1274
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • dream1981
    ...de az lebontott játékok elkerített területei nem volt eléggé biztató látvány , hogy bátmi is hamarosan még érkezni fog... :-(((
  • dream1981
    ...A dzsungel meseparkba nem kellett belépőt fizetni amikor két hete kint voltam a vidámparkban. A napi belépővel ugyanúgy nyugodtan besétáltunk , senki nem kért tőlünk semmit...
    Viszont ahogy át lett alakítva a Szellemvasút Tréfás Dzsungelvasúttá , az szerintem nagyon jól sikerült ... a többi játék tényleg csak át lett festve...
  • Barbicka
    Jó Neked:). Majd meséld el, milyen volt a Flying Circus;).
  • Dar0X
    Nah ha minden összejön, akkor vasárnap vagy kedden irány a Vidámpark! ^^ Már alig várom...:)
  • dream1981
    A T-Rexen még nem ültem , de a TopSpin-en szerintem jobban szorít a biztonsági öv. A FlyinCircus-on mind a három alkalommal az első sorban ültem.
  • 01pepe02
    Ott szerintem tök rossz, hogy nem lehet úgy csinálni, hogy a vékonyak se csúszkáljanak benne
  • Barbicka
    Én is remélem. A T-Rexnél kicsit furcsa érzés, ahogy ide-oda csúszkál az ember:D.
  • 01pepe02
    kb. remélem úgy szorít be mint a top spinen
  • 01pepe02
    de azért jobban fog az öv, mint a t-rexen?
    és hol jobb ülni elől vagy hátul?
  • Barbicka
    Egyáltalán nem untattál, én örülök, hogy megosztottad velünk az élményeidet. Egyébként is akartam kérdezni, hogy valaki kipróbálta-e már közületek a Flying Circust. Én csak nyáron megyek majd vidámparkba, de már nagyon kíváncsi vagyok, milyen lehet. Remélem addigra megérkezik a többi új játék is:).
  • dream1981
    Sziasztok!

Már régóta olvasom a fórumot , aztán most úgy döntöttem regisztrálok úgyhogy először is nagy SZIA mindenkinek

Talán annyit írnék így első nekifutásra , hogy múlt hétvégén voltam kint a vidámparkban és kipróbáltam a Flying Circus-t. Nekem nagyon tetszett , tényleg a 3 fajta mozgás kiszámíthatatlanná és izgalmassá teszi azt az élményt... Habár amikor először ültem rajta nem szorított rendesen a biztonsági kengyel és ide-oda csúszkáltam benne , ami nem okozte azt a biztonságérzetet mint ol. ami a vidámpark honlapján is fel van tüntetve , de utána már rutinosabban igyekeztem helyet választani...

Na sziasztok és remélem nem untattalak titeket...
  • makkinz
    Hát, nem akarok rosszindulatú lenni, de minek legyen akkor ingyenes? Szerintem azokon a napokon az átlag bevétel 5xöse jön be ha nem több
  • Wraith88
    Valamikor nem szokott lenni ingyenes belépés a Vidámparkba?
    Pl. gyereknap vagy május 1. vagy valami? :D
  • BKG
    Hát megbízható forrásból tudtam ezt az infót, de ha nem így van akkor kérlek javíts ki.Hülyeséget nem akartam terjeszteni a parkról, mert abból van elég a médiában. (De én még így tudtam akkor amikor írtam:S)
  • Barbicka
    És a Flying Circus a Looping Star helyén van? Már nagyon ki szeretném próbálni, hogy milyen.:)
  • 01pepe02
    a t-rex (ha a top spint szemből nézzük) balra található a (volt) looping mellett
  • Prince of Máté
    Ha jól tudom, a T-rex a Disco helyén van, szal a Park eleje körül.
    Külön vidámpark és mesepark van, külön jeggyel.
  • Wraith88
    Az durva lenne, ha a T-Rex a kicsiknek készült Meseparkban lenne. xD
    Szóval szerintem nem ott van. :D
    Egyébként aki megveszi a teljes árú jegyet, az bemehet oda is,
    vagy csak külön lehet 1500ft-ért?
  • barbyca00
    a Tirex a Dzsungel Mesepark részben van?
    Vmi infót nemtudtok a Dubla titanic-ról? sztetek júni 3-ig lesz?
  • hgkj01
    BKG miből gondolod, hogy folyamatban van az érkezése az új játékoknak?
  • Dar0X
    Hát nemtom, sztem az a dupla titanic kicsit gagyibb lesz, mint a régi...vhogy nem is néz ki annyira naonjól, de a sima régi titanicnak van egy újabb verziója, ami kurva jól néz ki..:P és az is Ranger néven fut...szal...:)
  • Prince of Máté
    Jön a Ranger is? Király :D ( az a dupla titanic ugye?)
  • BKG
    Mindenki aki kérdezte az új játékokat annak már válaszoltam a #406-os bejegyzésben. De akkor még 1x folyamatban vannak, hamarosan a parkban lesznek.
  • Dar0X
    Ezt már énis kérdeztem, de még senki nem válaszolt rá...pedig bíztam benne, hogy BKG válaszolni fog...de majd kiderült, remélem még idén megérkeznek...=) Nah és a Boomerang is jöhetne...xP
  • Barbicka
    A Ranger és a Vadvízi zuhatag játékokról tud valaki valamit, hogy lesznek-e egyáltalán? Mert hát az új játékok menüpontból levették őket...
  • BKG
    Dzsungel parkban ugyan azok a régi játékok vannak csak felújítva, átfestve, dzsungeles hangulatúra. 2 új játék van egy vízi dodzsem és egy kézzel hajtható kisvonat. Ezeket a játékokat csak gyerekek élvezhetik kivéve a régi szellemvasút ami most dzsungel lett. Külön lehet venni karszalagot a meseparkra.
  • Flórika
    Ez a "Dzsungel Mesepark" kizárólag gyerekeknek készült, vagy öregebbek is látogathatják? Mely régebbi játékokat alakítottak át "dzsungelessé"? Illetve milyen új játékok vannak, amiket direkt a Dzsungel Mesepark miatt hoztak?

(Tudom, sokat kérdezek. )
  • Dar0X
    A Looping helyén énis eltudnék képzelni egy Boomerángot, az naon faja hullámvasút, nekem naon bejött Bécsben, élveztem, főleg hátrafele...:)
  • BKG
    Én a looping helyén boomerángot vagy más néven cobra-t tudnék elképzelni ami még elférne ott.Az új játékok jönnek hamarosan folyamatban vannak :P.Dzsungel park nagyon jó lett, a dzsungelvasútról pedig csak jót lehet mondani.
  • Dar0X
    Jajjdejó, hogy megnyitott, de az Új játékoknál nem láttam a Ranger, meg a Vadvízi Zuhatagot...esetleg erről vmi hír? lehet nem jönnek, és nem lesznek?:O
  • marcellp
    Megnyitották a Dzsungel Mese Parkot a Vidámparkban! Nekem fura.
  • Dar0X
    Sztem nem nagy cuccok ezek a fajta hullámvasutak....sztem a Nemesis, a Raptor, a Dueling Dragons sokal jobbak....:)
  • Esplanade
    National Geographic-on volt róla egy műsor hogyan készült

durva a magassága és a sebessége (200 km/h?), de ezen túl sok élményt nem adhat
    csak státuszszimbólum, hogy "nálunk van a leg...bb hullámvasút", mint egy reklámtábla ami vonzza az embereket a parkba

OFF: használjátok az "URL beszúrása" gombot, kényelmesebb a link elérése
  • Look at the cat

Kingda Kan :

http://www.youtube.com/watch?v=HN8nv4tVFuA&feature=related

• Dar0X
    Intoxx offride(Night): http://www.youtube.com/watch?v=rPa1Y-mVUP4&feature=related
    Intoxx offride: http://www.youtube.com/watch?v=GmCUeghx8E8&feature=related
    Sztem jópofa ez is, és egyedülálló, ien biztos, hogy sehol sincs, de nálunk jól mutatna...xP
  • makkinz
    Hát Barbicka üzenetére inkább semmit se mondok. Viszont valaki toljon fel egy Flying Circus videót ami a parkban készült *.*
  • Barbicka
    Amúgy ha én vezetném a vidámparkot, a Föld létező összes játékát (főleg a durva játékokat) bevitetném a parkba és egész nap azokon ülnék:D. Hát mondjuk ehhez enyhén szólva nagy területre lenne szükség:S:D.
  • Barbicka
    Én biztos nem dolgoznék vidámparkban, mert nem bírnám ki, hogy ott vagyok, de nem ülhetek fel a gépekre:D. Számomra az kínszenvedés lenne:D.
  • Dar0X
    Kááár...x(((((Nah nembaj, amjd kibírom vhoyg addig..:)
  • BKG
    Hát akkor sajnos te még nem dolgozhatsz a parkban, mert csak 18 év felett lehet a játékok közelében dolgozni csak. Majd akkor 2 év múlva.