2613
  • Dietrich
    #2533
    2017 Perth SuperSprint (Barbagallo)
    Szombat
    R7 08:45 - 09:45 /50 kör
    Vasárnap
    R8 08:15 - 09:45 /83 kör
    TV Spíler élőben
    stream
  • Dietrich
    #2532
    Hetvegen emberi idopontokban lesznek a rajtok. 08:45 es 08:15-kor.
  • Ingy2
    #2531
    Pont ugyanez futott végig a szürkeállományomon (ha még létezik). Symonnson Tandert(vele a mezőny felét) most Reynoldsot. (Symmonson a kommentátorok külön megünnepelték, hogy Holdsworth kimaradt a jóból) Először azt hittem Reynolds elbénázta mert hidegek voltak a gumik de belső nézetből tisztán látszott mi történt. De maga a verseny is botrány volt, nem hittem hogy a Michelines Indianapolis-i F1 malőrt nem lehet überelni de az hogy ennyi defekt volt (egy részt az új rázókő másrészt a gyenge konstrukció miatt, nem emléxem tisztán Sladenek vagy Blanchardnak volt dupla első defektje(!!!)bazz). Viszont a második versenyen amit Scotty-val műveltek az vérforraló (Ludót nekifutásból rúgtam volna zacsin), simán megnyerhette volna.
  • RatBaG #2530
    kezdem unni ezt a kis takonyképű cam waters-t. múltkor tasmaniaban is ő borította a dominót, aztán mást büntettek érte, most meg az első futamon rögtön az első kanyarban leszorította reynolds-ot, és ismét jött a gebasz.
    aztán még courtney-t is szemrebbenés nélkül kiforgatta. valaki most már az orrára koppinthatna...

    btw coulthard mindig megfürdeti a hostess csajokat a pódiumon, szegények. :D
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2017.04.28. 20:26:44
  • Dietrich
    #2529
    Kérdés felvetése jó, mivel valszeg Penskén keresztűl jöttek a képbe, azután, hogy az USA-ban a Shell, Penske fő szponzora.
    3 éves szerződést kötöttek a Shellel a Supercars vezérei és szerintem külön a Supercarsnak gyártanak Etanolt (vagy veszik a Braziloktól. :)
    Supercars partners with Shell Fuels
    Piszok mód eltudják dugni a Supercars szabálykönyvét, de én találtam egy oldalt:
    Fuel - Shell E85 Race Blend (85% ethanol, 15% petrol blend)
    Link
  • bmwcrash
    #2528
    Fuu SvG mit fogott meg a masodik futamon:D
  • SuperCharger
    #2527
    Hát ez valami nagyon király! Hozzá lehet ehhez a sorozathoz jutni valahol?


    Tudja valaki, hogy idén benzinnel mennek-e, vagy még mindig ugyanazzal E-85-el, csak a Shell többet fizetett a relkámért? Neten nem találok rá egyenes választ, mintha szándékosan nem akarnák kimondani.
  • Dietrich
    #2526
    vegre ma mar autoverseny volt. Igaz nehany csapatnal volt kaosz rendesen.
  • Ingy2
    #2525
    Tander péntek esti nyilatkozat :"Can tell you that last years Volvo setup doesn't work on a Commodore around here! "

    Nekem is korai volt a futam mert 10kor ébredtem, de szerencsére a pirannyán már fent van a szombati nap
  • Dietrich
    #2524
    12 ev tapasztalattal a hatam mogott is tud meglepetest okozni a Supercars...ez volt az elmult 12 ev talan legnagyobb kaosz versenye szaraz palyan.
  • RatBaG #2523
    bathurst jó, mert abba még bőven bele lehet nézni lefekvés előtt.
  • Dietrich
    #2522
    A 07:45 egyáltalán nincs "nem emgeti időpontban" :)
    Bathurst 1000 rajt 01:30-kor van akkor az milyen? :D

    egyébként elirtam a szombatinak a végét.
    helyesen: 07:45 - 09:25
    remélhetőleg nem időkorláttal lesz vége a versenyeknek, mert itt előfordult már red flag tengeri madarak miatt (bazi nagyok voltak és a kedvük úgy tartotta ők korzóznak az aszfalton, nem hatotta meg őket a V8 motorok robaja)meg nagyobb crash miatt is.
  • atiwrc
    #2521
    Akkor pár ezer forintos felvevőt javaslok ;), vagy ha telik rá akkor esetleg szolgáltatós rögzítő boxot, ráadásul a három nagynál úgy rémlik hogy mindegyiknél van már olyan hogy adott csatornák eseményeit x napig vissza lehet nézni, de nem tudom hogy spíler van-e ott.
    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2017.04.21. 22:17:04
  • RatBaG #2520
    hétvégén az nem emberi. :)
    a legjobb az, mikor ebéd után, tele hassal lehet nézni sorban a versenyeket.
  • atiwrc
    #2519
    Mi van embertelen időben?
    Az 05:50 esetleg, na de a 07:45-re ne mondjuk már ilyet.....
    A múltkor is Lanti írta tán valamire hogy "korán kell kelni" reggel 8tól adtak valamit....
    Sokkal fájóbb a WRX 22:15-re tétele, úgy hogy a livestream-et is blokkolták, én fent maradok mert érdekel, de sokan a végére lehet már elszundikálnak a tv előtt, bár aki az alatt el tud aludni az ne is nézze :D

    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2017.04.21. 21:07:26
  • RatBaG #2518
    kár, hogy a legelső hétvége kivételével eddig élőben ment. ha fel tudnék kelni ilyen korán, úgyis az eredetit nézném akkor már. így meg ugyanúgy nem látja senki, embertelen időben van.
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2017.04.21. 20:43:20
  • Dietrich
    #2517
    2017 WD-40 Phillip Island 500
    Szombat
    07:45 - 08:25 /57 kör
    Vasárnap
    05:50 - 07:30 /57 kör
    Tv: Spiler élőben
    stream
  • Dietrich
    #2516
    Gyulám ma kimondta az igazságot.
    "A Supercars a túraautózás csúcsa" :)
    Egyébként az előzményeket ismerve (nem csak a tegnapi napot) egy félig esős pályán jó versenyt toltak a srácok.
    Whincup is kezd rájönni, hogy a fiatalok lenyomják már. :)
  • Dietrich
    #2515
    de az vagy :D
  • Szabi #2514
    nem akarok ünneprontó lenni, de 1:50-től :)
  • Dietrich
    #2513
    Ezen sírok. :DD
    Japánok így közvetítették a crasht.
  • Dietrich
    #2512
    Eső miatti káosz verseny amire emlékszem az Hamiltonban volt pár éve. Forgalmi dugó képződött a box bejáratnál.:)
  • bmwcrash
    #2511
    Uhh, akinek UPC-je van az Horizon Go-n visszatudja nézni az összes Spíleres műsort köztük ezt is :D
  • Dietrich
    #2510
    pont nincs de mintha azt írnák SVG győzelmét jegyzik. Gondolom ez akkor lesz kérdéses ha valakivel azonos pontszámmal az élen fejezi be ismét a bajnokságot.

    4 autó biztosan nem lesz ott holnap a rajtrácson. Többi érintetnél hosszú és nehéz éjszaka lesz/van.
    our cars withdrawn as rebuilds begin
  • Ulvar
    #2509
    NOPE
  • Szabi #2508
    na vajon kapnak pontot a három körért ? :D
  • Dietrich
    #2507
    szép nagy csatt volt....
  • Dietrich
    #2506
    Tyrepower Tasmania SuperSprint
    Szombat
    08:45 - 09:40 /50 kör
    Vasárnap
    06:05 - 07:30 /84 kör
    Spiler Tv élőben közvetíti.
    vagy
    stream

  • Ulvar
    #2505
    Hidegrázós...az a létszám...azok a versenyzők...azok az autók...ez a verseny. Kötelező anyag az autóversenyzésről.

  • Dietrich
    #2504
    Nem lesz csajos autó endurance versenyekre mint eddig...
    Nissan confirms full enduro line-up

    Csapatokat érintette a Debbie utáni özönvíz, nem tudom, hogy az érintett 3 csapat eltudta indítani a kamionjait Tasman pályára.
    Penske battles floodwaters in Tassie prep

  • RatBaG #2503
    https://www.facebook.com/supercars/videos/10154565471619506/
  • Ulvar
    #2502
    fantasztikus munka!

    amúgy nem csodálom hogy nem javították meg, minek dolgoztatni keményen a fiúkat hogy összerakják, mikor pontokat nem kapnak, tesztnek meg kevés.
  • Ingy2
    #2501
    Rendezés Bathurstben
    Utoljára szerkesztette: Ingy2, 2017.03.28. 07:18:04
  • Ingy2
    #2500
    Az utsóra emlékeztem, érdekes amikor körülötte zajlik valami, valahogy mindig őt verik telibe

    Pedig 4. futamra is próbálták összerakni a kocsit.
    No race 4.
  • Ulvar
    #2499
    Szerencsés Lee







  • Ulvar
    #2498
    Valóban nem egy lassú srác, de a Mercis kiruccanás és az azutáni kiscsapatos szenvedés sajnos...sajnos érződik.
  • Ingy2
    #2497
    Courtneyt egy picit felkavarta az ütközés
  • Ingy2
    #2496
    De azért lehetett Instant karma is, 1-2 körrel a baleset előtt dicsérték a kocsi festését, meg hogy kiállnak az egyenlőségért. Utána a fékekről volt szó és a felhők felett valaki kapcsolt.
  • Norbi1990
    #2495
    Fék.
  • bosco05 #2494
    Az elsőre emlékszem, azt együtt néztük szerintem még, az elég durva volt elsőre.