8
  • adam first
    #8
    Az lenne a legjobb ha a Rare fejlesztené.A goldeneye is N exkluzív volt,de legalább minőségi volt.Nem kellett csalódni sem a játékban sem a filmben.Amúgy igaz osztom a véleményedet Tomalak:"làttam màr az activision tol kituno és ocska jàtékokat is akàrcsak az EA tol." bármi lehetséges.
  • Tomalak
    #7
    Azis lehet hogy sokkal jobb jàtékokat fog csinàlni; làttam màr az activision tol kituno és ocska jàtékokat is akàrcsak az EA tol.

    De amugyis az activison csak kiadja a jàtékokat nem? Akkor meg még akàrki is fejlesztheti.
  • Balumann
    #6
    sajnálom, pedig jó játékot lehetett volna készíteni belőle, activision nem hiszem hogy képes olyan jó játékot csinálni mint amiket az EA csinál... :S (már a James Bond Nightfire is tetszett akkor amikor az kijött, akkor színvonalas játék volt sztem)
  • adam first
    #5
    Eddig egyetlen normális james bond játék készült ami olyannyira visszadata a film hangulatát hogy az valami hihetetlen.Egyszerűen imádom ezt a játékot és olyan szerencsém van hogy ráadásul a kedvenc james bond filmemből készült a játék,még most is szívesen leülök a játékelé játszani ez a játék pedig nem más mint a goldeneye 007 N64 exkluzív játék annyira hasonlit a játék a filmre hogy az valami félelmetes.
  • NEOreg3
    #4
    "Az Activision nyilatkozatában bejelentette, hogy szeretne egy, a franchisehoz méltó játékot készíteni."

    ha ugyanazt a színvonalat fogják hozni, mint az EA, akkor elborítékolhatják a bukást
  • akyyy
    #3
    Activision-> Star Trek Elite Force, a voyagerből...messze az egyik legjobb star trek game :)
  • Princeman
    #2
    Hát ezek az adoptációk télleg nem a legjobbak, már csak arra leszek kíváncsi hogy fordítva hogy működik...---->Prince of Persia film
  • edios
    #1
    A filmből készült játékok nagyon kevés kivétellel mind minősíthetetlen okádékok. Ez mindig is így volt, ezek után se fog változni a helyzet valszeg:)