1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Dar0X
    #436
    Nah voltam vasárnap Vidámparkba, és kibaszott jó volt...:D T-Rex lett az új kedvencem....^^ Flying Circus is jó cucc, de annyira naon durva talán nemvolt, mint a T-Rex, de azt is naon élveztem.....:) Összetéve az egészet kibaszott jó kis nap volt, csak kár, hogy a Torony nem működött...:S
  • marcellp
    #435
    Ja végre! Nekem így jó, ha fizetek teljes belépő árát, akkor benne van Mesepark belépő! Mikor Miskolctól hazafelé mentem és Budapesten át keresztül mentem, és láttam Vidámpark területet. Vadvízi utazás helyén üres, többi ugyanaz maradnak. Üres területén mi lesz majd...
  • dream1981
    #434
    ...de az lebontott játékok elkerített területei nem volt eléggé biztató látvány , hogy bátmi is hamarosan még érkezni fog... :-(((
  • dream1981
    #433
    ...A dzsungel meseparkba nem kellett belépőt fizetni amikor két hete kint voltam a vidámparkban. A napi belépővel ugyanúgy nyugodtan besétáltunk , senki nem kért tőlünk semmit...
    Viszont ahogy át lett alakítva a Szellemvasút Tréfás Dzsungelvasúttá , az szerintem nagyon jól sikerült ... a többi játék tényleg csak át lett festve...
  • Barbicka
    #432
    Jó Neked:). Majd meséld el, milyen volt a Flying Circus;).
  • Dar0X
    #431
    Nah ha minden összejön, akkor vasárnap vagy kedden irány a Vidámpark! ^^ Már alig várom...:)
  • dream1981
    #430
    A T-Rexen még nem ültem , de a TopSpin-en szerintem jobban szorít a biztonsági öv. A FlyinCircus-on mind a három alkalommal az első sorban ültem.
  • 01pepe02
    #429
    Ott szerintem tök rossz, hogy nem lehet úgy csinálni, hogy a vékonyak se csúszkáljanak benne
  • Barbicka
    #428
    Én is remélem. A T-Rexnél kicsit furcsa érzés, ahogy ide-oda csúszkál az ember:D.
  • 01pepe02
    #427
    kb. remélem úgy szorít be mint a top spinen
  • 01pepe02
    #426
    de azért jobban fog az öv, mint a t-rexen?
    és hol jobb ülni elől vagy hátul?
  • Barbicka
    #425
    Egyáltalán nem untattál, én örülök, hogy megosztottad velünk az élményeidet. Egyébként is akartam kérdezni, hogy valaki kipróbálta-e már közületek a Flying Circust. Én csak nyáron megyek majd vidámparkba, de már nagyon kíváncsi vagyok, milyen lehet. Remélem addigra megérkezik a többi új játék is:).
  • dream1981
    #424
    Sziasztok!

    Már régóta olvasom a fórumot , aztán most úgy döntöttem regisztrálok úgyhogy először is nagy SZIA mindenkinek

    Talán annyit írnék így első nekifutásra , hogy múlt hétvégén voltam kint a vidámparkban és kipróbáltam a Flying Circus-t. Nekem nagyon tetszett , tényleg a 3 fajta mozgás kiszámíthatatlanná és izgalmassá teszi azt az élményt... Habár amikor először ültem rajta nem szorított rendesen a biztonsági kengyel és ide-oda csúszkáltam benne , ami nem okozte azt a biztonságérzetet mint ol. ami a vidámpark honlapján is fel van tüntetve , de utána már rutinosabban igyekeztem helyet választani...

    Na sziasztok és remélem nem untattalak titeket...
  • makkinz
    #423
    Hát, nem akarok rosszindulatú lenni, de minek legyen akkor ingyenes? Szerintem azokon a napokon az átlag bevétel 5xöse jön be ha nem több
  • Wraith88
    #422
    Valamikor nem szokott lenni ingyenes belépés a Vidámparkba?
    Pl. gyereknap vagy május 1. vagy valami? :D
  • BKG
    #421
    Hát megbízható forrásból tudtam ezt az infót, de ha nem így van akkor kérlek javíts ki.Hülyeséget nem akartam terjeszteni a parkról, mert abból van elég a médiában. (De én még így tudtam akkor amikor írtam:S)
  • Barbicka
    #420
    És a Flying Circus a Looping Star helyén van? Már nagyon ki szeretném próbálni, hogy milyen.:)
  • 01pepe02
    #419
    a t-rex (ha a top spint szemből nézzük) balra található a (volt) looping mellett
  • Prince of Máté
    #418
    Ha jól tudom, a T-rex a Disco helyén van, szal a Park eleje körül.
    Külön vidámpark és mesepark van, külön jeggyel.
  • Wraith88
    #417
    Az durva lenne, ha a T-Rex a kicsiknek készült Meseparkban lenne. xD
    Szóval szerintem nem ott van. :D
    Egyébként aki megveszi a teljes árú jegyet, az bemehet oda is,
    vagy csak külön lehet 1500ft-ért?
  • barbyca00
    #416
    a Tirex a Dzsungel Mesepark részben van?
    Vmi infót nemtudtok a Dubla titanic-ról? sztetek júni 3-ig lesz?
  • hgkj01
    #415
    BKG miből gondolod, hogy folyamatban van az érkezése az új játékoknak?
  • Dar0X
    #414
    Hát nemtom, sztem az a dupla titanic kicsit gagyibb lesz, mint a régi...vhogy nem is néz ki annyira naonjól, de a sima régi titanicnak van egy újabb verziója, ami kurva jól néz ki..:P és az is Ranger néven fut...szal...:)
  • Prince of Máté
    #413
    Jön a Ranger is? Király :D ( az a dupla titanic ugye?)
  • BKG
    #412
    Mindenki aki kérdezte az új játékokat annak már válaszoltam a #406-os bejegyzésben. De akkor még 1x folyamatban vannak, hamarosan a parkban lesznek.
  • Dar0X
    #411
    Ezt már énis kérdeztem, de még senki nem válaszolt rá...pedig bíztam benne, hogy BKG válaszolni fog...de majd kiderült, remélem még idén megérkeznek...=) Nah és a Boomerang is jöhetne...xP
  • Barbicka
    #410
    A Ranger és a Vadvízi zuhatag játékokról tud valaki valamit, hogy lesznek-e egyáltalán? Mert hát az új játékok menüpontból levették őket...
  • BKG
    #409
    Dzsungel parkban ugyan azok a régi játékok vannak csak felújítva, átfestve, dzsungeles hangulatúra. 2 új játék van egy vízi dodzsem és egy kézzel hajtható kisvonat. Ezeket a játékokat csak gyerekek élvezhetik kivéve a régi szellemvasút ami most dzsungel lett. Külön lehet venni karszalagot a meseparkra.
  • Flórika
    #408
    Ez a "Dzsungel Mesepark" kizárólag gyerekeknek készült, vagy öregebbek is látogathatják? Mely régebbi játékokat alakítottak át "dzsungelessé"? Illetve milyen új játékok vannak, amiket direkt a Dzsungel Mesepark miatt hoztak?

    (Tudom, sokat kérdezek. )
  • Dar0X
    #407
    A Looping helyén énis eltudnék képzelni egy Boomerángot, az naon faja hullámvasút, nekem naon bejött Bécsben, élveztem, főleg hátrafele...:)
  • BKG
    #406
    Én a looping helyén boomerángot vagy más néven cobra-t tudnék elképzelni ami még elférne ott.Az új játékok jönnek hamarosan folyamatban vannak :P.Dzsungel park nagyon jó lett, a dzsungelvasútról pedig csak jót lehet mondani.
  • Dar0X
    #405
    Jajjdejó, hogy megnyitott, de az Új játékoknál nem láttam a Ranger, meg a Vadvízi Zuhatagot...esetleg erről vmi hír? lehet nem jönnek, és nem lesznek?:O
  • marcellp
    #404
    Megnyitották a Dzsungel Mese Parkot a Vidámparkban! Nekem fura.
  • Dar0X
    #403
    Sztem nem nagy cuccok ezek a fajta hullámvasutak....sztem a Nemesis, a Raptor, a Dueling Dragons sokal jobbak....:)
  • Esplanade
    #402
    National Geographic-on volt róla egy műsor hogyan készült

    durva a magassága és a sebessége (200 km/h?), de ezen túl sok élményt nem adhat
    csak státuszszimbólum, hogy "nálunk van a leg...bb hullámvasút", mint egy reklámtábla ami vonzza az embereket a parkba

    OFF: használjátok az "URL beszúrása" gombot, kényelmesebb a link elérése
  • Look at the cat
    #401


    Kingda Kan :

    http://www.youtube.com/watch?v=HN8nv4tVFuA&feature=related

  • Dar0X
    #400
    Intoxx offride(Night): http://www.youtube.com/watch?v=rPa1Y-mVUP4&feature=related
    Intoxx offride: http://www.youtube.com/watch?v=GmCUeghx8E8&feature=related
    Sztem jópofa ez is, és egyedülálló, ien biztos, hogy sehol sincs, de nálunk jól mutatna...xP
  • makkinz
    #399
    Hát Barbicka üzenetére inkább semmit se mondok. Viszont valaki toljon fel egy Flying Circus videót ami a parkban készült *.*
  • Barbicka
    #398
    Amúgy ha én vezetném a vidámparkot, a Föld létező összes játékát (főleg a durva játékokat) bevitetném a parkba és egész nap azokon ülnék:D. Hát mondjuk ehhez enyhén szólva nagy területre lenne szükség:S:D.
  • Barbicka
    #397
    Én biztos nem dolgoznék vidámparkban, mert nem bírnám ki, hogy ott vagyok, de nem ülhetek fel a gépekre:D. Számomra az kínszenvedés lenne:D.