9
  • arty
    #9
    jah hozott: pokoli magas árat és ótvar késleltetéseket :)
    - Kösz, nem - mondta a piac.

    ;)

    a ps3 rambusának semmi köze a cpu l2 kesshez, ugyanis hiába a magas órajel, a késleltetése jóval rosszasbb mint egy L2 caché ...
  • BiroAndras
    #8
    Én úgy tudom, az volt az Intel bánata, hogy sokkal drágább volt az RDRAM a DDR-nél. Ráadásul akkor a P4 proci és a hozzá való alaplap is nagyon drága volt. Egy hasonló teljesítményű AMD konfig kb. lényegesen olcsóbb volt.
  • Pakesz
    #7
    de lyóóóóóóó
  • formatuq
    #6
    nekem meg mindig van 800-as rambuszom, es baromi gyors. Intel szivatta le oket, mikor szerzodest bontott veluk, a semmiert.
    Rambus hozott ujjitasokat, nem ugy mint a DD2 pl... egy korcs, koztes uszok, es csak arra jo, hogy tobb penzt huzzanak ki a zsebedbol, platform valtas nevem. mind1....
  • Andris
    #5
    PS3-ban is RAMBUS memória lesz. Igaz csak 512MB, viszont az a CPU órajelén (3.2GHz-en)! Magyarul olyan mint a PC-nél a CPU Level2 cache :) úgy már nem is olyan rossz az 512MB :)
  • turul16
    #4
    test rambus vs. DDR RDRAM -bol még sok mindent ki lehetett volna hozni, a több csatornás hozzá férés jó dolog. Személyes tapasztalatom, nincs de akkoriban dicsérte akinek volt, csak drága volt.
  • fawcet
    #3
    Rambus mennyire volt jó a ddr-hez képest? Van valakinek személyes tapasztalata?
  • turul16
    #2
    Rambus kért tul magas jogdijat nem? Miért csodálkozik ? Egyébként jó technika.
  • arty
    #1
    nemérdekel. mi userek csak jol jártunk, h a drága rambust leváltotta a ddr ...