905
  • Shiwo
    #23
    ki az a farkas ?
  • C7
    #22
    Remélem gonosz csapatot is lehet, Dr. Doom a kedvencem
  • C7
    #21
    én már kinéztem a csapatom: Elektra, Farkas Ezüst Szörfös/Fáklya és Black Widow/Iron Man, ha egyáltalán Iron Man benne lesz
  • C7
    #20
    de ez biztos jobb lesz, mert nem csak Spider-Man, X-Mne vagy Avengers csapattag lehet
  • C7
    #19
    remélem jobb lesz mint az X-Men legends 2, bár nem rossz az se, csak a menet kicsit unalmas, mint a Diablo 2
  • DeejayComix
    #18
    mikór jön ki a játék?? 1ébként ugyanijen témával csináltunk a tesómmal McSpawnal egy weboldalt!! marvel szuperhősök a CIvil Warban, Pókember a Pólgárháború köszöbén áll. lehet ólvasni, meg nyómattni ha teccett. acím: http://civilwar.uw.hu
    a dizájn még nem végleges maj fejlesszük!:D

  • Shiwo
    #17
    én nem :) gondoltam, ha lesz újdonság, beteszitek ide :D
  • Lacc 88
    #16
    Na látom kihalt a topic, ezek szerint nem nézitek a game hivatalos oldalát. Van új videó egy rakat kép meg új szereplők. Végre pár gonosz arcot is mutatnak.

  • STREEX
    #15
    Megjelent egy új videó
  • joe1980
    #14
    Hurrá, benne lesz Penge is!!!!!!!
  • Lacc 88
    #13
    A kinézetről annyit hogy sztem lesz választható mert ha megnézed a képeket akko a Lényen hol van cipő pl hol nincs.

    Nekem a Lény tuti mindig benne lesz a csapatban és Szellemlovas is mert jól néz ki. Túl messze van az a megjelenés.

  • Shiwo
    #12
    amúgy ki mit tippel, mellik kari lesz tuti benne a csapatában ?

    nekem a "jók" közül Rozsomák szinte biztos..valszeg pókicát is kipócálom eleinte, oszt kiderül mennyire hatékony..Jean és Árnyék is elég hatékony tud lenni..bár ők nem a harcban, hanem a különböző "trükkös" helyeken,mint amilyeneket a X-men Legends 2-ben találhattunk..

    "gonoszak" közül Venom, esetleg Bulldi, meg tán Magnetó (bár ki tudja, hogy ő most minek számít :)
  • Shiwo
    #11
    hmm...lehet hogy 2 oldal lesz ? a "szuperhősök" és a "szupergonoszak" ?

    mert ahogy Lnéztem a videót, mintha az 1ik képen épp Dr. Doom -ot pofozná Amerika kapitány..és ügyebár a Fátum doki is választható..magát meg csak nem veri agyon :)

    meg arra leszek kiváncsi, hogy ennyi karakter mellett is lesz-e többféle kinézete a kariknak..

  • Lacc 88
    #10
    http://www.marvelultimatealliance.com/
    itt a hivatalos oldal címe. Érdemes szétnézni van egy rakat kép és egy videó.
    A háttér grafikája sajna elég gyatra de remélem kipofozzák még ezalatt a pár hónap alatt. És sajna van egy olyan sannda gyanúm hogy nem lehet majd olyan túl sok karival menni. Most főleg kb 10-re koncentrálnak a képek alapján és a videó alapján is, de azok ütős emberek.Hátha csak a kezdeti státusz miatt, és majd lesz még bőven játszható karakter. Azéert remélem jobb lesz mint az X-men Legends 2, bár az se volt rossz.

  • joe1980
    #9
    Jó lenne ha kétjátékos mód is lenne benne.(remélem lesz!)
  • Shiwo
    #8
    olyan sokáig kell várni ? :(
  • DJ Skyline
    #7
    oda nem lehet topikot nyitni,az a helyzet! :)
  • Tatyla
    #6
    na nemongyadmá...
  • mila69en
    #5
  • donoki
    #4
    inkább sztem a játék hírekbe kellett volna ha még nem jelent meg, de mind1
  • mucsácsó
    #3
    óóóóóóóó és megelőztél !!!!!
    bakker :DDD
    pedig én is akartam nyitni topicot...
    mondom majd nyitok estefele, erre már van :P
    na mindegy :P

    szal amúgy énis nagyon várom a gameet, mert az a X-men Legends-re hajaz, amit nagyon nagyon imádtam/ok :P
  • Kanál
    #2
    caha zsir (Y)
    hentelnek man szpajdormennel :O
  • STREEX
    #1
    Megjelentek az első képek!
    Megjelenés karácsonykor.