package form twice on Saturdays and Sundays, ensuring absolutely every event will be on free to air."

    6 futamhétvégét fognak élőben közvetíteni, a többit felvételről az adott hétvégén, vagy késleltetve nem tudom pontosan. Na most a Fox Sport fizetős csatorna lesz, így az OZk fizethetnek elő rá ha nézni akarják a versenyeket, a TEN ha jól értettem akkor ingyér lesz, mintha M1et néznél. Na és a TEN brigádjában lesz benne Mark, csak nem tudni hol, mert még ez nem lett eldöntve. Egyelőre csak a FOXos brigád lett, ha jól értettem, de itt egy vidi amiben Mark szerepel, hogy ne legyenek kétségeid :) :



    Úgyis veheted, hogy ketté osztották a korábbi brigádot. Mondjuk Skaifet sehol nem látom. Mindegy, majd kiderül hogy hogy lesz...Amúgy felmerült hogy lehet újra neki állok irkálni.
    Utoljára szerkesztette: Ulvar, 2015.02.06. 10:04:17
  • Dietrich
    #1934
    Sajna Larkham nélkül....

    V8 Supercars commentary team revealed
  • Ulvar
    #1933
    Aki unatkozik...

    vimeon fel van töltve ha jól látom az összes tavalyi futam teljesbe....

    Itten e
  • SimaSuna #1932
    Adelaide, Bathurst, EasternCreek, SurfersParadise.

    Fater...WHICNCUP!!!!! :D
  • Dietrich
    #1931
    Én az rfactort hívnám ehhez segítségül, mert ami a valóságban tetszik pálya az a játékban is :)
    Sorrendben talán így:
    utcai pályák közül a #1 Adelaide
    építettek közül Hidden Valey
    Ami szerintem kurva nehéz vonalvezetésű az már nem képezi a V8 naptárat..Hamilton volt.
    Eastern Creek pedig a lézeres pályakészítés miatt volt a legjobb az rfactorban.
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.02.05. 14:43:58
  • Dietrich
    #1930
    Nem a csapatnak szurkolok, hanem Craignek :) De tudom, hogy 2018-ig biztosan nem lehet bajnok. :(