1885
  • bazs1
    #83
    RLT klub?
  • Super Mario
    #82
    Az egész vigyori pofája undorító.
  • Zsolti9014
    #81
    Amúgy ha nagy leszek én is kommentátor szeretnék lenni, remélem sikerül. :)))Jelenleg Faraghó, Hajdú B., Egri Viktor, és Matuz a legjobbak, meg a Sport TV-ről sokan. Amúgy elsődleges szempontnak a sok infót tartom. Néha otthon közvetítek meccset viccből, meg esetleg focis PC játékoknál. Sokat nézegetem a neten, meg régi újságokban a dolgokat. Több ilyen gyűjteményem is van, és ellestem egy könyvből a Knézy módszerét. Négyzetrácsos füzetbe irkálta a statokat a közvetítés közben. Ezt a VB-n kipróbálom. Knézy volt az igazi!!! Bár eleinte nem bírtam, de aztán rájöttem: ő a legjobb, Szepesi után. Kár hogy ő már nem közvetít annyit. Olvassátok el a Knézy c. könyvet. Remélem hogy hallotok még engem közvetíteni, kb.8-10 év múlva (most 16 vok.)
  • Zsolti9014
    #80
    léderernél még a Kokó is jobb lenne
  • Zsolti9014
    #79
    Léderer hogy közvetített tegnap is!!! Szerencsétlen! Ilyen kiejtés: Terry(törri), Carragher(kerögör), ja és Jamie Carragher, nem pedig Jimmi ahogy ő mondta.
  • Mr Spock
    #78
    És a keréskpárverseny kommentátoroknak is; ifj. Knézy és Sipos János!
  • Zsolti9014
    #77
    Reformjavaslatom: léderer és világi nevét, meg a többi hasonlóét csak kisbetűkkel írjuk.
  • hunbasser
    #76
    tudja vki annak a hülyén közvetítő sportklubbos gyereknek a nevét?:) na, az külön szám...
  • Monoton
    #75
    1éves cikk
  • Mr Csé
    #74
    hát ja
  • The FlashBack
    #73
  • B0B0
    #72
    Mekkora kötsögség
  • ProGabe #71
    Olvassátok el a portfólióját.
    Vannak benne meglepő dolgok,pl: "Kedvenc tévéműsor: nem igazán nézek tévét. A hír- és sportműsorokra azért néha bekapcsolom a rohadt készüléket."
  • lee86
    #70
    sztem ne felejtsük ki még Spiller Istvánt. nemelég, h ért a jégkoronghoz, de még humora is van! :)
  • Láma!
    #69
    :DFDDDDDDDDDDDDDDD
  • Matthew Prosac
    #68
    nekem ő a kedvenc arcom:

    Horváth Feri, főleg spanyol meccseket közvetít.

    A Méhes is nagy arc, meg a hangja nagyon el van kapva. Tipikus szépfiúnak képzeltem el, de...
    [ezgecivolt sorry]
  • jefferson83
    #67
    Úgy mindjárt más, akkor én szenvedhetek :)
  • sapkafej
    #66
    de rühellem ezt a vizenyősszemű rohadt Léderert :| állandóan jön a sok közhelyével meg az ócska hülyeségeivel. meg ahogy visított tegnap az angolok elleni meccsen...

    Méhes a király, de tényleg, a sporttv-s arcok egytől-egyig jók.

    Az a kedvencem, amikor Léderer és társai elkezdik agyondícsérni a magyar csapatot, mert sikerül csinálnunk két pontos passzt.
  • Shep
    #65
    De szar :) nekünk parbólikus antennánk van szóval mehetnek a túróba. Azért ez elég trógerság szerintem.
  • jefferson83
    #64
    Nekünk küldtek egy levelet a júpíszítől, hogy addig nem lesz zdf míg tart a VB, mert itthon csak az rtl sugározhatja az eseményt
  • Rage47
    #63
    nekem is!
  • Shep
    #62
    Ezért nézem én majd a meccseket a zdf-en ott legalább nem értem mit mondanak :) Kár hogy a jurón nem adják majd, nekem bejön az ottani focikommentátor csapat.
  • sweech
    #61
    lol
  • B0B0
    #60
    Ott van a pénz
  • Rage47
    #59
    Miért pont az rtl! Ez tök xar lesz, sosem birtam az rtl-es kommentátorokat:(
  • B0B0
    #58
    Hát lehet, hogy nem mondasz hüyeséget.
  • The FlashBack
    #57
    jobban járnánk, ha itt nyomná valaki a rizsát:)
  • Matthew Prosac
    #56
    Ahogy elolvastam a Sport-csatorna honlapjának a "Stábunk" részét egyből világos lett hogy kit is értünk sportriporter/kommentátor kifejezés alatt. Hát nem a Léderert az biztos.
    A legtöbbjük vicces és laza bemutatást adott magáról, de érdemes megnézni Kaplár-Fehér József múltját is:

    MUOSZ, Újságíró iskola,
    1975-1976 /okl. újságíró/

    Tudományos fokozat: egyetemi doktor /1987/, MKKE

    Szakmai életút:
    1973-74 gyakornok, MTV Híradó Főszerkesztőség
    1974-85 munkatárs
    1986-88 főmunkatárs
    1989-1990 szerkesztőségvezető
    1991-1995 főmunkatárs - MTV Telesport Főszerkesztőség
    1996-1997 rovatvezető
    1998- megbízott főszerkesztő
    1999- Hungarosport TV - Kereskedelmi Igazgató
    2000.okt.- Sport1 TV műsorvezető - kommentátor

    Remélem ezt Léderer is olvasta. Gondolom ő nem tud ilyen szakmai életutat felmutatni.
  • B0B0
    #55
    Azért ha belegondol az ember, ezek a kommentátorként prezentált emberek is mutatják az RTL klub színvonaltalanságát műsor ügyben
  • B0B0
    #54
    :DD
  • The FlashBack
    #53
    bocs a késésért:D
  • B0B0
    #52
    Még mindig jobb mint a Léderer
  • DJ Bee18
    #51
    meg azt nem értem, az RTL direkt csinálja? Hát mindenki utálja Léderert meg világit, mégis lyeneket alkalmaz. Olcsóbbak tán?
  • DJ Bee18
    #50
    ő az egyetlen, aki idegesít... néha csak mormog
  • B0B0
    #49
    Nem tom. Ilyen kis tömzsi gyerek
  • Láma!
    #48
    jah az durva csávó:D
    hogy vigyorog mindig:D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #47
    A sport tv-s Horváth Feri az meg néha már tiszta Kovács Kálmán -.-
  • DJ Bee18
    #46
    még az M1-en lévő nagyfülű srác is jól nyomta az úszást az olimpián :DD
  • DJ Bee18
    #45
    Nem a Barcás Norbi? :)
  • B0B0
    #44
    Ne tudom ki az a csóka akinek eléggé hasonlít a hangja a Faragóéhoz, na az télleg jól nyomja