108
  • Sadist
    #28
    Egy .torrent kb. 64 kbyte. Az összes durván 6,5 GB
  • Sadist
    #27
    "A kérdéses személyeket a szerzői jogi törvény megsértésének, illetve annak elősegítésének gyanúja miatt hallgatjuk ki."

    Ahahaha, akkor hallgassák már ki a zenészeket, előadókat, kiadókat, mert ők is hozzájárultak a jogsértéshez azzal, hogy megírták/eljátszották/kiadták a zeneszámokat
  • 1hengeresVmotor
    #26
    ég veled ThePirateBay.org köszönünk neked mindent amit adtál akik meg bezárták örülhetnek
  • tomo
    #25
    ezert felnek a nyilt forrastol, es a kozossegtol, mert kicsuszik a kezukbol az iranyitas...

    mi lenne, ha nem lenne amerikai zene?
    hallgatnank europaiakat, meg a vilag tobbi reszerol, akik lehet azert sem jutnak el hozzank, mert ezek a nyamvadtak elnyomjak oket a sajat dompingcuccukkal.

    szal lehet , hogy a warez elleni kuzdelemmel sajat magauk alatt vagjak a fat.
  • Morden23
    #24
    Az a baj, hogy 'HA' a fejük tetejére állnak, akkor a világ úgy elkezd aggódni, mintha egy bömbölő csecsemőről lenne szó, akinek véletlenségből nem cumisüvege, hanem piros gombokhoz csatlakozó atomrakétái, és ami még lényegesebb, bazinagy gazdasági fölénye van. Na ezért.
  • k0zi
    #23
    Egyébként az amerikai mozgókép szövetség mi a fenét keres Svédországban?
    Lassan az ezek a yankee barmok felfoghatnák, hogy ami otthon tilos az máshol teljesen legális és ha fejen állnak akkor is az marad.
    Egy dolgot nem szabad elfelejteni, filmek és zene mindig lesz, mert az emberek igénylik a kultúrát, azonban a kiadók percei meg vannak számlálva
    Szóval az a zenész nyugodjon meg, aki jó zenét csinál, mindig lesz aki hallgassa és fizessen a hallgatásáért.
  • Inquisitor
    #22
    Komolyan nem értem a hülye jenkiket, hogy gondolják az idióta törvényeik rákényszerítését mindenkire?
    Ha jól tudom a japánoknál a szerzői jogok elévülése valami 20 vagy 25 év. Ez azt jelenti, hogy ott pl. nem kéne fizetni jogdíjat Elvis vagy Beatles számokért ... mikor bombázza le őket az USA? :D
  • Morden23
    #21
    Komoly pénzt lennék hajlandó tenni rá, hogy secperc talpra állnak.

    Amúgy tényleg kapja be mindenki. Én például konkrétan olyan dolgokat szoktam leszedni torrentről, amiket itthon nem tudok megszerezni (pl. néhány sorozat), és éppen nincsen egy darab amerikai ismerősöm sem, aki légipostázná nekem az amúgy is nehezen hozzáférhető cuccokat. Az online megrendeléssel meg szintén bekaphatják, sem idő, sem pénzmilliomos nem vagyok. És ráadásul európai dvd-lejátszóm van :)))
  • Amon Serrano
    #20
    Régóta használom, de hát azért van még egy-kettő ezen kívül! Úgyis visszatér!
  • grebber
    #19
    Nem kár érte!
  • arty
    #18
    basszus :(

    esetükben nem a fájlcsere, hanem az elv, amiért harcoltak... szomoru nap.
  • NEXUS6
    #17
    “The bottom line is that the operators of the Pirate Bay and others like them are
    criminals who profit handsomely by facilitating the distribution of millions of
    copyrighted creative works and files protected under the law,” said John G.
    Malcolm, Executive Vice President and Director of Worldwide Anti-Piracy Operations for
    the MPAA. “We applaud Swedish law enforcement for their effort to stop
    egregious copyright infringement on The Pirate Bay.”

    Valakit nyílvánosan lebűnözőzni az nem valmi rágalmazás vagy ilyesmi?

    Amúgy a mozgóképes csákó kapja be az összes újjamat! Én személy szerint meglennék az ócska filmjeik nélkül. Ha bajuk van a rencerrel írjanak szépen levelet és kérjék meg az üzemeltetőket hogy vegyék már ki a filmekre vonatkozó torrentekeet és sanyi.
    De könyörgöm a többieket hagyják már élni, ne csinálják itt a fesztivált, nem veszik észre milyen magas ívben tesz mindenki a fejükre?

    Nem kéne beperelni őket, vagy valami kommandóval lefoglalni az othoni számítógépét, porséjét, nyaralóját a csákóknak?;)
  • NEXUS6
    #16
    “We are not sure when it will return, but we are moving it to another country if necessary,” brokep said.

    ;)
  • Inquisitor
    #15
    Ja, azt írják, hogy a Svéd törvényeket nem szegték meg, mert nonprofit oldalt üzemeltetnek, stb., stb. :)
  • Inquisitor
    #14
    Nekem annyi ötezresem lenne most, ahányszor a Piratebay "végleg" bezárt ... :)
    Amúgy 100.000 torrent adatainak backupja mekkora helyet foglal? 1CD? 1DVD?
    Vajon hány másolat van róla? :D
  • assdf
    #13
    Hiába na, lassan elérjük azt a kort, amikor a fájlcserélőkhőz majd komoly kommandós alakulatok szállnak ki, mesterlövészek az ablakon ... Miközben két utcával arébb épp gyilkolnak valakit,de az kutyát sem érdekel, hacsak nem volt nála másolt cd...
  • QuakeSkull
    #12
    Látom mindenki siránkozni tud csak, de elolvasni nem amit leírtak az oldalon.
    A tevékenységük a mai napig ne illegális a svéd jog szerint. Egyszerűen az ISPnél tartottak razziát ahol vannak és minden ügyfél gépét lefoglalták, nem ellenük irányult a dolog.
  • NeoMaN
    #11
    lol
    levágták a sokfejű sárkány egyik fejét...
    napokon belül 2 másik feje nő
    :)
  • Zedas
    #10
    R.I.P.
  • Razgon
    #9
    Szaksz! Pedig egy csomó NFL meccset leszedtem onnan, kapják be a jogvédők.
  • tuxika
    #8
    Majd lesz másik. :D
  • psishock
    #7
    szegény PirateBay :( sokat segített nekünk, de a "jogvédő szervezetek" úgysem érnek semmit el ezzekkel a szivatássokkal. Mint ahogy voltak, lesznek másik oldalak amelyeken majd folytatódik a p2p fájlcserélés.
  • Higinos
    #6
    kb 10 perce akartam fölmenni rá, erre fogad az üzi, hogy Site down. Namondom, ez bizti már fönn van valamelyik magyar híroldalon, erre tessék.
    Rip
  • Higinos
    #5
    szip szip
  • Punker
    #4
    pont tegnap kellett volna :(
  • kalvin_imarow
    #3
    bravóó hülye szemét banda!!!
  • Evogordon
    #2
    ááááááááááááááááááá :(
  • bertino
    #1
    :(