174
Alien Shooter 2
  • steweee
    #134
    no, trainerrel megvolt az is. tehát ez a vége. pedig számítottam rá hogy még tovább lesz, hiszen a legmagasabb értékű fegyverosztályom is csak 40-es volt, és volt fegyverképzettség szükséglet 75-ös fegyó is. amúgy csak trainerrel tudtam győzni a végén, gondolom vmelyik fegyverosztályt a legmagasabbra kell felvinni, mert a bosson alig fog a golyó, és így annyi minion jelenik meg a szétszórt teleportokon közben hgoy lehetetlen nyerni ha erre kell időt pazarolni
  • Lammer
    #133
    pedig ugy kell... eloszor a minionokat kell pusztitani ;)
  • steweee
    #132
    ott akadtam el amikor vmi palit kell 1 az egyben kinyírni, és utána van egy nagy terem egy bossal, meg megjelenő teleportkapuk. namármost nem akarok számtalanszor nekimenni a pályának, mi a titka. csak a bossra koncentrálni és kifingatni minél hamarabb? mert először a tisztítsd meg a környéket módszerrel aztán a bezárogatom a teleportokat próbálkoztam, de egyszerűen annyian lesznek hogy nem bírok velük.

    nem akarok csítelni
  • steweee
    #131
    hát van pár hibája a játéknak:

    lehetne benne map, mert némelyik pálya elég nagy
    van hogy elakad tereptárgyakban az ember, mondjuk csak egyszer kellett beragadás miatt újrakezdenem a pályát, de a fás részeken sem vmi tökéletes a dolog
    túl sokféle fegyver, értelmetlenül. inkább lenne kevesebb és lenne benne secondary fire lehetőség, amúgy nem rossz hogy megvan spékelve rpg elmmel a fejlődés. az első két karimat elrontottam, kezdhettem előről

    ami nagyon jó benne:

    kocsik és gépágyú használata, őrületes hentelés
    jó hangok, hangulatos játékmenet, minden párbeszéd hanggal
    feeling

    egyszóval klassz
  • Lammer
    #130
    LÁL, ma voltam "merthulyeazertnemvagyok"-ban... (Arkad)...
    hehe 990FT az ELSO ALIEN SHOOTER!! :DDDDD
    en megvettem :D
  • Lammer
    #129
    mondjuk a teleportkaput?
  • pzs
    #128
    Sziasztok
    Ha valaki tud help
    Amikor kijönnek a telportok a földböl onnan nem tudok tovább menni.
    Mit kell ott kilőni ,hogy eltünjenek a teleportok
    Thx előre is
  • kHares
    #127
    Visszatekintve valóban volt hiba mikor először installáltam, de miután meghalt rögtön fölajánlott egy reinstall-t és az szépen végigment. Persze mégse.
    Mindig is odáig voltam az rpgk-ért, karakterfejlődésért, jobb cuccok gyűjtögetése stb, de egy ilyen progitól pont azt várom mint a crimsonland-től. Agyatlan mészárlást. Csak ne akadnék mindig bele valamibe
  • Istencsászár
    #126
    Jah, énis nyomom ám:), próbálom a titkos részeket megtalálni, anyira nem sietek:). 1szerű de mégis szórakoztató játék, nagyon eltalálták.
  • Lammer
    #125
    most rohogni fox, de peldaul egy HIDDEN treasure faq vagy terkep nem jonne rosszul!
    3Xorra jatszom a gamezt es van 1-2 hely amin atfutottam igy hirtelen az elso jatek alkalmaval*... (titkos szobak stb)

    *2ik jatekomat toroltem is, mert valahogy elb*sztam a kari fejlodeset, pedig eleg sokat haladtam benne :D
  • Lammer
    #124
    hatize, ha hibas lett volna az iso fajlod, akkor szepen kaptal volna egy errort install kozben, hisz mindent felrak a jatek a "cd"rol...
    nodemindegy, vegulis a problema megoldodott...

    ps: no azert a crimsonland az siman atomhent(feeling nemmondom, de azert butabb sokkal), itt azert rendesen van karifejlodes meg sztorivezetes(ha minimalis is, de van)

  • kHares
    #123
    Megoldottam a problémát, hibás volt az iso file ezért került fel rosszul pár térkép file. Újra kibontottam majd újrainstall és tökéletesen fut. Nem egy Crimsonland de kellemesen szórakoztat
  • Istencsászár
    #122
    FAQ-t:DDDDDD
  • Lammer
    #121
    na azert ebben a jatekban ha akarnek sem tudnek elakadni

    hint: nem egy agybajnok game... szal...
  • Istencsászár
    #120
    A hiba nálad van, nekem semmi baja sincs, és mivel Lammer barátunk végig tolta már valszeg neki sem volt:)
  • kHares
    #119
    Gyerekek, ez megy mindenkinél probléma nélkül? Már az első mission-on nem tudok túljutni. Kinyírok mindent majd szól hogy menjek be a liftbe. Beszállnék de semmi nem történik csak mehetek tovább amíg ki nem érek a pálya elejére a kocsi mellé. Lehet vezetni is meg minden. Ha lemegyek tnt-ért akkor is simán tovább tudok menni a feketeségbe, hiányzik a pálya széle. Bugos vagy rossz crack? És nem vista, sima xp
  • Lacc
    #118
    Zúzós ez az új rész nagyon. A járművek tetszenek főleg, elképesztő, mekkora henteléseket lehet csapni, sikerült ráverniük az előző részekre ebből a szempontból, azt hiszem. Egy négyzetcenti nem sok, annyi terület nem marad belek nélkül egy összecsapás után.
  • Lammer
    #117
    francba ez rovid volt :(


    Galeriambol copy/paste

    amugy az uccso palyat probalgattam csomo fegyoval(beultetesekkel is, hogy tudjam hasznalni a tobbi fegyot)...
    nekem a Plasma Minigun SL-2000 jott be a legjobban...

    viszont nagyon "feelinges" dara volt :D

  • Lammer
    #116
    enis vegigtoltam a shadowgroundsot... de egy kicsit mas... az olyan mupara, mar rajottem... nem is volt rossz, de valahogy itt jobban bele tudom elni magamat a kornyezet kidolgozottsaga miatt (veres falak, szetszedett emberek a padlon, nyomasztobb zenek, nekem stilusos)... tok fincsi
    nekem az élijensúter mindig is jobban bejott-e!? mint az SG style... :D
    nah megyek tolom a 2cds "demoval" ez tuti polcon lesz, mert mászthev...
    (ejj izlesek :D)
  • Dynamic
    #115
    Még azt sem mondhtaom, hogy nem az én stílusom, mert ebből a kategóriából a Shadowgroundsot is végigtoltam, de ez...inkább hagyjuk.
  • Dynamic
    #114
    Ritka szar játék.Az egy dolog, hogy agyatlan darálás, ettől még jó is lehetne, de sokszor a tízezernyi alien között alig lehet észrevenni a saját emberemet, a tereptárgyakba állandóan beleakadás meg rohadt idegesítő.Ennek a játéknak egy élvezetes feszültséglevezető marhulásnak kéne lennie, de az ilyen szintű darálás részemről marha unalmas.Nem tudom, mi ezen másfél giga, mindenesetre én megbántam, hogy leszedtem.Totál ugyanaz, mint az első, csak mondjuk annak a mérete töredéke volt ennek.
  • mucsácsó
    #113
    Alien.Shooter.Vengeance-ViTALiTY

    jha, elvileg ez az tudtommal...
  • Esrohnoil
    #112
    Sehol senki nem tud semmit??
  • Esrohnoil
    #111
    Megjelent az angol verzió?
  • zombáj
    #110
    szerintem a shotgun a legjobb fegyver, most toltam végig 2x. először energiafegyverrel, most meg shothunnal.452-526 ot és úgy lő mint a gépfegyver :) amúgy meg lehet neten játszani ? vagy csak lanon ??
    nekem a német verzió van , és nem tudok semmit németül.
  • Dark Archon
    #109
    Azt én leszarom, hogy kinek milyen lesz, nekem jobb lesz, mert tudok majd multizni. Ezért a játékért meg olyan sokat nem kérhetnek szvsz.
  • Esrohnoil
    #108
    Igazad van. Szerintem fizesd ki az államadósságot, és akkor mindenkinek jobb lesz. :)
  • Dark Archon
    #107
    22-én jött volna ki, de a hivatalos honlapon sem lehet még megvenni, szóval még odébb van :-(

    Sok majom kretén meg már töltögetné lefelé... LOL. Én inkább megveszem.
  • Esrohnoil
    #106
    22.-én jön ki a full angol verzió?
  • Aleika232
    #105
    Ja az az ötlet nekem is jól jönne,de az 1re.Mert a DEMOját a 2nek már letöltöttem és nem nagyon gyütt be.Köszencs
  • álmodom
    #104
    sziasztok
    honnan tudom letölteni az alien shooter 2 teljes verziot?
    ha volna valamijen ötlet.))
  • Pyromax
    #103
    jaja, ha okosan csináljuk akkor nem nehét az utcso pálya, szvsz sztem ne minigunok a legjobb fegyók, hanem az Energia fegyverek, nem rég találtam meg a játék rossz végét xD( a 14 pálya végén, nem megyünk tovább, hanem amikor a boss dumál akkor vájunk egy kicsit, utána megszólal General Baker, oda adjuk a lemezt neki és... nem lövöm le a poént)
  • Lammer
    #102
    "End"
    gg ~~

    teged nem zavar, ha egy meg ki sem jott jatek(tudom nalad warezpistanal masok a "release date-ek") vegkepeit mutotagtjak?
    vedd mar eszre...
  • Maxtreme
    #101
    pff... Ez nem az endkép...
    Ezután van más is..
    1ébként meg ebben a képben szted mi a spoiler ? 1értelmű hogy ez a játék vége nem? Mindenkit kinyírsz, oszt örül a világ..
  • Lammer
    #100
    tok mind1, hogy kep, vagy anim... utalom ha lelovik a veget, rakhatta volna spoilerbe, urlkent -.-
  • Seth
    #99
    egy kép miatt akartad volna végigvinni???
  • Lammer
    #98
    johogy beraktad az endkepet
  • Maxtreme
    #97
    Nos végigvittem :)
    A játék 15 misszióból áll. Az utolsó pálya elég hardcore ha nem fejlesztitek az emberetek életét, célzási képességét. :)
    Szerintem 1ébkként valamivel 1xűbb volt mint az AS1, viszont SOKKAL jobb. Remek ötletnek tartom pl a járműveket (tank, autó, etc) csakúgy az őrrobotok "használatát"
    Az rpg rész is rengeteget fejlődött.
    Egyébként ha megfelelően, ésszel fejlesztitek a manust, a végére nem lesz nehéz a game. Ugyanis olyan fegyókat kaptok hogy 1 lövéssel leteríti 200 monstát 1xre :D (ajánlom a legutolsó puska megvételét. 270 a damage-e. Nálam más nem is volt az utolsó 3 mapon :) )

    A gfx sztem nagyon jó (persze a maga kategóriájában) A gépigény ahhoz képest hogy mennyi monszta mászkál 1xre a képernyőn, nem vész. (nálam a minimum fps 20 volt. A tankos résznél)

    End :cool:


    Szal nálam kategóriát nézve 10/10. Tudnak ezek a ruszkik ha akarnak :)
  • Maxtreme
    #96
    Sajna igen :(
    Hiába. Várnunk kell karácsonyig a normális angol verzióra. ELVILEG akkor jön.
    Mondjuk azért ezzel is el lehet lenni :)
  • McW
    #95
    Azt még hadd kérdezzem meg, hogy nálad is egyes fegyverek nem látszanak az inventory-ban vagy vásárláskor, csak nagy fekete négyzetek vannak a helyükön. A nevüket és a jellemzőket kiírja, elvileg meg is tudom venni őket. A játék elején még nem volt, de ahogy haladok egyre több sajnos.