125
Mit sportoljak?
  • damien1989
    #125
    ELADÓ!

    GYÓGYSZERIPARBAN HASZNÁLT HATÁSOS FOGYASZTÓSZEREK!

    HA GYORSAN,BIZTOSAN,CSALÓDÁSMENTESEN SZERETNÉL FOGYNI!!!

    ÉRDEKLŐDNI HONLAPUNKON!

    www.monthlyweightgainer.5mp.eu

    VAGY E-MAILEN!

    [email protected]

    ERŐS, JÓL BEVÁLT FOGYASZTÓSZEREK ELADÓK ORSZÁGOSAN!
  • stern
    #124
    Csak ha nem táplálkozol mellette rendesen... Változatos étrend mellett biztos, hogy nem!
  • kakasdaparhant
    #123
    Ahham!
    Oké köszi mindenkinek!
  • Corrupt
    #122
    Ez egy olyan mítosz, amelynek eloszlatásán már évek óta fáradozom. Nagyapám, aki ortopédsebész volt és kitűnő diplomával végzett a Northwestern University-n elmondta, hogy amíg az ellenállás nem olyan nagy, hogy a csontokat besűrítse és ezzel lezárja az epifízist (a hosszú csontok növekedő részét), addig nem lesz az ilyen jellegű sportnak káros következménye.

    Ezzel kapcsolatosan tulajdonképpen már az Amerikai Pediátriai Akadémia is megváltoztatta álláspontját (lásd: PEDIATRICS Vol. 107 No. 6 June 2001, pp. 1470-1472)
    Itt a témával kapcsolatban az alábbiakat jelenti ki: „az erőtréning programok valószínűleg nem befolyásolják a magasságbeli növekedést és nem mutathatók ki hosszú távú káros hatások a kardiovaszkuláris egészség terén sem.”


    forrás
  • kakstatter
    #121
    maximum a szerektől amit egyesek szednek a testépítés mellé azok gátolhatják de nem hinném hogy a növekedést gátolná!
    De pl. Van egy kor ami alatt nem igen ajánlják a testépítést.
  • Corrupt
    #120
    Az igaz, h a csontokat erősíti, de attól még sztem nősz tovább
  • kakasdaparhant
    #119
    Helosztok
    lenne egy kérdésem
    Az igaz hogy a gyúrás megerősíti a csontokat és nem növök tovább?
  • Fbn Lx
    #118
    én fél évet jártam heti 2-3x, látom te is kb. fél év, amikor ezt írtad.

    Én a fél év edzés alatt egyetlen dekát sem híztam! Súlyokat kb. 10-20%-kal nehezebbeket emeltem, izomcsoporttól függően, azaz az izmaim annyit fejlődtek, amennyire növekedés nélkül képesek voltak :D
    alkatfüggő, nekem ez a fajta edzés nem igazán jött be.
  • Slayerboy
    #117
    "pedig a gyúrással lehet a leggyorsabban izmot felszedni"

    Tévedés
  • Frayer
    #116
    Van rajtam pár deka felesleg.
    Le akarok fogyni, adjatok már tippeket.

    Igaz hogy tokám van, de ha sokat felülőzök, akkor nekem is olyan rambo hasam lesz, ilyen kockákkal?

    Az étrenden is kell változtatni?
    Az jó hogyha diétás mars csokit eszek, és naponta nem kettő, hanem csak egy liter kólát iszok meg? A dobos tortáról nem is beszélek.
  • John Cena
    #115
    áh küöszi 3hónapig jártam kb. gyúrni:S
  • GregSB
    #114
    "változást sem láttam magamon"

    Lol, ezt így mennyi idő után? :D

    Én október óta járok heti 3x (eddig csak egy hetet hagytam ki betegség miatt), és kb most lehet elkezdeni látni ennek az eredményét. Hacsak nem nyomod tele magadat mindenféle szarral akkor nem fogsz látvánosan és gyorsan fejlődni a gyúrástól, kell fél év - egy év mire lesz eredménye.

    Egyébként én ugyan olyan voltam minte te: vékony, és bármennyit ettem nem jött fel rám egy deka sem. Amióta eljárok eddzeni feljött rám + 8 kiló... (október óta, szal kb 6 hónap alatt)

    Szóval én azt javasolom járj el legalább heti 3x, és azokon a napokon amikor eddzel, közvetlen gyúrás után próbálj meg minél több fehérjét bevinni (enni). Sokan fehérje turmixokat szoktak inni, én inkább a természetes fehérje bevitelnek vagyok híve. (túró, tojás, hal, stb).

    Nem könnyű egy éven át heti 3x lejárni ez tény, de hát valamit valamiért. Egyébként eleinte tényleg jobb valami haverral lejárni, pár hét után már tök mind1 lesz. Egyrészt megismersz sok új embert a teremben, másrészt már annyira beleolvad a heti rutinodba az eddzés, hogy egyedül sem lesz unalmas lemenni. Leglábbis nálam így volt.
  • John Cena
    #113
    hát jó lenne már csak ha 8kg-t fel szedtem már sinen lennék szerintem:D
  • Slayerboy
    #112
    Evezés!
    Minden izmot erősít! :)
  • David2
    #111
    pedig a gyúrással lehet a leggyorsabban izmot felszedni:), változás meg akkor lesz, ha rendszeresen, megfelelően csinálod, s nem össze vissza(saját tapasztalat)

    először felszedsz 8 kgt kb, s majd abból visszafogysz 4-5t így látványosan fog javulni a testzsír arányod, s láthatóvá válnak az izmok.
  • John Cena
    #110
    én is izmokat szeretnék(láthatót:D) és mit ajánlotok sportnak hogy legyen is valami(17éves vok) és eléggé vékony szóval hízásra mit ajánlotok? mert nekem az a bajom hogy nem tudok hízni!:D pedig +10kg jó lenne 180cm/69kg -vagyok gyúrást próbáltam hát társaság miatt nem nagyon jött be + változást sem láttam magamon!
  • benthe1st
    #109
    Kösz. Akiket eddig kérdeztem nem nagyon akartak, nem tudom találok-e majd vkit, mert egyedül tényleg unalmas :).
  • kovacsgellert
    #108
    Ha egyedül unod a kondizást, akkor hívd el néhány barátodat is és meglátod, hogy már egyből nem lesz unalmas.

    De ha nincs meg a megfelelő elhatározás, akkor nem hiszem hogy sikrülni fog. Sok sikert és hatalmas izmokat kívánok. :)))
  • benthe1st
    #107
    Köszi a válaszokat! Már nem vagyok növekedésben, igazából látványosan szeretnék izmosodni. Tudom, hogy ehhez a kondizás a legmegfelelőbb, de már kétszer is nekifutottam, de nem igazán fogott meg, az elhatározás meg nem volt elég nagy ahhoz, hogy az unalom ellenére kitartsak. Úszni pedig 7 évig úsztam, és így tapasztalatból is tudom, hogy annyira nem gyors és látványos az eredménye, de az még általános iskolás koromban volt, akkor meg azért izomra annyira nem tud fejlődni az ember.
  • bens
    #106
    szerintem csináld mindkettőt
  • kovacsgellert
    #105
    Ez nagyban függ attól, hogy hány éves vagy.
    Felnőteknél mind1, hogy úszol-e vagy kondizol(bár az utóbbinak hamarabb láthatók az eredményei), de ha még növekedésben vagy, akkor feltétlenül az úszást ajánlom.
  • benthe1st
    #104
    Sziasztok!

    Szerintetek ha izmosodni szeretnék akkor az úszás is jó, vagy inkább a kondizásra menjek rá?
  • kovacsgellert
    #103
    Eddig ez a legértelmesebb szöveg amit itt olvastsam, bár azért a kifejezésekkel lehetne egy kcsit vigyázni. :)))
  • Vadmeggy
    #102
    Hát, hogy egy két ötletet adjak... A teniszt mindenkinek ajánlom, mert kurvajó sport és az alapokat nagyon könnyen el lehet sajátítani najó a szervát talán nem.. Én már kb 3 éve csinálom hobbi szinten és nem untam meg, tényleg hihetetlenül jó... A másik dolog a gyúrás , szerintem ha összeszedtek egy normális társaságot akkor a gyúrás is ugyanolyan élvezetes tud lenni mint egy sörözés a haverokkal:D legalábbis ha nem csak odamész ozt nyomod... A másik amit el kezdtem csinálni az a hegyikerékpározás ennek rengeteg előnye van de egy két hátulütője is. Nekem az összes sport közül ez tetszik a legjobban. Viszonylag drága a többi sporthoz képest, mert ha komolyan csinálod akkor a bicódra igen sokat kell költened. Nincs olyan hogy na most kész:D tökéletes nem költök rá többet.. MIndig lesz vmi fejlesztés vagy javítás amire időt vagy pénzt kell szánnod. Keress egy hegyet a környéketeken meg egy két havert:D és hozz egy használható biciklit. Kinéztek egy túristaútvonalat aztán nyomás... Az ordibáló nagypapikkal meg ne foglalkozzatok akiket egy 60 as lejtőnél majdnem elbasztok... Szóval annyi sport van amit csinálhattok és biztos hogy mindenki megtalálja a saját kedvenc sportját vagy ha nem akkor csinálhatja azt amit én hogy 5-6 sportot egyszerre csinál nem olyan rendszerességgel de sokkal változatosabb és soha nem unod meg... Na kb ennyit szerettem volna mondani
  • kovacsgellert
    #101
    Attól max. a szemizmok fejlődnek, de még azok sem túlságosan. :)
  • DannyL
    #100
    Javaslom a fedett pályás távolba nézést.
  • bens
    #99
    reketye
  • kovacsgellert
    #98
    Mondhatom szép kis aktívság...Már egy hete nem volt képes senki sem írni ide semmit.... LOL
  • kovacsgellert
    #97
    Na látod...
    Én emg most vagyk gyerek, ezért most deszkázom.
    Gondoltam annyiraazért érthetően írok, hogy a deszkázás, nem 18 év fölött kezdendő...
  • bens
    #96
    mondjuk én is deszkáztam gyerekkoromban :)
  • kovacsgellert
    #95
    azt akartam írni, hogy egypár bunkó deszkást...
  • kovacsgellert
    #94
    Egyáltalán nem értek veletek egyet.
    A gördeszkázás nem a lábadat, hanem az egyensúlyozási érzékedet fejleszti, méghozzá szemmel látható mértékben és viszonylag rövid idő alatt(bizonyított tény!).

    De nem akarok öszeveszni veletek, bizonyára azért ez a véleményetek, mert láttatok már gyepár bunkó deszkást, vagy esetleg kipróbáltátok és nem ment(de kérdem én , mondjuk biciklizni 1 perc alatt tanultatok meg?)
  • bens
    #93
    így van. akkor már inkább küzdősport és azt esetleg használhatod is vmire.
  • savior
    #92
    minek akarsz ugyes lenni? mire mesz azzal az ugyesseggel, hogy egy labdat betudsz dobni valahova? az eletben ezt semmire nem tudod hasznalni
  • kovacsgellert
    #91
    Sziasztok!
    Én az úszást, atlétikát és kosárlabdát ajánlanék mindnekinek.
    Ezek fejlesztik legjobban az izmokat és az ügyességet is egy bizonyos fokig, de ha nagyon ügyes akarsz lenni inkább gör- és hódeszkázz. Nekem ez a kettő nagyon bejön. :)
  • htw
    #90
    - nereklamozz.hu -
  • oneal1
    #88
    úszni tessék úszni tessék:D
  • Lacrossefan
    #87
    Labdajáték. Botokkal, a végén hálóval játsszák, és ezzel a "lepkehálószerűséggel" lehet passzolni ill. kapura lőni. felszerelés szempontjából hasonlít a jégkorongra (a korcsolyát leszámítva). Ilyet játszanak az Amerikai pité-ben is.
  • minigirl
    #86
    kifejtenéd? :)
  • bens
    #85
    az mi?