92
Országos Kompetenciamérés
  • Verseghy
    #12
    Mi is elbaromkdtuk és én végzös vagyok általánosba:(
  • akyyy
    #11
    mi is irtunk megigérték az eredményt azóta várom:C nah midne holnap kiderül az érettségi, az jobb:P
  • Frosty01
    #10
    és aki 10 pontnál kevesebbet ér megkeresik és fejbelövik, majd felboncolják, nem?
  • gnar killer
    #9
    nem hatott ki a további 2 évemre bár nem hülyültem el.
  • 555
    #8
    de titkosan rangsoroltak
  • gnar killer
    #7
    2 éve megírtam, azóta sem volt viszajelzés
  • Dying Soul
    #6
    231-es voltam
  • 555
    #5
    DE PERSZEÍ ÉN SE VETTEM KOMLYAN PEDIG KIVÁLASZTOTTAK
  • 555
    #4
    HI

    ÉN is megirtam a felmérőt (a 10 dik évfolyamost)
    szerintem a dolgozatokat kijavitás után csinálnak egy titkos rangsort hogy kinek hány pontja van. És a központban feljegyzik és eltárolják hogy majd a 8 évfolyamosokat a középikolába, a középiskolásokat pedig a felsőoktatásban rangsorolják.
    AZÉRT GONDOLOM mert én is megirtam és a névsor olvasásával nem névsor szerint haladtak hanem valamilyen matematikai egedmény alapján, de mivel mi már egyszer irtunk ezért gondolom hogy a régebbi kompetencia mérés alapján rangsoroltak


    JA szerintem kár volt költeni 300 milliot mert nem a szintenek megfelelő nehézségü feladatokat tettek bele a matek feleadatok között rengeteg szánalamas feladat volt
  • Cuchulainn
    #3
    Egyetértek. Anno mi is írtunk, és mindenki elhülyülte az egészet, aztán meg mindenkit jól lebasztak a tanárok, hogy milyen hülyék vagyunk. Semmi értelme nem volt, csak sok fát kivágtak a papírért...
    "A statisztikák eddig még sosem tudtak felmutatni mást, minthogy a lakosság fele férfi, fele nő, és mindenki boldog tulajdonosa egy fél krokodilnak."
  • Csirke4
    #2
    Megírtam és fáj tőle a hajam :(
  • Verseghy
    #1
    Üdv!
    A mai napon, a 6dik, 8dik és 10dik évfolyam írt ilyen országos felmérést, hogy a gyerek mennyit tanulnak az iskolába, vagy igazából fogalmam sincs miért, vagy csak egyszerű felmérés hogy mennyit tudnak, vagy a tanultakat hogyan tudja alkalmazni az életbe, de szerintem nincs értelme. Ahogy a gyerek megtudja, hogy semmit se számít, az se, ha jól, az se ha rosszul írja meg, és nem érdekli nem gondolkodik rajta, elrontja és erről persze azt veszik le, hogy hülyék a felcseperedő nemzedékek. Nem tartom értelmét ennek, hogy 300 milliót rákölt a kormány, de a gyerekeket nem érdekli, hogy jól írja-e meg, vagy rosszul így a felmérés értelmetlen, mert a hanyag tudásukat mutatják a gyerekek. Mi erről a véleményetek?.